Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GRUBA sztuka !! Juz wiem do kogo o mody bede pisał ;)

Opublikowano

wyglada lepiej na żywo :):decayed:

I po dokładnym obczajeniu.. Skóry w stanie salonowym, na żywo igła. za***isty zakup ale i tak audio na mnie większe wrażenie zrobiło :grin::kox:

---------- Post dopisany at 02:16 ---------- Poprzedni post napisany at 02:13 ----------

Moja będzie do wzięcia. Jakbyś coś tego to już nawet jazdę próbną zaliczyłeś :grin:

Przemaluj na ten sam czarny co w B8 to może będzie zainteresowany :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pablo no coś tam to audio gra teraz :)

Opublikowano

Ładne stołki :wink: a tylne różnią sie czyms s-line pełna skora od zwykłych pełnej skory? bo ja bym przednie tylko wymienił , cos nie widze roznicy .. ale moze tylko na foto. Mnie moje placki przednie denerwują....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Ładne stołki :wink: a tylne różnią sie czyms s-line pełna skora od zwykłych pełnej skory? bo ja bym przednie tylko wymienił , cos nie widze roznicy .. ale moze tylko na foto. Mnie moje placki przednie denerwują....

nie ma różnicy :) tylko musisz dobrać tą samą skórę :)

---------- Post dopisany 17-09-2013 at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2013 at 11:07 ----------

No to kolejny mod :)

H11 LED CREE w miejsce zwykłych halogenowych H11 :)

Bez błedu na FIS-ie :)

7hpi.jpg

j1jp.jpg

Opublikowano
  • Autor

no ba! 3 minuty i po sprawie :)

Opublikowano

Dobrze wygląda, zobaczę dziś na spocie:)

Opublikowano

No i gicior :decayed:

Opublikowano

Możesz jakiegoś linka dać do tych ledow,ja mam hidy wsadzone ale trochę za niebieskie są i mnie to denerwuje:wink:

Opublikowano

Na foto wygląda to fajnie :) ciekawe jak to świeci faktycznie czy właśnie nie jest za niebiesko. Same żarówki wymieniłeś i nie ma błędu ?

Opublikowano
  • Autor

Oczywiscie ze jest ciut bardziej niebiesko niż sam kseonon, no ale przeca nie jeździmy na halogenach :) bardziej chodziło mi tutaj o doświetlanie zakretów i wkurw jak widziałem ten żółty sik pająka :facepalm:

kupiłem tutaj => H11 CREE LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE AUDI A4 AVANT (3488045770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko mocniejsze 25W

Nie wyskoczył żaden bład na FIS-ie chociaż dla spokoju i tak kupiłem rezystorki w razie W :)

Opublikowano

Świeca na żywo super

Opublikowano

Ładnie Grzesiu :thumbup:

Opublikowano
Oczywiscie ze jest ciut bardziej niebiesko niż sam kseonon, no ale przeca nie jeździmy na halogenach :) bardziej chodziło mi tutaj o doświetlanie zakretów i wkurw jak widziałem ten żółty sik pająka :facepalm:

kupiłem tutaj => H11 CREE LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE AUDI A4 AVANT (3488045770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko mocniejsze 25W

Nie wyskoczył żaden bład na FIS-ie chociaż dla spokoju i tak kupiłem rezystorki w razie W :)

Kupowałem od tego Sprzedawcy ledy na oświetlenie całego środka bagażnika tablicy itp - użytkuję już 6 miesięcy - żarówki świecą aż miło nic nie mruga, żadnych błędów - także też gorąco polecam

Opublikowano

Widziałem na żywo i chyba zaczynam żałować że nie potrzebnie kupiłem ksenon pod H8 do E39 a w zupełności wystarczyłby taki efekt bo daje radę :naughty:

Opublikowano
Coś mi się wydaje że dzisiaj na spocie będzie trzeba obczaić tą skórę czy faktycznie tak ładnie wygląda :naughty:

wyglada lepiej na żywo :):decayed:

i jak pachnie :thumbup1: super wygląda
Opublikowano

Cuber, dzięki za link z przeciwmgielnymi, kupiłem te mocniejsze - bez rezystorów dało radę...:wink:

wygląda super!

Opublikowano
cuber, dzięki za link z przeciwmgielnymi, kupiłem te mocniejsze - bez rezystorów dało radę...:wink:

Wygląda super!

and i ...

Opublikowano
  • Autor
Cuber, dzięki za link z przeciwmgielnymi, kupiłem te mocniejsze - bez rezystorów dało radę...:wink:

wygląda super!

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.