Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko mi się pdoba, ale te czerwone zaciski.... :sick3:

Opublikowano

młody a jak wgniotki na skórce ? udało sie wyrównać ?

Opublikowano

ja tez mam czerwone zaciski i nie widze w tym nic zlego :good: tym bardziej jak ktos ma czarna lub grafit fele to tym bardziej ,ladnie pomalowane te zaciski to devastation malowal?

Opublikowano

Kiera taka jak koja :kox:

No i te Heble są :kox:

Opublikowano

kiera spoko sam myslalem nad taka ale wybor padl na TT i nie zaluje :evil: a wzialbym takie heble na tyl :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

młody a jak wgniotki na skórce ? udało sie wyrównać ?

Te kropki małe dalej są, może jak będę w PL to podjade do znajomego co robi w skórach to może coś poradzi... No i mam jeszcze plan obszyć mieszek gałki i ręczny czerwoną i białą nicią tak jak kiera :P

Co do czerwonych zacisków to tak, są od Devastation, moim zdaniem z ciemnymi felgami będzie OK :)[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:12_________________________________________________A no i zapomniałem o jeszcze jednym gadżecie do hamulców:

Przewody w oplocie :D

110219_095321.jpg

Opublikowano

wszystko za***iście ale ta naklejka :no:

Opublikowano

ta naklejka :no:

Młody o czym Ty wtedy myślałeś :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Mówię, że na próbę nakleiłem... Nie jest tak źle, ale pójdą out :P

Opublikowano

i bardzo dobrze :wink4:

przy okazji dobre mody hurtowo :> wiosenne :good:

Opublikowano
  • Autor

Odezwał się Remik który ma S :D:polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a no cholera nie zauwazylem :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 11:25_________________________________________________Jak hamulce jakies foto :mysli:

bedziesz zmienial kolor felg jak planowales ???

Opublikowano
  • Autor

Dam foto jak włożę tył :P Na razie nie mam czasu. A felgi pójdą w grafit ale nie wiem kiedy, ostatnio strasznie zabiegany jestem

Opublikowano
  • Autor

To i tak nie są docelowe felgi :P Docelowe, od zawsze wymarzone to RS4 19" z et29 w graficie :P

Opublikowano

To i tak nie są docelowe felgi :P Docelowe, od zawsze wymarzone to RS4 19" z et29 w graficie :P

ale te felgi chyba będę tarły?
Opublikowano

To i tak nie są docelowe felgi :P Docelowe, od zawsze wymarzone to RS4 19" z et29 w graficie :P

ale te felgi chyba będę tarły?

beda beda :decayed: bez dystansow sie nie obejdzie :wink4:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 12:47_________________________________________________a Mateusz a opony bedziesz zmienial ? na jakich teraz jezdzisz bo nie znalazlem...

Opublikowano

beda beda :decayed: bez dystansow sie nie obejdzie :wink4:

dystans do ET29 ?

Opublikowano

Zeby jeszcze bardziej wystawaly :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.