Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN]A4 by konus Vol.2 Powolne odchamianie dziada


konus

Rekomendowane odpowiedzi

po pięcioletniej przygodzie z przedliftem w 1.6 piscząca bida edyszyn wpadł w pijackiej głowie pomysł kupna AKN-a. Najpierw miał być na tajle, potem baza pod 1,9 aż po reanimację fał szóstki. z wypasu to nie ma rewelki bo nawet 4 szyb w prądzie nie ma. za to jest:
-QUATTRO,
-dekory w drewienku,
-grzane kubły w czarnej dermie,
-jakieś nintendo(rns-d),
-wypalony fis z kontrolą spalonych żarówek,
-fotochrom,
-4 poduchy+kukukurtyzany,
-kiera z eski,
-łokieć,
-tuner TV,
-gramofon na 6 kompaktów,
-lampiszon ambiente,
-tempomacik,
-ori zenonik z spryskiem i samopoziomem,
-scyzoryk,
-4 spryskiwacze szyby :grin:
-za***iste kuńcófki tłumika

wykonane mody:
-nowe ramki tablicy :slina:
-ledy w podświetlenie tablicy
-koło 16' ze starej kwoki,
-ogarnięte wnętrze apc i natural lookiem,

w planach ogarnięcie silnika (katy out, rozrząd, napinacz, termostat, odmy, dekle w górę, nowa góra lub wtrysk), jakieś smalcowanko na szybko, gwint i koło :wink:
zdjęć póki co nie mam za dużo bo nie ma czemu robić

1703413.jpg1703414.jpg1703405.jpg

Edytowane przez konus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie tylko trzy liche. więcej ogarnę jak będzie pogoda i lepsze światło :wink: czerwone piękne ale w sumie lepiej taki słabe zdjęcia bo jakby michał zobaczył stan lakieru to mógłby zawału dostać :grin: ktoś chyba drucianką mył. za to skórka w idealnym stanie :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x fotochrom?:> lustra zew i wew? czy dubel? ogólnie polift z samego wyglądu względem przed-lifta robi robotę a do tego taki kolor! gratki zakupu. ps. Powiedz mi Tomku w okolicy buska coś się dzieje więcej jeżeli chodzi o zloty a4? bo mam w sumie niedaleko, a w dziale świętokrzyskim trochę cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotochrom tylko wewnątrz.

bida z nędzą w ogóle w okolicy. ja czasami lubie podjechać do staszowa bo znam tam paru ludzi pozytywnie zakręconych :wink: choć nie mówie że nie można coś skromnego coś zorganizować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna baza do modów(jest Q:naughty:),dobrze że zaczynasz od motorowni:grin:bo tam pójdzie trochę:wink:

Kolorek fajny,ciekawe jak tam wnętrze:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnętrze jak wnętrze. bardzo zjechane nie jest. na pewno lepsze niż w poprzedniku choć drewno nie do końca jest moim marzeniem :decayed:

1711684.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magia dwaipół za śmieszną kasę :grin: przynajmniej nie ma co dłubać w środku. może tylko fisa zregeneruje, gałę w lepszym stanie dorwę i jakie bose wrzucę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konus masz racje. Szkoda ze tylko w 2.5 często jest pełne wyposażenie. Żeby więcej takich tylko z innym piecem pod maska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było że nic się nie dzieje.

Na pierwszy ogień oberwał silnik. rozłożony na łopatki, zrobione wszystkie bolączki oprócz wałków bo okazały się dobre. słabo pali na ciepłym ale ratunkiem są nowe mapy. od tamtej pory zrobione 3 tys. km i tylko czujnik temp. szwankuje ale mam już nowy tylko nie ma kiedy załadować :wink: Całość prac wykonana samemu także mam pewność że wsio gra jak starej babci w piersi.


