Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Kondri

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B5 1997r. 1.6 ADP

Przebieg: 172 000 km

Sekwencyjna instalacja gazowa

Automatyczna Skrzynia Biegów

Elektryczne Szyby (przód)

Elektryczny Szyberdach

Elektryczne Lusterka

4 Poduszki Powietrzne

ABS

Plany:

Auto 100% seria, na przyszły rok na pewno alufelgi, boczne kierunki przeźroczyste, może ksenon

:mysli:

29867277.jpg

74890138.jpg

67107265.jpg

2011 lekkie ulepszenia:

Oryginalne alufelgi (niezniszczone i proste więc okazyjnie kupiłem, wiem że za małe ale ważne że w ogóle są).

Pioneer DEH-2300UB(zastąpił fabryczne AUDI BETA, głośniki na razie seria może coś się zmieni, radio bardzo dobrze się sprawuje polecam wszystkim).

50973683.jpg

42862501.jpg

19169897.jpg

42033868.jpg

Opublikowano

Ładna seryjna Audiczka. Tylko czy to daje jakoś radę z tym silnikiem i automatem.

Opublikowano

ladne autko ze znajomym silniczkiem :) 1,6 w automacie? :mysli::wink4: jezdzi to troche?

Opublikowano

Wbrew pozorom te silniki jeżeli nie zajeżdżone nieźle dają radę ogólnie wygląda na zdrową serię

Opublikowano
  • Autor

1,6 w automacie? :mysli::wink4: jezdzi to troche?

Jeździ, mi wystarcza, choć 1.8T bym nie pogardził :naughty::wink4:

Opublikowano

fajna Audiczka :good:

Opublikowano

1,6 w automacie? :mysli::wink4: jezdzi to troche?

Jeździ, mi wystarcza, choć 1.8T bym nie pogardził :naughty::wink4:

to dobrze :wink4: zacznij mody od felg :wink4: i nie kupuj 16"!

Opublikowano

1,6 w automacie? :mysli::wink4: jezdzi to troche?

Jeździ, mi wystarcza, choć 1.8T bym nie pogardził :naughty::wink4:

to dobrze :wink4: zacznij mody od felg :wink4: i nie kupuj 16"!

ani 17" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heh Panowie na początek to dobra i 16' a później będę kombinował :decayed: ja jak na razie to śmigam na alukołpakach 15' :decayed:

Opublikowano

heh Panowie na początek to dobra i 16' a później będę kombinował :decayed: ja jak na razie to śmigam na alukołpakach 15' :decayed:

zobacz sobie u mnie na zielonej jak 16 wyglada :sick3:

Opublikowano

16" jest dobre na zimę :) Polecam 18" :)

Opublikowano

16" jest dobre na zimę :) Polecam 18" :)

18 odpada Dawid pisal :wink4: jak juz cos to 19-20 :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

wpadnie hajs to będę myślał ;) na pewno przed zakupem zapytam Was o poradę :decayed:

Opublikowano

Ładna seria i dobra baza do modyfikacji...pokaż jeszcze środek...

i tak jak koledzy radzą 19-20" felgi to auto na pewno będzie się "dobrze" odpychać z tym silniczkiem :wink4:

Opublikowano

i tak jak koledzy radzą 19-20" felgi to auto na pewno będzie się "dobrze" odpychać z tym silniczkiem :wink4:

aaaa tam :wink4: demon prędkości to i tak nigdy nie będzie, to niech chociaż wygląda :kox:

Opublikowano

szoszon ale daje rade :naughty: niech wyglada :good: toczyc sie zawsze bedzie :naughty:

Opublikowano

Ładna, ale 17 Ci stykną, bo jak już wygląda to też powinien jeżdzić także z tymi 20... :gwizdanie:

Opublikowano

18 :gwizdanie: 17 odpada :mysli:

Opublikowano

Dokladnie polecam 19 do ADP jeszcze w automacie,mysle ze RS4 nie objedzie ale S4 moze dostac po zaworach

Opublikowano
  • Autor

Ładna seria i dobra baza do modyfikacji...pokaż jeszcze środek...

Zdjęcia środka pstryknę i dodam na czasie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.