Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jaki przegub zewnętrzny Lobro czy Spidan


tommylee

Rekomendowane odpowiedzi

Też polecam SPIDAN'a,nigdy nie miałem z tą marką problemów we wcześniejszym aucie :good: Poza tym w zakupy na allegro takich części lepiej się nie bawić. Tylko sprawdzony sklep,ale jak kto woli :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzebując temat, może ktoś mi podać numer OEM przegubu do mojego auta i numer zamiennika z Lobro/Spidan? Może ktoś na forum handluje częściami i ma jakieś rabaty dla klubowiczów??

SPIDAN 23695, ten sam co do AWX`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75717S

Oczywiście najlepsze lobro,ale nigdy nie miałem reklamacji na ruvila metelli czy meyle,najlepiej dodać do tego gumę spidana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe, jak zapytałem wczoraj o ten przegub w pewnym sklepie moto we wrocku, facet wklepał numer VIN i powiedział, że ten co mu wyskoczył w ETCE nie ma go w zamienniku tylko ori za 800zł!!! Nie wiem o co chodzi, ale wg katalogu on-line intercars jest taki przegub spidana??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadziłem do swojego ruvilla i pochodził jeden dzień,teraz wymienię tylko na spidana.Nie wiem czy miałem dużego pecha czy po prostu taka firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadziłem do swojego ruvilla i pochodził jeden dzień,teraz wymienię tylko na spidana.Nie wiem czy miałem dużego pecha czy po prostu taka firma.

Nie żartuj z takimi tekstami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadziłem do swojego ruvilla i pochodził jeden dzień,teraz wymienię tylko na spidana.Nie wiem czy miałem dużego pecha czy po prostu taka firma.

a sprawdziłeś czy faktycznie w opakowaniu był Ruvill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja przyłącze sie do rozmowy-potrzebuje zewnętrzny przegub prawy,do AVJ /FWD/2001 "anglik"-jeśli to ma znaczenie...może mi ktoś powiedzieć ,jaki nr,bo pytałem sie w serwisie Audi w Newcastle i krzyknęli mi 317 funtów za cały przegub-w serwisie nie mają samych zewnętrznych,tylko cały,znowu w innym sklepie z częściami mają,ale wole mieć nr,tak dla pewności-z góry dziękuję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem pół roku temu lobro ale niestety po 3 miesiącach zaczął stukać...

Narazie tak jeżdze ale będe musiał coś z tym zrobić...

I mam mały kłopot ponieważ nie ma chyba nic lepszego na rynku a ori jest strasznie drogi i podejrzewam że też będzie to Lobro.

Ostatnio dowiedziałem się że na pierwszy montaż do fabryki idą czasem inne częsci niż te dostępne w ASO (na pierwszy montaż idą częsci lepszej jakości). Zresztą potwerdził mi to pracownik ASO. Przydały się taki przegubik...

Jako ciekawostke powiem że przegub w ASO kosztuje cos ok. 900 zł gdy odda się stary (ori) lub 1400zl bez oddawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co żartować, po prostu trzeba stawiać na oryginały, przekonałem się o tym nieraz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dowiedziałem się że na pierwszy montaż do fabryki idą czasem inne częsci niż te dostępne w ASO (na pierwszy montaż idą częsci lepszej jakości).

Nie trzeba sie nigdzie dowiadywać wystarczy popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...