Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dziwne stuki w tylnik prawym Kole. Pomocy!


Butless

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczow:) otoz mam pytanie i zarazem prozbe o czyjas pomoc w zdiagnozowaniu usterki. A więc

Od jakiegos czasu w tylnim prawym kole dochodza stuki takie jakby biło w cos plastikowego w tylnim nadkolu moze okolic bagaznika. Nie dzieje sie to zawsze zaleznie od dziury w jaka wpadnie... :( ale jest to strasznie denerwujace.

Ostatnio wymienialem tuleje na tylnej belce bo znajomy zaproponowal ze moze byc to. No z ta prawa mialem problem wiec potraktowalem ja troche mocniej młotkiem i sie udalo. Po wymianie cisza przyjemnosc z jazdy na jakies 2tyg. Czy to mozliwe zeby juz cos sie z ta tuleja stalo? A teraz do mysli przyszlo ze moze to amortyzator i pora wymienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wjazdu na ścieżke diagnostyczna i na podnośnik nie ma co gdybać. a chyba nie chcesz na chybił trafił wymieniać zawieszenia tylnego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... dzisiaj stwierdzilem podczas jazdy ze tak dziwnie tył auta za mna wodzi. jakby był wolniejszy od reszty. mozliwe ze amorki juz pusciły?? i d*pa zrobila sie strasznie miękka sa to jakies oznaki??

Maryanoo dobra sugestia:) sprawdze rano jak z tymi srubami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam? Generalnie tam nie ma żadnych cudownych środków. Zwykła belka, tuleje i amorki. uleje wymieniałeś, a więc popatrzył bym czy dobrze wszystko jest dokręcone. Kiedyś wymieniałem amory przód u siebie. Zaczęło mi po miesiącu stukać czasem . Okazało się, że śruba u góry kielicha się poluzowała delikatnie tzn dokręciłem ją o 45st. tyle co i nic, ale jak ręką odjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...