Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tak do Navipolu ale czy do Marcina :eusathink:własnie sie zastanawiam nad czasem montażu (do krakowa mam około 250km)NAWIGACJA MMI 3G DO AUDI A4/A5/Q5 (3264603287) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ja właśnie byłem u niego na jedną poprawkę :) Spolszczenie wgra mi w przyszłym tygodniu bo to chwile czasu zajmuje :) Powołaj się Na mnie u Marcina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do polifta są w cenie :wink: pewnie ze 2 tys. trzeba dać z poduszką

Za 2k to trzeba jeszcze trochę poszukać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja kiera wyszła mniej niż 2 K :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja kiera wyszła mniej niż 2 K :)

Za ściętą i z fajnymi przeszyciami trzeba dać ponad 2K:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ostatnio w sieci za 700 zeta + poduszka za 1000-1100 zł i jest komplecik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, znaleźć można, ale w większości są sporo droższe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stanley-AUDI

Witam , ja robiłem w Krakowie w marcu , aktualizacja sofru oprogramowania + polskie menu + mapy 2013 do MMI 3G + odblokowanie TV-DVD u tego gościa koszt 800 zł za całość , można wysłać samą jednostke do zrobienia ale ja byłem osobiście , czas około 4 godzinki

Polskie Menu Kraków AUDI, BMW, VW, SEAT, SKODA, OPEL, MERCEDES - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja robiłem w Krakowie w marcu , aktualizacja sofru oprogramowania + polskie menu + mapy 2013 do MMI 3G + odblokowanie TV-DVD u tego gościa koszt 800 zł za całość , można wysłać samą jednostke do zrobienia ale ja byłem osobiście , czas około 4 godzinki

Polskie Menu Kraków AUDI, BMW, VW, SEAT, SKODA, OPEL, MERCEDES - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !

Też robiłem u Darka i go chwałę.

Cubrer, zaczynam jarać się na Twoją kierę ;)

Chyba jutro przyjadę z kluczem francuzkim i sobie ją u siebie przymierzę ;)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Ja nie wiem czy dotrę jutro na spota bo szwagier ma roczniće ślubu i jakas imprezka się szykuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja robiłem w Krakowie w marcu , aktualizacja sofru oprogramowania + polskie menu + mapy 2013 do MMI 3G + odblokowanie TV-DVD u tego gościa koszt 800 zł za całość , można wysłać samą jednostke do zrobienia ale ja byłem osobiście , czas około 4 godzinki

Polskie Menu Kraków AUDI, BMW, VW, SEAT, SKODA, OPEL, MERCEDES - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !

Byłeś u Darka, on współpracuje z Marcinem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domówiłem właśnie w ASO głośniczki wysokotonowe B&O w podszybie ( centralny już wcześniej zakładałem ) i w miejsce gdzie seryjnie ich nie ma czyli na wysokości lusterka zewnętrznego :wink: teraz po zmianach brakuje mi wysokich tonów :) zobaczymy co wyjdzie po tym zabiegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domówiłem właśnie w ASO głośniczki wysokotonowe B&O w podszybie ( centralny już wcześniej zakładałem ) i w miejsce gdzie seryjnie ich nie ma czyli na wysokości lusterka zewnętrznego :wink: teraz po zmianach brakuje mi wysokich tonów :) zobaczymy co wyjdzie po tym zabiegu :)

Czekam na Efekty:kox:

To przy lusterkach niema wysokich tonów? a instalacja jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma instalacji musisz ciągnąć druta :grin:

Cuber, ja rok temu podłączałem u siebie wysoko-tonowy pisklak i marnie go było słychać :kwasny:

będzie trochę lepiej jak dasz małą zwrotnicę głośnikową po między wysokim a średnim w drzwiach. (chyba że B&O mają już wbudowaną)

może B&O + wzmacniacz zrobi Ci lepszy dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając ASS to po zmianie na 3G (światłowód , inny wzmak) dało to kolosalną różnicę! Nagle okazało się ze słychać ze mam z tyłu głośniki i Tubę :) do tego Przód gra znakomicie ale brakuje mu delikatnie "cykaczy" ( oczywiście nie jestem melomanem itd. ale dla mnie jest już idealnie ) stad tez moja decyzja na wymianę głośników z deski na B&O. Jeszcze tylne drzwi musze wygłuszyć bo przednie już mam zrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym wgluszasz?

Mi tez brakuje wysokich w standardowym naglosnieniu, bo bass daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...