Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To teraz jeszcze środki lamp psiknąć na czarno, albo bix wrzucić i będzie full pakiet black.

hmm?[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:18_________________________________________________Znudziły mi się moje listwy wewnętrzne, macie jakieś pomysły? Widziałem ostatnio obite w alkantarę i powiem szczerze, że fajnie wyglądały

Opublikowano

To teraz jeszcze środki lamp psiknąć na czarno, albo bix wrzucić i będzie full pakiet black.

hmm?[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:18_________________________________________________Znudziły mi się moje listwy wewnętrzne, macie jakieś pomysły? Widziałem ostatnio obite w alkantarę i powiem szczerze, że fajnie wyglądały

na biało ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wolałbym raczej coś ciemniejszego. Myślałem nad hydrografiką (carbon) ale chłopaki chcą 160 euro za zrobienie

Opublikowano

Wolałbym raczej coś ciemniejszego. Myślałem nad hydrografiką (carbon) ale chłopaki chcą 160 euro za zrobienie

też rozważam opcję karbonu

Opublikowano

To teraz jeszcze środki lamp psiknąć na czarno, albo bix wrzucić i będzie full pakiet black.

hmm?[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:18_________________________________________________Znudziły mi się moje listwy wewnętrzne, macie jakieś pomysły? Widziałem ostatnio obite w alkantarę i powiem szczerze, że fajnie wyglądały

Kurde nie zauważyłem, że ,masz dół malnięty na czarno. Chodziło mi też o te chromy wokół soczewki i drogowych, coś takiego jak u mnie.

mg4066.jpg

Opublikowano
  • Autor

W lato realizuję nowy projekt z przednimi lampami

Opublikowano

Pewnie RS6 :gwizdanie:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piękniutka jest ta Twoja bryczka :cool1:

Opublikowano

Wolałbym raczej coś ciemniejszego. Myślałem nad hydrografiką (carbon) ale chłopaki chcą 160 euro za zrobienie

w Polsce za komplet, czyli listwy + ramka wokół drążka zmiany biegów + popielniczki 350 pln o ile dobrze pamiętam... :mysli:
Opublikowano

mój głos masz bankowo

mój także :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wolałbym raczej coś ciemniejszego. Myślałem nad hydrografiką (carbon) ale chłopaki chcą 160 euro za zrobienie

w Polsce za komplet, czyli listwy + ramka wokół drążka zmiany biegów + popielniczki 350 pln o ile dobrze pamiętam... :mysli:

Już mi się carbonu odechciało, czekam na materiał i będzie trochę bardziej customowo, jedni mnie polubią, inni znienawidzą za to :P

mój głos masz bankowo

mój także :kox:

Trochę się spóźniłeś, głosowanie było miesiąc temu hehe ale dzięki :)

Opublikowano

Heheh takie wrażenie na mnie zrobiła twoja fura że czas dla mnie nie istniał :>

Opublikowano
  • Autor

hehe, miło słyszeć :) Do zobaczenia na ogólnopolskim zlocie hehe

Opublikowano

Młody człowieku, a szybki to jaką folią masz przyciemnione? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Żadną :D Jak zrobie przegląd w przyszłym roku to potem sobie przyciemnie, nie ma sensu teraz przyciemniać a potem zrywać przodu

Opublikowano

fajna, nawet bardzo, ale jest sens, że pisać w liście modów, że nabiłeś klime i wymieniłeś pasek wielorowkowy? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Fakt :D, źle ją nazwałem, raczej chodziło o to co zrobiłem w aucie ale zaraz to zmienie na modyfikacje.

Good point :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Młody..czego guma na feldze 235 a nie 225 ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Takie były na kołach które kupiłem :P

A teraz mały update:

Znudził mi się 'srebrny carbon' i chciałem coś customowego, niektórym się spodoba, inni mnie za to znienawidzą :D

Dzięki Raggaman'owi zagościła u mnie na listwach czerwona alkantara:

DSCF3478%20%5b1024x768%5d.JPG

DSCF3480%20%5b1024x768%5d.JPG

DSCF3481%20%5b1024x768%5d.JPG

DSCF3479%20%5b1024x768%5d.JPG

Fotki lipne troche, postaram się ogarnąć lepsze. Efekt moim zdaniem za***isty, taki jak chciałem :)

Teraz pytanie do publiczności, co myślicie o tej części w około gałki i popielniczce? Czerwona alkantara czy wrócić do czarnego?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.