Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

zajebi... ledy genialne tylko listwy w mat ale to moje zdanie-świetny pomysł z tymi ledami i felga za mała teraz-na takie cudo 19" minimum albo jak Glinek 20 dajesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszło, ale faktycznie lampy za ciemne.

Tak poza tym super :naughty:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 08:45_________________________________________________Spryski dorabiałeś Sobie widzę działają?? :)

Narazie zaślepki. Nie mogłem znaleźć spryskiwaczy a chwilowo na nowe mnie nie stać he :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat bardzo podchodzi ta ściemka, może zdjęcia nie oddają tego efektu. Jak jest ktoś w okolicy Świnoujścia to pisać, możecie ocenić na żywo hehe, a w czwartek będę w szczecinie jak ktoś chętny na małego spocika. W sobotę wracam do Irlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob jeszcze fotke na awaryjnych i na wstecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ściema podoba, zawsze lubiłem czarne lampy :good: Tylko jakby się dało tą ściemę w połysku zrobić to by było lepiej, w macie efekt jest trochę gorszy. Ale ogólnie furacz mega kox i mimo że przejadły mi się już wszystkie black i schwarz projekty to na Twoim aż miło oko zawieśić :> A lotka na klapę ori czy replika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat bardzo podchodzi ta ściemka, może zdjęcia nie oddają tego efektu. Jak jest ktoś w okolicy Świnoujścia to pisać, możecie ocenić na żywo hehe, a w czwartek będę w szczecinie jak ktoś chętny na małego spocika. W sobotę wracam do Irlandii.

niestety jestem w Danii a zobaczylbym z checia na zywo :kox: a kiedy bedziesz w Pl next time?

wlasnie lotka ori?

myslalem nad lotka na klape ale Ty mnie przekonales- dzieks :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu w Polsce bede w przyszlym roku jak już. Zdjęcie kierunków i cofania dam później. Kierunki trochę słabo widać w dzień, w nocy są super widoczne. Światło cofania drogi Ci nie oświetli w nocy ale za to Ledy są mocne i one same w sobie już doświetlają drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lipa widze ze rzadko jestes w PL,ja mam blisko bo 4,5h i jestem w domu :) moze kiedys sie uda :rolleyes:

no a teraz to zbieraj kase na wirusa zeby to jakos jezdzilo :evil: bo wyglada teraz na szybkie auto :naughty: a poki co to seria...

a i nie rob programu w V-tech Szczecin :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszę kupić nowe opony/koła z oponami, potem zmienić hamulce a później dopiero wirus jak już heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie heble planujesz ? ja mam 320 i polecam Ci hamuje sie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wyglada:

snv30815.jpg

Jakby bylo na blysk to bylby miod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka to "wierna replika" s line haha, jeszcze aż tak mnie nie pogrzało żeby płacić 1300zł za kawałek absu. Za tą zapłaciłem grosze i nawet się dobrze trzyma więc nie narzekam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość, który handluje na Allegro pisał mi wczoraj, że ma mieć w przyszłym tygodniu oryginalną za 500zł :) Cenę z serwisu podał 997zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...