Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie jak przedmówcy, rs6 w graficie to jest coś pięknego i pasuje do Twojego schwarzu w 100% :wink4:

Opublikowano

felgi rs6 bardziej mi sie podobaja niz rs4

też mam takie zdanie :good: Młody ma chyba w graficie więc zobacz jak wyglądają ;)

u Młodego wygląda(ło) genialnie-najładniejszy avant w klubie-na tych kołach [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 21:26_________________________________________________

Panowie, co myślicie o starych Rs6 w grafit? Muszę zmienić opony to pomyślałem, że zmienie i felgi :D Wyglądałoby to mniej więcej tak, tylko, że to stara fota bez s line:

rs6stare.th.jpg

jest kozak-ja bym szedł w to :good: :good:
Opublikowano

piekne autko wyszlo :good:, za wyjatkiech tych Ledow :thumbdown:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i niestety, musiałem powrócić do seryjnych ledów, były za mocno przyciemnione i w słoneczny dzień nie było widać kierunków, nic nie mówiąc już o świetle cofania. Myślę, żeby lekko przyciemnić folią jak już bo teraz są zbyt oczojebne.

Po zerwaniu farby:

100825_193529%20[HDTV%20(1080)].jpg

Po tempo:

100825_194250%20[HDTV%20(1080)].jpg

Na aucie:

100825_195043%20[HDTV%20(1080)].jpg

100825_195051%20[HDTV%20(1080)].jpg

100825_195059%20[HDTV%20(1080)].jpg

Co myślicie?

Sorry za jakość, nie mam odpowiedniego sprzętu niestety

Opublikowano

Daj delikatną ściemę folią i będzie miodzio :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jutro będę próbował, postawiłem raczej na bezpieczeństwo w tym wypadku, bo nie chciałbym, żeby ktoś mi w dupe wjechał.

Opublikowano

I jak spojlerek??Mozesz zdj z bliska zrobic?

Opublikowano

Lampę lekko ściemnij.

Fura :kox:

Graty :good:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, lampy będą we wtorek zrobione bo mam zamówiony spray bo nie było na półce, spojler trzyma się dobrze kupy jak narazie, mam nadzieję, że przeżyje zimę :P Wrzucę foto jak auto umyje jutro[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 22:53_________________________________________________Zrobiłem lampki:

100901_112116%20[HDTV%20(1080)].jpg

100901_112125%20[HDTV%20(1080)].jpg

Co myślicie?

Opublikowano

Gitara ;) teraz jest kox :notworthy:

Opublikowano

nieźle. poka z dalszej odległości :decayed:

Opublikowano

To jest folia czy farba?

Opublikowano

lampy będą we wtorek zrobione bo mam zamówiony spray

Opublikowano

Teraz wyglada dobrze :)

Opublikowano
  • Autor

zdaleka%20(1).jpg

zdaleka%20(2).jpg

zdaleka.jpg

Opublikowano

Jak uzyskales gladka powierzchnie?Polerowales je?

Opublikowano
  • Autor

Gładkie to one tylko wyglądają... Prawa lampa troszkę poszła w mat, muszę poczekać aż podeschną dobrze i zrobię je tempem. Boję się tylko, żeby lakieru nie zerwać, ale na razie to jak przejedziesz palcem to mat. Jutro jak dobrze wyschną to zrobię tempem

Opublikowano

Bardzo ładnie to wyszło kolego :good:

Opublikowano

Zrobiłem lampki:

100901_112116%20[HDTV%20(1080)].jpg

100901_112125%20[HDTV%20(1080)].jpg

Co myślicie?

Very k**wa nice :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
  • Autor

lewa super, prawa wyszła trochę gorzej, bo nie jest aż tak prześwitująca, ale tyle ją tarłem razy, że już wyszły takie pionowe jakby rysy (mikropęknięcia) więc już nie trę, myślę, że jeszcze prysnąć ją troszkę, ale zobaczę :P

A za godzinkę, przyjedzie kurier z nowym gadżetem z serii s line do auta :D:drunk::banan1: :banan1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.