Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, proszę o poradę!

Zbieram powoli już części i w lipcu jadę do Polski autem przeprowadzić gruntowny face lifting hehe. Teraz tylko tak:

Plany są full pakiet S line z listwami S4. Pakiet Shwarz i grafit felgi (?)

Musicie mi doradzić w tej kwestii:

Czy wybrać opcję:

1.Wszystko czarne + felgi, listwy S4 + lusterka grafit

2.Wszystko czarne + felgi-grafit, listwy kolor auta i lustra kolor auta

3.Wszystko czarne +felgi-srebrne, listwy w kolor auta i lustra normalka

Oczywiście felgi to Rs4 18"

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdjęcie mną kieruje hehe, chyba tak zrobię, tylko trzeba kogoś zapytać o dobre VT lusterek i felg w grafit. są chętni? he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić, ale daj mi chwilkę.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 09:20_________________________________________________1002860n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta fota jest bez gleby jeszcze. Nie wiem, co myslicie??:) Dobra opcja Będzie felgi + lustra grafit i reszta kolor?

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=400079009138&ssPageName=ADME:X:RTQ:DE:1123

Przesyłka 28 euro. Wychodzą chyba taniej niż w serwisie nie? Chyba, że ceny spadły, kupował ktoś niedawno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić, ale daj mi chwilkę.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 09:20_________________________________________________1002860n.jpg

lusterka wyglądają troche jakby w macie :gwizdanie: Ciekawe jak w realu by było :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka wyglądają troche jakby w macie :gwizdanie: Ciekawe jak w realu by było :mysli:

Bo tak miało byc, jak w tym przykładzie:

ja bym dał w kolor :)

1364618537_2f2678280c_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustra poszły by w identyczny lakier jak felgi jak już będzie zadecydowane, ale czy kształt tych lusterek będzie wyglądał Ok? Hmm :mysli: Bo te 'owalne' w RS4 wyglądają super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i czarne środki lamp! :) Jeszcze jutro muszę spolerować szkło bo ma trochę rysek, odprysków ale nie mogłem się powstrzymać przed wrzuceniem fotek, trochę do d*py jakość ale muszę powiedzieć, że robią robotę!

100702_213608%20%5bHDTV%20(1080)%5d.jpg

100702_213619%20%5bHDTV%20(1080)%5d.jpg

100702_213639%20%5bHDTV%20(1080)%5d.jpg

Wiem wiem, tu odstaje tam odstaje, włożyłem je tylko na chwilę żeby zrobić foto więc się nie czepiać proszę

Jutro jak spoleruję to zrobię dobre foty

Finito:

100703_111707%20%5bHDTV%20(1080)%5d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polerką trochę jest roboty, ja miałem tylko małe rysy więc nie było dużo, a co do rozklejania to nie rozklejałem, zrobiłem innym sposobem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polerką trochę jest roboty, ja miałem tylko małe rysy więc nie było dużo, a co do rozklejania to nie rozklejałem, zrobiłem innym sposobem :P

Gadaj jaki mi tu szybko :polew:

bo poplyniemy na Wyspy i :vava::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...