Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hahaha dystanse do et29. Wtedy to juz w ogole czolg :D Opony mam bridgestony potenzy z tylu i continentale sp3 z przodu

Opublikowano

qurfa no z tym et to sie jeblem w druga strone :naughty:

dopiero wstalem :polew:

Opublikowano
  • Autor

Duzo trzeba te nadkola poszerzyc zeby one weszly? Kurde felga mi sie tak podoba ze masakra... Ale nie chce za duzo poszerzac bo jakos tdi z duzo poszerzonymi nadkolami mi nie przypada do gustu :P

Opublikowano

miron chyba coś rezał tyle że w B7 w temacie poszerzania pod te koła

Opublikowano

Do tych kól chyba wchodzi lacz 255, więc będzie obcierać.

Opublikowano
  • Autor

Po przygodach, nareszcie zagościły na aucie hamulce 320/288mm :)

110310_170413.jpg

110310_170427.jpg

110310_170437.jpg

110310_170456.jpg

Teraz chwilowa przerwa w rezaniu, następne na liście są:

-podświetlanie kubka/wizytownika

-moduł kierownicy żeby uruchomić multi

-Grille S4

-Turbo fmic remap i downpipe

W weekend może umyję auto jak będzie czas to zrobię lepsze fotki

Opublikowano

Planowane mody zacne, a heble wypasione :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tak

Opublikowano

Male te heble sie wydaja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wielkie nie są, ale w porównaniu do tamtych to niebo a ziemia :P

Opublikowano

te koła wyglądają jak vt :confused4: kolejny typ z listwami S4 :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Lol hahahahaha to żeś mi teraz dopowiedział hahahah VT :evil:.

Kolejny typ? Mam je już prawie rok...

Opublikowano

Mam je już prawie rok...

nie chwal się - daja za***isty efekt :good: :good:
Opublikowano
  • Autor

Teraz chwilowa przerwa w rezaniu

:buahaha::sarcastic:

No ale teraz to hamuje :th:

Co, nie wierzysz? :D Z tydzień na pewno będzie spokoju :P. Na razie to wymontowałem kubek i wizytownik i chcę zrobić w końcu to zasrane podświetlenie. Jutro może coś wykombinuję :P Diody są, pleksy nie znalazłem ale z 2mm polikarbonu coś powinno wyjść :D W lato chcę się wybrać do Polski do Rogala na BRD + FMIC ale nie wiem jak pójdzie, jak nie w lato to po lecie, chciałbym bardzo przyjechać na zlot jak będzie jakiś ogólnopolski :D

Opublikowano

Jeszcze zdążysz zabukować bilety na kanał

25-27.03.2011r. Bukowina ;)

Opublikowano
  • Autor

Niestety ale na razie to mi fundusze nie pozwalają :/ Ale będzie chyba jeszcze jeden jakoś wrzesień/październik co?

Opublikowano

młody co tu pisać :hi: czapki zgłowy :good: :good: :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No więc wczoraj wybrałem się na 'mały' zlocik w Belfast. Dubshed 2011. Zlot mega, przygotowania do zlotu oczywiście były. Po zlocie przyszły mi do głowy nowe pomysły. Na pewno będzie gwint :)

a tutaj:

Czarne przeciwmgłowe:

DSCF1911.JPG

I parę fotek z jazdy:

IMG_5507.JPG

IMG_5508.JPG

IMG_5498.JPG

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.