Skocz do zawartości
IGNOROWANY

spasowanie wnętrza skrzypi


doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupując A4 B8 myślałem że pozbędę się dzwięków trzeszczących plastików jakich doznawałem w renaulte megane a tu zdzwiko.

Po pierwsze strasznie trzeszczy podłokietnik w tunelu środkowym. Oprócz tego uchwyty w boczkach drzwi szczególnie pasażera trzeszczą tak jakby miały się zaraz rozpaść. CZego się człowiek nie dotknie plastikowego na konsoli to skrzypi. Dobrze że listwy w tunelu są z aluminium prawdziwego bo pewnie i to by skrzypiało.

Czy jestem odludkiem czy też tak macie w swoich b8 ? jest jakies rozwiązanie chciażby na te uchwyty w boczkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie strasznie skrzypi właśnie podłokietnik w szczególności gdy ktoś siedzi na tylnej kanapie i np.kolanem się o niego opiera .

Ratuję się wd 40 ale wielkiej różnicy nie ma .

Tłumaczę sobie to tylko tym że to jeno A4:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b7 b6 nie było takich problemów wszystko było idealnie spasowane więc coś tu jest nie tak.

Mnie aż tak podłokietnik nie denerwuje jak uchwyty drzwi zamykasz drzwi a to skrzypi jakby ze stropianu było.

może jakby skórą obszyć to było by lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie własnie o podłokietniku to słyszałem że skrzypi. Ludzie piszą o słupkach mi akurat słupki nie skrzypią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też nic nie skrzypi...:)czasami tylko w lewym tylnym słupku jak wjadę w jakąś większą dziurę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie jak wymieniałem podsufitkę to po pewnym czasie na dziurach zaczęło skrzypiec tu i tam, wiec rozebralem te elementy gdzie skrzypi, blaszki i kolki przesmarowałem kremem nivea i już jest cisza od jakiś 5 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dla odmiany skrzypią drzwi od kierowcy. Kupilem silikon w sprayu, wysmarowałem uszczelki nawet pomogło ale mam wrażenie, że drzwi podczas jazdy za mocno pracują. Można to jakoś wyregulować?

Co do podłokietnika to cisza. Poprzednie moje auto to Mercedes c w204 i tam strasznie trzeszczały uchwyty w boczkach, a na pewno nie było nic rozbierane bo auto miałem od nowości. W salonie mi powiedzieli, że to zależy od wersji wyposażenia i w tej mojej akurat było tworzywo co trzeszczy :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...