IMAG0165.jpg

przy okazji zmieniłem przedni pas bo stary był pęknięty i założyłem dobre kły. wreszcie po kilkugodzinnej walce przód przestał wyglądać jak po spotkaniu z czołgiem :grin:

potem z braku zajęcia przez weekend ogarnąłem mu korektę na szybko bo nie mogłem już patrzeć na ten lakier :facepalm: poszła w ruch menzerna od 500 na futrze do 3000 na finishu + BH + chyba coli. okazało sie że lakier w bardzo dobrym stanie jest. znalazłem jedną wgniotkę na drzwiach i 3 malutkie odpryski na masce od kamieni.




IMAG0183.jpg

wcześniej gdzieś zrobiłem całe wnętrze apc+PB natural look ale zdjęć nie posiadam :wink:

po jakimś czasie wziąłem się za wnęki + komora silnika na szybko. przy robieniu silnika wpadł nowy zbiornik więc zostało osłonę od fałera dorwać i wreszcie odebrać od krychy całą osłonę na silnik bo aktualna jest pęknięta.



IMAG0201.jpg


IMAG0202.jpg

ostatnio potraktowałem skóry apc + gliptone g12. efekt całkiem niezły. cleaner g11 nie dał rady sobie z syfem dlatego musiałem polecieć apc.

w garażu już leżą od miesiąca nowe wahacze ale nie mam weny i czasu a chciałem odrazu katy wypruć i ogarnąć jakieś fajne końcówki bo te co mam to porażka :facepalm:

dzisiaj umyłem dziada trochę więc cyknąłem parę pikczersów żyrandolem.
1743789.jpg

1743790.jpg
1743791.jpg

1743792.jpg

1743794.jpg


Mały UP

przez ostatnie kilka miesięcy auto dostało nowe turbo, kilka pierdółek pod maską, nowe szkła lusterek i nowe fajereczki tłumika. w garażu już czeka gwint wahacze, tarcze i klocki ferodo. pozostało tylko rolki znaleźć przez zimę :wink:

1811834.jpg

1811835.jpg

Edytowane przez konus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super nalepka:D A kolorek mmmmm:D:D:D dobre koło i gwint zrobi robote:D

Edytowane przez keicam217
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak właściciel kumaty to nawet 2.5 będzie jeździć i jeździć :naughty: dobra robota :thumbup1:

fajny kolorek, po korekcie na żywo musi sie piekielnie w oczy rzucać

Powiedz mi jak tak wrażenia po użyciu gliptona? też chciałem podziałać na wiosne bo mam takie same stołki.

A no i pozbądź sie tego drewna ze środka :evil:


aa no i pod maską jakoś dziwnie Ci te przewody do sprysków wiszą, nie? wepchaj je w mache jak ori


no i napisz mi co to za końcówki wydechu są bo mi sie podobają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko i gustowna wlepa :) rozumiem że za Toba widać ze TDI pod maska? :P

Czasami widać i to dobrze choć po zmianie turba jest lepiej :wink:

No jak właściciel kumaty to nawet 2.5 będzie jeździć i jeździć :naughty: dobra robota :thumbup1:

fajny kolorek, po korekcie na żywo musi sie piekielnie w oczy rzucać

Powiedz mi jak tak wrażenia po użyciu gliptona? też chciałem podziałać na wiosne bo mam takie same stołki.

A no i pozbądź sie tego drewna ze środka :evil:

aa no i pod maską jakoś dziwnie Ci te przewody do sprysków wiszą, nie? wepchaj je w mache jak ori

no i napisz mi co to za końcówki wydechu są bo mi sie podobają :D

auto ma służyć tylko na niedzielne wypady dlatego padło na 2.5. od marca zrobiłem może z 4 tys. km.

po gliptonie skóra zrobiła się delikatniejsza, bardziej matowa, nie lepi się tak do ciała w gorące dni, d*pa się nie ślizga w zakrętach a i w aucie unosi się delikatny aromat skóry.

Do drewna jednak przywykłem i nie razi mnie bardzo w oczy więc pewno narazie zostanie :wink:

Przewody wiszą od sprysków bo to auto po dzwonku i ma przedliftową maskę z założonymi spryskami od polifta. A końcówki to zwykłe kolanka 90 st. z nierdzewki, spolerowane i przyspawane pod kątem :decayed: nie pamiętam tylko jaka średnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...