Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Będzie i program ale najpierw heble - bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Potem kupię tylko kierę do środka i będę szukał turbo brd + fmica no i na koniec to wszystko programem podkreślę :P

Opublikowano

heble albo srebro, albo czern, bo te zaciski pod 320mm nie wygladaja jakos powalajaco :)

Opublikowano

Heble maluj w srebro, będą trochę wyeksponowane na tle całego czarnego auta. :)

Opublikowano

Dokładnie - trzeba je pokazywać :)

Opublikowano
  • Autor

Devastation mi składa zestawik i mam teraz do wybrania jedno lub dwutłoczkowe, co myślicie/proponujecie?

A co do koloru to czy srebrny się nie upier.... w 10 minut jazdy w deszczu? Dojdzie jeszcze jedna rzecz do mycia :D

Opublikowano

Ja bym walną w czarno :wink4:.

Opublikowano

a napisz na pw ile taki zestaw??

Opublikowano

kolor - czarny, grafit, srebrny :this:

no wlasnie ile za zestaw ?

Opublikowano
  • Autor

1200zł za sam przód z nowymi tarczami i klockami, zaciski i jarzma proszkowo pomalowane, wypieczone w piecu na jaki kolor chce. No ale dalej nie wiem jaki chce kolor.... Czarny, srebrny albo czerwony, macie jakieś fotki poglądowe??[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 14:35_________________________________________________Zaciski będą czerwone, na nowy sezon planuje też odnowić felgi, pomaluję je chyba w grafit. No albo coś w ten deseń:

:polew:

luminousgreen.jpg

yellow.jpg

pink.jpg

red.jpg

Opublikowano
red.jpg

Na czarnym ciemna czerwień wygląda nawet nieźle :mysli:

Ta A3 dwa posty wyżej... :sick3:

Opublikowano

Pomysł z kolorowaniem felg :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No to mały update :P

Przez ostatnie parę dni zamontowałem:

oświetlenie ambiente:

110220_131124.jpg

podświetlenie przestrzeni pod drzwiami:

110220_131103.jpg

nowe guziki szyb:

110220_130956.jpg

Na próbę naklejka, na razie zostaje, nie jest źle :P

110220_130942.jpg

No i główny punkt programu: Kiera s line

110220_131009.jpg

110220_131028.jpg

Opublikowano

Spoko mody :good:

1.Jak to sie napedza na kapciu 235? Mam takie na wiosne i ciekawy jestem roznic miedzy 205 :tongue4:

2.To ambiente to takie 2 diody czerwone tak? Jak tak to mam to samo :>

3.W lampce podswietlenia na dole drzwi masz led wstawiony? :mysli:

Pozdrawiam i gratuluje pieknego auta :naughty:

Opublikowano
  • Autor

....ale w tej Irlandii modzicie :kox::good:

Odezwał się hahahaha

Spoko mody :good:

1.Jak to sie napedza na kapciu 235? Mam takie na wiosne i ciekawy jestem roznic miedzy 205 :tongue4:

2.To ambiente to takie 2 diody czerwone tak? Jak tak to mam to samo :>

3.W lampce podswietlenia na dole drzwi masz led wstawiony? :mysli:

Pozdrawiam i gratuluje pieknego auta :naughty:

1. Napędza napędza bez problemu, nie czułem różnicy pomiędzy 225 a 235 powiem szczerze. Kolein tutaj nie ma więc nie wiem jak się zachowuje.

2. Tak, to takie 2 diody :)

3. Tak, wrzuciłem tam ledy :P

I jeszcze zapomniałem o najważniejszym, niedługo zagoszczą u mnie......................

190220112098.jpg

Hamulce i zaciski pod 320/288 + nowe tarcze i klocki Ferodo :banan3:

Opublikowano

Zaciski jednak czerwone. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.