Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] temat z centralnym


kaszub36

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu wariował mi szyberdach tz gdy był otwarty to raz sie otwierał cały a raz nie a wczasie jazdy ruszał sie a dzis rano przestał centralny reagowac na pilota i cały czas swieci sie dioda od alarmu :thumbdown:

ps

dzis przestał działac cały zamek otwieranie tylko drzwi z klucza inne sie nie owierają

i jest problem bo klapa tylnia sie nie otwiera i wlew paliwa tez nie :wallbash:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2007, 20:44 _________________________________________________i co nikt nic nie powie?? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm to pewnie osobna sprawa. Jak jest problem z centralnym to na 99% wina pompki.

U mnie tak było. A dodatkowo mam przkonanie, że jak zrobisz pompkę, to i alarm przestanie wariować.

Ja naprawiałem pompkę u klubowego kolegi kapsla, ale on z Tych jest - może być nie po drodze :)

Na mój rozum trzeba eksplorować temat pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna drobnostka lampka na suficie w pozyci otwarte drzwi tez przestała działac w tym samym czasie a moze to tylko popierdułka nie wiem mysli

Bo ta pompka też odpowiada za działanie tej lampki więc musisz przerobić temat pompki od centralnego i powinno wrócić wszystko do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Kaszub u mnie też ta lampka przestała działać... może sterowanie zamkiem przez alarm ma jakieś powiązania z tym?:/ Koleś od alarmów naprawił mi tą pompkę i teraz i alarm i lampka i zamek działa tak jak należy. Uszkodzone podobno były przekaźniki w pompce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...