Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie mogę otworzyć audi a4 b7


Gość miroslawstopa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miroslawstopa

Witam,

mam taki problem, otóż zachowałem się jak debil wiem, nie zostawiłem otwartej szyby, zamknąłem auto i chciałem sprawdzić jaki jest lewy pobór prądu w aucie, więc jak już napisałem zamknąłem auto, odłączyłem akumulator i przyłożyłem miernik, w tym momencie jak odłączyłem akumulator, kluczyk się zresetował czy coś i teraz po podłączeniu akumulatora nie mogę otworzyć auta, ponieważ centralny zamek nie działa, próbowałem otworzyć mechanicznie ale okazało się, że zamek jest zepsuty... teraz stoję obok auta, mam kluczyk w ręce i otwartą maskę i nie mogę otworzyć samochodu, co robić ?!?! jest możliwość jakaś otworzenia audi? jakoś można uzbroić ten kluczyk, żeby centralny zaczął działać? mam tylną szybę w garażu, czy zostaje mi wybić szybę w aucie i wstawić tą co mam w garażu?

Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast wybijać szybę lepiej zadzwoń do magika który otwiera auto w kilka sekund:wink: w klapie nie masz zamka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miroslawstopa

nie mam zamka w klapie ;/ zadzwoniłem po jednego magika i czekam, to teraz mam kolejne pytanie, można kupić na allegro zamek mechaniczny i jakoś wymienić zakładkę z mojego zepsutego zamka żeby mój kluczyk go otwierał? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź do jakiegoś klucznika od samochodów , rozbierze wkładke i naprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miroslawstopa

jest u mnie magik, ale chyba słaby bo nie może otworzyć, próbujemy już jakimiś drutami od środka szarpać za klamki i też nic nie otwiera ... lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za klamki nie otworzysz bo jest ryglowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamka w klapie ;/ zadzwoniłem po jednego magika i czekam, to teraz mam kolejne pytanie, można kupić na allegro zamek mechaniczny i jakoś wymienić zakładkę z mojego zepsutego zamka żeby mój kluczyk go otwierał? :)

Jak to nie masz zamka w klapie? o.O

Tez tak mialem jak mi aku padl i go wymienialem... Dluzszy czas stal bez aku, jak wlozylem pojechalem na zakupy no i zamknalem auto, wracajac tez nie chodzil pilot, wiec wchodzilem przez bagaznik bo normalnie go otworzylem(pipal alarm no ale coz) wlozylem kluczyk do stacyjki i odpalilem i bylo git... A pozniej sie dowiedzialem ze otwierajac z kluczyka zamek od kierowcy stronny to trzeba troche dluzej przytrzymac przekrecony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miroslawstopa

nie mam zamka mechanicznego w klapie ;D sprawdzałem 100 razy :D nie wiem, popatrzę jeszcze 100 razy ;D otworzyłem auto w taki magiczny sposób, otóż odchyliłem drzwi, wygiąłem je lekko, tak żeby wszedł kluczyk, na długim twardym drucie wsadziłem kluczyk i przekręciłem zapłon, ale to nie koniec, mam zamontowane takie dziadostwo, że trzeba tupnąć nogą z lewej strony, koło drzwi kierowcy, żeby zapłon się uruchomił, więc kolejnym problemem było trafienie w to miejsce, gdzie trzeba kopnąć. po kilku godzinach w końcu ktoś trafił, później drutem nacisnęliśmy guzik otwierania centralnego od środka w drzwiach kierowcy, uff fuks. później przed 40 min dalej kluczyk nie działał. nie wiem co się dzieje. jutro muszę naprawić zamek mechaniczny, jeszcze spróbuję przytrzymać dłużej tak jak pisze kolega morak18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w avancie ale w sedanie mam zamek obok lampki podswietlajacej tablice rej, popatrz tam dobrze, musi byc :wink: teraz pewnie musisz zakodowac kluczyk, mowil mi mechanik jak to sie robi ale niepamietam juz :P ale zabezpieczenie zeby tupnac to jest bardzo ciekawe :D nieslyszalem jeszcze o takim czyms :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... popatrz tam dobrze, musi byc...

Nie musi.

Od 2004 roku (zdaje się) w listwie nad tablicą rejestracyjną są tylko 2 lampki, a pomiędzy nimi taka gumowa wnęka, po naciśnięciu której zwierane są styki i zamek klapy otwierany jest elektrycznie:

podswietlenie-tablicy-8p4827574-audi-a4-kombi-3092967378.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze wiem jak ci pomoc

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

ale to na priw i zalezy jakie masz wyposazenie :wink:ja tak miałem i sobie poradziłem

jak w ostatecznosci szyba to najlepiej tylnia boczna drzwi tylko , to najtaniej wyniesie ale to w ostatecznosci:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy pitolicie.Otworze to auto bez klucza w 20sek nie niszcząc zamka. Coś marny był ten fachowiec.Proponuje poszukac kogos lepszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później przed 40 min dalej kluczyk nie działał. nie wiem co się dzieje. jutro muszę naprawić zamek mechaniczny, jeszcze spróbuję przytrzymać dłużej tak jak pisze kolega morak18 :)

kluczyk nie działa bo po odłączeniu aku się rozkodował pilot i to jest normalne. Włóż kluczyk do stacyjki przekręć zapłon i naciśnij i przytrzymaj na pilocie zamykanie i otwieranie kilka razy i powinien się zakodować. Jak miałeś ustawione domykanie szyb z pilota to na włączonym zapłonie przytrzymaj domykanie szyby przez kilka sekund i też się zakoduje bo odłączenie aku rozkodowało też tą funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... popatrz tam dobrze, musi byc...

Nie musi.

Od 2004 roku (zdaje się) w listwie nad tablicą rejestracyjną są tylko 2 lampki, a pomiędzy nimi taka gumowa wnęka, po naciśnięciu której zwierane są styki i zamek klapy otwierany jest elektrycznie:

--

Pozdrawiam.

Sławek

No ja akurat mam kolo tej wneki :) no i autko z 2005r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...