Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta alcantara bylaby spoko... ale nie w tym kolorze :kwasny:

masz 2 kolorowe fotele, wiec ta czerwien z d*py troche.

Opublikowano
  • Autor

No tak, ale jest czerwona nić na kierownicy i będzie jeszcze czerwona nić na gałce i ręcznym no i jest czerwone podświetlenie wszystkiego więc trochę tego czerwonego jest w aucie

Opublikowano

No i masz cos customowego :D Predzej bym obstawal za tym kolorem co siedzisko fotela :wink4:

Ale i tak jest czad :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No tak, ale znalezienie takiego samego koloru jak środek siedziska i to w alkantarze to ciężki orzech. Mi się podoba :D Fotka aż tak nie oddaje pełnego efektu :no:

Opublikowano

No Młodzian jest fpytę :kox: Pewnie materiału zostało Ci jeszcze to uszyjesz lasce sukienkę :tongue4::decayed:

Popiołka i ten temat wokół lewarka to już na czarno chyba lepiej bo za dużo będzie czerwieni :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tyy, ja się nie spodziewałem aż tyle tego materiału hahaha :D Nie wiem czy zużyłem jedną dziesiątą tego co mam :o Dzięki Ragga

Opublikowano

no Młody jest customowo- teraz trzeba by więcej czerwonego :naughty:

Opublikowano

Tyy, ja się nie spodziewałem aż tyle tego materiału hahaha :D Nie wiem czy zużyłem jedną dziesiątą tego co mam :o Dzięki Ragga

Nie m za co :good:

No przecie pisałem 2 metry długości na 140 szerokości :D

Opublikowano
  • Autor

Kołdrę sobie z tego zrobię :D :D

Opublikowano

Jak już idziesz w tą stronę, to teraz rób siedziska w tej czerwieni :naughty:

Opublikowano

no Młody jest customowo- teraz trzeba by więcej czerwonego :naughty:

Nic tylko zayebać mu teraz plakietkę EXCLUSIVE :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no Młody jest customowo- teraz trzeba by więcej czerwonego :naughty:

Nic tylko zayebać mu teraz plakietkę EXCLUSIVE :decayed:

Haha :polew: Chciałem coś innego i jest :D Siedzisk w czerwieni nie będzie bo już za dużo. Jeszcze jakiś mały detal wrzucę w czerwień :mysli:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 10:02_________________________________________________Nawet znalazłem zdjęcie swojego auta z ostatniego zlotu w Północnej Irlandii:

castlewellen2011-79.jpg

Opublikowano

w porównaniu do tego Golfa co stoi obok na ATS Cup to niezła koza :kox:

Opublikowano

ależ się ten lakier błyszczy :good::kox:

Opublikowano

ależ się ten lakier błyszczy :good::kox:

Młody nie chce się przyznać ale pisał mi na PW że docierał auto dobre pół roku żeby jakoś wyglądało :decayed:

Lustereczko jest :good:

Opublikowano

ależ się ten lakier błyszczy :good::kox:

Młody nie chce się przyznać ale pisał mi na PW że docierał auto dobre pół roku żeby jakoś wyglądało :decayed:

Lustereczko jest :good:

żeby mi się tak chciało- raz auto wypastowałem póżniej musialem 3 lechami płyny uzupełniać :good:
Opublikowano

ależ się ten lakier błyszczy :good::kox:

Młody nie chce się przyznać ale pisał mi na PW że docierał auto dobre pół roku żeby jakoś wyglądało :decayed:

Lustereczko jest :good:

żeby mi się tak chciało- raz auto wypastowałem póżniej musialem 3 lechami płyny uzupełniać :good:

Ty leń jesteś kiedy bym nie dzwonił to uzupełniałeś poziom alko w organiźmie :evil::kox:

Ale najważniejsze że był ten pierwszy raz pastowania :naughty:

Opublikowano

furka kozacka :kox:

ale te pomarańczowe żarówki w kierunkach to jakaś masakra :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

I tutaj właśnie się mylisz! :D Bo fotograf akurat złapał zdjęcie jak zamykałem auto :P Żarówki są chrom, widać je na tym zdjęciu które znalazłem też z tego samego zlotu:

DSC_0063NEF.jpg

Opublikowano

:notworthy:

full kozak edyszyn :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.