Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Od 28-11-2009 Jeżdżę tym o to czarnym wehikułem. Na razie jestem bardzo zadowolony. Trochę pracy już w niego włożyłem, trochę jeszcze zostało do włożenia, żeby wyglądał jak sobie to w mojej głowie ubzdurałem. W lipcu 2010 byłem nim w Polsce, tam został przeprowadzony gruntowny face lifting do modelu S line z pakietem Schwarz. Zapraszam do śledzenia wątku :)

A teraz o samochodzie:

Jest to silnik AWX, przejechane przy kupnie mial 171 tyś km. 2002 rok produkcji. Ogólnie zadbany, nie porwana tapicerka ani nic.

Jest to ten 'nieudany wypust' z fabryki z kierownicą po prawej stronie :polew: :polew: :polew:

Tutaj mój stary batmobil :grin::

1002733d.jpg

A tu już A4 świeżo po zakupie:

obraz002cc.jpg

obraz004gr.jpg

Potem były felgi rs4 repliki + allroad :decayed::

1002855k.jpg

Potem lekka 'gleba':

1002929k.jpg

No i wpadł pakiet s line + 2rurka + led na tył:

a4421.jpg

a4416.jpg

Później były ori rs6 w graficie

były fotele s line b7, podsufitka czarna i rns-e ale naszło mnie na zmianę auta więc wszystko wyprzedałem :wallbash: ale jak to mówią, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, fotele będą bardziej "Custom" a sufit pójdzie w czarną alkantarę, RNS-e dałem bratu na przetrzymanie więc pewnie wezmę je z powrotem albo ew. poszukam jakiegoś 2dina :wink:

W międzyczasie przyszło też zawieszenie air ride, poduszki by Algrundo, kompresor i butla Air Zenith, zawory Asco. Nie miałem jeszcze czasu zrobić porządnych fot, auto umyte ale deszcz pada :( Jak coś zrobię to na pewno wrzucę foty:

20120416_134748.jpg

Postanowiłem iść trochę w kolorystykę black & orange, listwy pójdą w pomarańczową alkantarę a parę gadżetów w środku zostanie zastąpione nowymi:

DSC06711.jpg

DSC06682.jpg

DSC06708.jpg

553636_421030687936676_964831162_n.jpg

No i to by było na tyle :P

Tak się prezentuje na drodze:

Wpadły nowe felgi RH ZW3 18 i lampy modzone na te z rs6":

1.jpg

5.jpg

4.jpg

IMG_5152.jpg

3.jpg

A plany? No są i to niemałe :D

Najpierw kończymy wizual czyli:

- Malujemy całe auto w kolor ... No własnie, jaki kolor?:whistling:

- Recaro z pomarańczowymi wstawkami, sufit w czarną alkantarę + pomarańczowe wstawki

- RNS-E (po co sprzedałem?:facepalm:)

- Bluetooth + Kamera cofania

- Składane lustra + fotochrom

- Swapik :kox:

- Coś pokombinujemy z tylnymi lampami :decayed:

- Wymiana wszystkich rzeczy w środku które okazują zużycie

No i się zobaczy, priorytet ma skończenie wizuala co by auto było gotowe pod zloty a później będziemy myśleć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na tylną dokładkę od S line na 2 wydechy, przedni zderzak już zamówiony! następne będą fele rs4. S line będzie gdzieś w marcu dopiero jak skompletuje wszystko to pójdzie do malowania i dopiero z PL wysłane zostanie tutaj do mnie.

A narazie:

czysta dupka.

100129142934.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tył S4 jest piękny ja wiem, ale jak skomponuje się przód s line i tył S4. Trochę taki składak i +20 pytań przy sprzedaży... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh w Irlandii same 1.9 TDi, dlatego A4 kupiłem LHD, bo upolować 1.8T z quattro graniczy z cudem.

Co do zderzaków to albo S-line albo S4. Jak pomieszasz to nie będzie to wyglądało na ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi Rs4 18"

1002859a.th.jpg

1002860n.jpg

Dekielki zamówione już. Teraz koniecznie gleba bo traktor jak cholera. Wrażenia: masakryczna różnica w porównaniu do 16" :slina: ale super wygląd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody - możesz cyknąć fotkę z tyłu? Chciałbym zobaczyć jak się ma ET54 do wyjścia na rant nadkola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, seria tylko koła założone, na kartonie jest napisane, że ET - 43 ale chyba dystanse można wrzucić jeszcze, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: Wiem wiem, muszę dozbierać pieniądze na gwinta...

Będzie mniej więcej tak tylko z s linem:

I zastanawiam się jeszcze nad felgami w grafit...

glebaiczern.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak będzie full pakiet S line to wtedy się zrobi VT i zobaczy, narazie zostają srebrne tak czy inaczej :) Myśle jeszcze czy ściemnić lekko szyby :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak będzie full pakiet S line to wtedy się zrobi VT i zobaczy, narazie zostają srebrne tak czy inaczej :) Myśle jeszcze czy ściemnić lekko szyby :gwizdanie:

szybki jak najbardziej :good:

ja na wiosnę też przyciemniam za***ista robotę robią ale tylko wtedy jak są wszystkie przyciemnione :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...