Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak moja siedzi na H&R -40mm i do tego 17`Ale na wiosnę będzie 19 taki wzór jak u Ciebie :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t115295.0.html;highlight=takie+sobie+a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tutaj raczej o oferte, nie o obniżenie, -40 jest akurat satysfakcjonujące dla mnie ! :hi: no i Koni i dożywotnia gwarancja, brać? Co myślicie?:) Niecałe 150 euro wyjdzie z przesyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tutaj raczej o oferte, nie o obniżenie, -40 jest akurat satysfakcjonujące dla mnie ! :hi: no i Koni i dożywotnia gwarancja, brać? Co myślicie?:) Niecałe 150 euro wyjdzie z przesyłką

600zł za sprężyny to według mnie bardzo dobra oferta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zastanawiam się jeszcze nad felgami w grafit...

glebaiczern1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz zamawial to daj znac na gg lub PW to moze sobie tez zamowie do mojego avanta moze przesylka wyjdzie taniej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiłem, ale to nie ma chyba różnicy bo ja i tak do Irlandii paczka a nie do Polski hehe

A co do felg! Dzięki za vt. Nie wiem, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zastanawiam się jeszcze nad felgami w grafit...

glebaiczern1.jpg

kurcze taki efekt chciałbym osiągnąć :slina: Tylko zastanawiam się czy nie zwykły srebrny kolor RS`ów i do tego srebrne lusterka i srebrne listwy S4 :mysli: Kolor kolega ma mingblau?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrne listwy S4 jakoś mi się nie widzą :mysli::thumbdown:

Zobacz auto Flyer`a. On ma jasne auto i do tego fele w ciemny grafit , listwy , lotkę z tyłu i chyba lusterka. Bardzo ładny to kontrast daje :good: A u nas ciekawe jakby właśnie odwrotna konfiguracja wyglądała.. trzeba zagadać do kogoś o ładne VT w tym zestawieniu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto poszło w dół. Miało być -40 ale chyba tyle nie usiadło, narazie jest OK ale po wakacjach będzie gwint... Do tego doszły dekielki do alusów i gałka s line :)

100315175917hdtv720.th.jpg

100314161329hdtv720.th.jpg

100315175940hdtv720.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze u ciebie -40mm wyglada mniej wiecej jak u mnie :kwasny:myslalem ze bedzie ciut nizej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję :PP Ja mam strasznie twarde sprężyny koni więc może zająć dłużej, ale chyba i tak gwinta wrzucę po wakacjach hehe ale Jest lepiej niż było :)

@edit:

są i ledy w postojówkach:

100318195225hdtv720.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko zaczyna wygladac :naughty: idziesz w dobrym kierunku :wink4:

Ladne felgi :decayed:

kiedy zderzak S line bedzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram cały zestaw, tj zderzak s line ( jest juz) tyl na 2 rurki, wydech i listwy S4 i planuje wpasc do Polski autem w lipcu to zaloze, taniej bedzie no i odpada kurier :) Dziadek lakiernik wiec mi to zrobi.

W przyszłym tyg będą hidy, nowa lewa lampa i lewy halogen (potrzebne :P) no i to wszystko, zbieram kase na wyjazd do PL hehe. Przed wyjazdem jeszcze RNSe bym chciał no i może jakiś pakiet oświetlenia czy coś ale to się pomyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze kolega z zach-pom :naughty: moze da rade w wakacje jakis spot w szczecinie :rolleyes: plany w dobrym kierunku,no widze ze audi slabo usiadlo,ale z czasem sie poprawi w b5 tak mialem,zalozylem -35 i stala jak koza ale po jakims czasie byla coraz nizej,jak nie chce Ci sie czekac to wejdz na maske i skacz :polew:

tez mysle nad gwintem ale dobry gwint nowy to ok 3500-4000 , za ta kase to wolalbym pojsc w moc. gwint dobry jak jedziesz do polski - przed granica robisz serie i mozna wjechac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba będzie się jakoś zmówi.

Upolowałem zderzaczek S lineowski ze spryskami:

http://allegro.pl/item972911354_audi_a4_s_line_nie_s4_2001_2004_8e0_zderzak_oryg.html

Także będę miał na sprzedaż s line bez sprysków, jacyś chętni? :)

Boże już miałem nic nie kupować a tu oferta hehe, ale w miarę dobra cena za zderzak ze spryskami, bardzo chodne są hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...