Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Etce są następujące dane:

Felgi o numerze 4B3 601 025 Q - 9J / 19H2 ET35 - model PR-C9W, przy czym nie wiem czy to C9W to nie jest właśnie kolor. Czy tytanium? Nie mam pojęcia :no:

Pzdr

Opublikowano
  • Autor

według etki to 8au to jest szary (tytanowy) podjadę do lakierni i zobaczę czy im coś to mówi

Opublikowano

Naprawdę myślicie, że nie ma co malować w grafit? Mi się wydaję, że dobrze będzie, tylko odcień znaleźć dobry, przecież rs6 co młody miał super wyglądały

Ja bym malował w grafit bo są za jasne do całości ciemnej jak dla Mnie :wink4:

Środek coraz ładniejszy mi osobiście nie podoba się połączenie skóry czarnej z tym środkiem szarym :wallbash: ładniej by wyglądały całe w czerni podsufitka s-lina :good:

Opublikowano

ja bym naprawdę zostawił bo za dużo czarnego :no: jak felgi na czarno to i wszystkie znaczki i szyby żeby być konsekwentnym.. takie moje zdanie

Opublikowano

świetne audi super felunek ! Swoje bede robił podobnie z tym ze juz kupilem sprezyny h&r 30mm w dół :)

Opublikowano

A boczne kierunki sam malowałeś czy kupiłeś dymione? Bo szukałem i nigdzie dymionych nie było, więc pomalowałem sam ale średnio mi się teraz podobają :>

Opublikowano
  • Autor

Takie jak z drugiego linku :notworthy:

Opublikowano

a one podejda do a4 z 2002roku bo w tej aukcji jest napisane ze od 1999 do 2000

ja tez bym sobie takie kupil jak podejda,a jak nie to moze ktos da jakiegos linka do allegro z takimi kierunkami do a4 b6 :naughty:

Opublikowano

Nie podejdą... ja właśnie też takie kupiłem i są za małe... Kupiłem dokładnie te z tego sklepu:

http://www.venom24.pl/kierunkowskazy-audi-p-18959.html

Mimo, że w aukcji jest napisane jak byk, że pasują do A4 z lat 99-04, to okazały się za małe, w dodatku tylna część jest zupełnie inna niż ori B6, ma zaczep w innym miejscu. Allegro i sklepy online przetrząsnąłem dokładnie i wychodzi na to, że nie ma dymionych kierunków do B6, pozostaje kupić lakier do przyciemniania lamp i samemu prysnąć.

Opublikowano

Nie podejdą... ja właśnie też takie kupiłem i są za małe... Kupiłem dokładnie te z tego sklepu:

http://www.venom24.pl/kierunkowskazy-audi-p-18959.html

Mimo, że w aukcji jest napisane jak byk, że pasują do A4 z lat 99-04, to okazały się za małe, w dodatku tylna część jest zupełnie inna niż ori B6, ma zaczep w innym miejscu. Allegro i sklepy online przetrząsnąłem dokładnie i wychodzi na to, że nie ma dymionych kierunków do B6, pozostaje kupić lakier do przyciemniania lamp i samemu prysnąć.

Przetrzep ebay i znajdziesz :wink4:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ładnie, ładnie :good:

jeszcze dokładka pod przedni zderzak z leona cupra i bedzie git :wink4:

...niepotrzebnie te felgi zmieniałeś

Opublikowano

Nie podejdą... ja właśnie też takie kupiłem i są za małe... Kupiłem dokładnie te z tego sklepu:

http://www.venom24.pl/kierunkowskazy-audi-p-18959.html

Mimo, że w aukcji jest napisane jak byk, że pasują do A4 z lat 99-04, to okazały się za małe, w dodatku tylna część jest zupełnie inna niż ori B6, ma zaczep w innym miejscu. Allegro i sklepy online przetrząsnąłem dokładnie i wychodzi na to, że nie ma dymionych kierunków do B6, pozostaje kupić lakier do przyciemniania lamp i samemu prysnąć.

Sa, DEPO.

Opublikowano

bish - kopt

Możesz więcej o tej dokładce?

Opublikowano

bish - kopt

Możesz więcej o tej dokładce?

pasuje idealnie pod zderzak B6/7 S-line, skromna dokładka ale uroku dodaje, zapewniam (ale to już rzecz gustu)

nNVl0.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kolega ma ten spojlerek ale mi jakos to nie podchodzi :/

Co do felg to pojda w grafit na dniach, narazie nie mam czasu zeby zrobic

Opublikowano

Mega furmanka :good: :good: :good: wszystko zrobione ze smakiem.

Końcówki masz Ulter'a 90 mm ? bo chyba takie same właśnie montowałem u siebie.

Opublikowano

Mega furmanka :good: :good: :good: wszystko zrobione ze smakiem.

Końcówki masz Ulter'a 90 mm ? bo chyba takie same właśnie montowałem u siebie.

ja ci odpowiem :decayed: tak koncowki ulter sciete 90mm wiem bo mam takie same i BArt-S tez :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Tak jak wyzej :)

David, co z naszymi avatarami ?:<

Opublikowano

Mega furmanka :good: :good: :good: wszystko zrobione ze smakiem.

Końcówki masz Ulter'a 90 mm ? bo chyba takie same właśnie montowałem u siebie.

ja ci odpowiem :decayed: tak koncowki ulter sciete 90mm wiem bo mam takie same i BArt-S tez :cool1:

potwierdzam, że na żywca wyglądają very very good :good:

OT David musimy się spotnąć w Sz-nie :wink4: koniecznie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.