Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i nareszcie felgi rs6 poszły w grafit, jestem baaaaaaaaaardzo zadowolony z efektu :)

DSCF3238.JPG

DSCF3239.JPG

DSCF3240.JPG

DSCF3241.JPG

DSCF3242.JPG

DSCF3243.JPG

Teraz dopiero mi się zaczęły podobać czerwone zaciski :D

Male jakies sie wydaja :kox:

Opublikowano

kolor felg mega :slina: jaki to dokładnie kod lakieru??

Opublikowano
  • Autor

Powiem szczerze, że poszedłem trochę na pałę :D Bo pojechałem do motoryzacyjnego i mieli akurat kolor do felg o nazwie 'anthracite' no i zaryzykowałem i nie żałuję :)

Opublikowano

Mam dokładnie taki sam kolor swoich RS6 :)(No może troszkę ciemniejsze)Powiem że z tymi czerwonymi zaciskami wygląda super.Jaką farbą pomalowałeś zaciski?

Opublikowano
  • Autor

Żadną farbą, wszystko zrobione proszkowo przez kolege Devastation, polecam :hi:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 08:12_________________________________________________Zostalo mi jeszcze lakieru z kół to sobie zrobiłem osłonę silnika bo srebrna to totalna porażka moim zdaniem... We wtorek muszę zamówić te zaślepki bo pogubiłem :D

110424_135003%20%5b1024x768%5d.jpg

110424_134954%20%5b1024x768%5d.jpg

Opublikowano

Młody widzę że ciągle dłubiesz ;) Naprawdę mega!

Opublikowano

Spoko ta oslona :kox:

Tez mi się spodobała. Chyba zapożyczę pomysła i wykonam taką u siebie :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem fajnie wygląda, muszę na dniach wyczyścić całą komorę silnika to będzie jeszcze lepszy efekt bo na razie to syf straszny :D Dużo lepiej wygląda niż ta srebrna bo ta srebrna to moim zdaniem straszna pomyłka...

Opublikowano

No i nareszcie felgi rs6 poszły w grafit, jestem baaaaaaaaaardzo zadowolony z efektu :)

DSCF3238.JPG

DSCF3239.JPG

DSCF3240.JPG

DSCF3241.JPG

DSCF3242.JPG

DSCF3243.JPG

Teraz dopiero mi się zaczęły podobać czerwone zaciski :D

wyglada rewela :cool1: , wogle czarne audi z czarna optyka na grafit feldze to :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj pojechałem zrobić parę fotek w nowym 'setupie' i przy okazji może coś na kalendarz wrzucić:

DSCF3378%20[1024x768].JPG

DSCF3327%20[1024x768].JPG

DSCF3336%20[1024x768].JPG

DSCF3373%20[1024x768].JPG

DSCF3377%20[1024x768].JPG

DSCF3324%20[1024x768].JPG

DSCF3369%20[1024x768].JPG

DSCF3349%20[1024x768].JPG

DSCF3335%20[1024x768].JPG

DSCF3347%20[1024x768].JPG

DSCF3333%20[1024x768].JPG

DSCF3329%20[1024x768].JPG

DSCF3339%20[1024x768].JPG

DSCF3355%20[1024x768].JPG

DSCF3334%20[1024x768].JPG

I jak? :P

Jakieś propozycje na kalendarz?

Opublikowano

genialnie wyszedl ten kolor :cool1:

Opublikowano

fajne masz to B6... naprawdę mi się podoba :good:

Opublikowano

nada się do kalendarza coś :good: zacnie :good:

Opublikowano

Wyskok z butow :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

cały czas mnie męczą grille S4 na dopełnienie efektu wizualnego. Dzięki za komentarze :D:hi:

Opublikowano

Super foty wyszły , furka zrobiona w moim guście, graty za kolor i sedana, fele też super wyszły w graficie :good:

Opublikowano

cały czas mnie męczą grille S4 na dopełnienie efektu wizualnego. Dzięki za komentarze :D:hi:

do Twojego body musisz to wyrezać..grile od S4 + zaciski na czarno bo ten czerwony średnio pasi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zaciski jak mam robić na czarno to tylko proszkowo, może zrobię w Polsce ale powiem szczerze, że zaczęły mi się podobać jak zrobiłem felgi w grafit. Grille S4 są następne na liście :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.