Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o etykiety na wódce


mojeA4

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, ze potrzebuje na szybko odp, to moze moderatorzy poczekają i nie wyrzuca tematu aż nie zdobędę odpowiedzi. Napisze mi ktos czy z wódki Pan Tadeusz i Chopin łatwo jest ściągnąć etykiete? Bo dziwnie ona wyglada jakby na całej butelce a chcemy to ściągnąć i zalozyc własne, moze kula sie u kogos w domu taka wódka i mógłby mi ktos odpowiedzieć, 19 lipca jest ten dzien, wiec czas goni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz sciagac ?

Naklej swoje i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bedzie średnio wyglądać jak nakleje na etykiete oryginalna, która jest na całej butelce swoją mniejsza na przód i tył

Wole zdjac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cieplej wody wrzuc i zejdzie

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz ściągać. IMO po to kupujesz jakąś wódkę na ten dzień aby się jakoś prezentowała i smakowała a Pan Tadek raczej się nadaje. Wg mnie trąca to myszką ściąganie etykiety z oryg butelki. Już lepiej zawieszka. Chyba, że tam nie będzie tej wódki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obie w domu. Z rana dam Ci znać bo juz nie chce na poddasze iść i halasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, poczekam na spokojnie

---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 06:28 ----------

Zakrętka bedzie widoczna z napisem czy logo, ponizej etykiety oryginalna muszę zdjąć, bo jakby to wyglądało, jakbym nakleil na wierch moja? Co najmniej średnio. Zawieszka odpada, jak będziemy nalewać wodke? Z taka wisząca zawieszka, to wesele, wodka bedzie dobra, tyle, ze etykietka nasza, niech to wyglada inaczej.

Inne butelki maja zwykle etykiety, tu mam wątpliwości, stad ten temat

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź to dobrze. Ok 2 miesiace temu kupilem żóbrówke białą. Pierwsza etykieta poszła bez problemu. Nastepnego dnia czekalo na mnie ponad sto butelek z ktorych po odklejeniu etykiety zostawał bardzo brzydki klej. Zmywalem to nitrem 7 godzin w dwie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o łatwym ściąganiu etykiet z butelek.... 220 flaszek na swoje wesele drapałem jak głupi:facepalm: Żadna etykieta z żadnej wódki nie schodzi łatwo, a tym bardziej z Pana Tadka, ona nie jest papierowa, tylko jakby plastikowa i zostawia w ciul kleju jak np BOLS czy Finlandia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze wiedziec, dzieki

powiedzcie mi czy mieszac wodki, tzn. kupic dwa rodzaje? Czy pozostac przy jednym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę niestety z tymi butelkami, ktoś posprzątał za mnie:facepalm:

Jeśli chodzi o rodzaju wódki, to wg lepszym rozwiązaniem jest kupno jednego rodzaju wódki. Pamiętam Chyba ze na poprawiny chcesz uraczyć gości czymś innym to wtedy można się nad tym zastanowić, natomiast jeśli chodzio wweseleto ja bym ppozostał przy jednym gatunku.

Jednak to jest wasz "dzien" wiec wybór należy do was :-)

A korzystając z okazji życzę wam długiego i owocnego pożycia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządny klubowicz pije tylko jedną wódkę:

w_dka_zlot.jpg

mam jeszcze od groma naklejek... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za zyczenia i Wam wszystkim za pomoc, cywilny juz trzy lata za mną, teraz takie dopełnienie, mozna powiedziec szczęścia, na życzenie małżonki w Licheniu :)

Pozostaniemy przy jednym rodzaju, pan Tadeusz da rade rozbawić wszystkich, naklejki zobaczymy moze przykleimy na wierzch

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

Jak tak pytam to moze zapytam o napoje

Bedzie 60 osob, głownie dorośli, ok. połowa osob do 25 lat

Coca cola 2l 20 butelek

Sprite 2l 10 butelek

Woda gazow 2l 15 butelek

Woda niegazow 2l 10 butelek

Napoje tymbark 2l 10 butelek

Soki pomarańczowe

Soki jabłkowe tu nie wiem głownie do drinków pewnie

Podpowiecie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zostawiliśmy butelki na noc w wannie i rano gąbką wszystko ładnie schodziło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze etykiety na panu Tadeuszu nie sa papierowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie takie rzeczy to tylko z papierem, 3 tyg temu na swoim weselu miałem takową wódkę, jak najbardziej rozbawiła gości, Co do etykiet też chcieliśmy swoje, jednak zostaliśmy przy Panu Tadku, strasznie przejebana sprawa ze ściąganiem, pracochłonne i zostaje w c**j kleju, nawet na niektórych był problem z odklejeniem, bo jak już różek odszedł to zaraz się urywał. Wiec zostaw takie jakie są, ładnie wyglądają i nikomu to nie przeszkadza. Pamiętaj że nie ważne co stoi na stole, ważne by tego nie brakło:hi: a tak na marginesie wszystkiego dobrego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie

i wzajemnie, bo czytam, ze świeżak jestes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku miałem dwa wesela w rodzinie na każdym miałem dwa rodzaje wódki czysta i cytrynówka zeszło odpowiednio 40/60 % co do napoi to według mnie lepiej kupić małe butelki niż 2l:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...