Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Czas potrzebny do rozgrzania silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też miałem taki problem. Od kiedy kupiłem auto temp. nie przekraczała mi 80 st. Dziś wymieniłem termostat i jest 90st i pięknie stoi jakby wrosła!! :th:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Koledzy czy dieselek nagrzeje sie do 90 stopni na postoju przy wolnych obrotach? Temperatura powietrza 7-10 stopni. Jeżeli tak to po jakim czasie? U mnie robiłem dzisiaj próbe i po 20 minutach wskazówka nie wychyliła się ponadz 60 stopni. Przejechałem dwa kilometry i stała idealnie na 90. Jak jest u was? :)

Opublikowano

6-7 minut i wskazówka na 90 :)

na postoju nie mogę zagrzać więcej niź na 81 stopni....

Opublikowano

temp na zewnatrz 5stopni jazda 90km/h okolo 9 do 10 minut :mysli:

Opublikowano

diesel ndlugo musialby chodzic na jalowym zeby uzyskal 90C. kiedys czekalem prawie godzine i bylo 70C ( 10C na dworze).

szkoda meczyc silnika. lepiej sie przejechac.

Opublikowano

Dzisiaj sprawdziłem na klimatronku kanał 49 pokazuje mi temp. 75-81 stopni, na kanale 51 jest 90, na wskaźniku 90 stopni. Gdy jechałem to na zegarze temp. wachała się pomiędzy 90 a 85 stopni. Zacząć o wymiany termostatu? :)

Opublikowano

roznice temperatury odczytywanej dla ECU i dla zestawu wskaznikow to problem cuzjnika temperatury. powinny byc identyczne. podlaczales VAGa?

zacznij od jego wymiany.

jednak wydaje mi sie, ze termostat rowniez sie klania.

Opublikowano

Kolega podłączył mi dzisiaj KTS-a, nic nie wysoczyło. :)

Opublikowano

Kolega podłączył mi dzisiaj KTS-a, nic nie wysoczyło. :)

A co Ci ma wyskoczyc? Trzeba było sprawdzic jaka temperature wskazuje na KTS po rozgrzaniu silnika.

Opublikowano

w moim przypadku jest tak ze temp ok 90C lapie po rzejechaniu 10-15km. ale zastanawia mnie to ze kiedy stoje w korku to temperstura na wskazniku spada. czy tzn ze termostat trzeba zmienic???

Opublikowano

w moim przypadku jest tak ze temp ok 90C lapie po rzejechaniu 10-15km. ale zastanawia mnie to ze kiedy stoje w korku to temperstura na wskazniku spada. czy tzn ze termostat trzeba zmienic???

Czujnik temperatury siadł
Opublikowano

Kolega podłączył mi dzisiaj KTS-a, nic nie wysoczyło. :)

przeciez blad wyskoczy w sytuacji gdy czujnik bedzie zwarty do masy lub bedzie przerwa jego obwodu.

Opublikowano

Zacząć od czujnika temperatury? Mam taki w zapasie z passata tdi 110 km, na 4 piny niebieski - o ten chodzi?[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 20:00 _________________________________________________Czy przez zepsuty czujnik samochód będzie palic więcej paliwa?

Opublikowano

jezeli zafalszowana jest temperatura silnika ECU ustala bledne parametry pracy silnika ktore sa kompensowane m.in. do temperatury.[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 20:43 _________________________________________________najrpscie porownac nr katalogowy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.