Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Lukas odpowiedział(a) na Lukas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    www.dido.win.pl u niego poszukaj
  2. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    No to jeszcze cos o Rasiaku Do reprezentacji Polski trafił nowy Murzyn. Na pierwszej odprawie przed treningiem Paweł Janas narysował na tablicy wielki prostokąt i zaczął uderzać w niego piłką. - Piłka, rozumiesz? Bramka, tu, prostokąt. Bramka, piłka do bramki to dobrze, rozumiesz? Wstał nasz nowy Murzyn, lekko poszarzały i odzywa się do trenera Janasa: - Panie trenerze, ja od kilkunastu lat mieszkam w Polsce, mam tu żonę, dzieci, a studiowałem filologię polską i mówię w tym języku lepiej niż niejeden Polak! Paweł Janas popatrzył na niego ze zdumieniem i powiedział: - Siadaj synu, ja mówię do Rasiaka.
  3. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Mistrzostwa swiata w Pilce Noznej 2006, spotkanie Polska - Brazylia. Brazylijczycy typuja jednego zawodnika - Ronaldo - bedzie gral z Polakami sam, reszta ekipy brazylijskiej idzie na browara. Siedza brazylijczycy w pubie, pija piwo i od czasu do czasu zerkaja na relacje telewizyjna z meczu. - 36 minuta - mowi spiker 1:0 dla Brazyli, strzelajacy :Ronaldo. Brazylijczycy ciesza sie i pija dalej. Pod koniec meczu spiker podaje: 86 minuta 1:1. Strzelajacy: Rasiak Po godzinie do pubu dolancza Ronaldo. - Witaj Ronaldo - mowia Brazylijczycy. - Dlaczego pozwoliles strzelic Polakom bramke? - No nic nie moglem poradzic. W 37 minucie dostalem czerowna kartke... - odpowiada Ronaldo
  4. No to widze ono ze szykuje sie pierwsze rezanko w B7 :mrgreen: dokladnie tak bylo i jednak tomson ma troche honoru my to powinnismy dorabiac jako wrozki moze
  5. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    On tez do Hameryki pojechal ja nie wiem co tych ludzi tak ciagnie za ten ocean :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (patrz podpis)
  6. Poziek bo jak zawsze byla elita klubu a z nami zawsze wszystko wychodzi Co do furasa to jak ono mowi bedzie dobrze tylko musisz dac namiary na maila co i jak
  7. No Spanky zawiodles mnie :razz: bo myslalem ze bedzie nas troche dzisiaj a tu znowu sama elita :mrgreen:
  8. Ja tez mialem brac niebieskie ale dzien wczesniej kumplowi zabrali dowod za postojowki dlatego wybralem biale zeby nie bylo zbednych kosztow
  9. ale przeciez nie widac swiatla postojowego z wlaczonymi mijania ja zalozylem biale ledy i mam spokoj z niebieskimi a kolorek tez daja ladny i bez ryzyka a przy kontroli i tak Cie skasuja za niebieskie :???:
  10. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Cos dla żonatych (uff dobrze ze nie dla mnie :mrgreen: )
  11. Taki mam plan tylko czasu braknie ale myslicie ze by sie rozkodowal :?: po roku uzytkowania
  12. ja mialem tak na dorobionym kluczyku na org narazie jest Ok zobaczymy na jak dlugo :neutral:
  13. ja mialem a tu masz caly watek http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=390 o tej przypadlosci A4
  14. Poziek kiedy Ty lecisz bo juz mialo Cie nie byc a do adamooo trzeba bedzie przedzwonic zeby zabral bo to jedyna szansa a ty Poziek zabierz kompa
  15. Lukas odpowiedział(a) na Lukas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wpialem sie w bezpieczniki pod sygnal nie podpinaj przypadkiem pod radio bo bedzie sialo zaklucenia
  16. Spokojnie galeria bedzie zrobiona jak mi sie uda adamooo zabiez plyte z filmem dla nas :!: :!: :!:
  17. nie no wracam wracam co by bezemnie zrobila parafia warszawska :mrgreen:
  18. O prosze no panowie zbierac szykować sie na wtorek bo to i ja ostatni raz sie pojawiam na spocie pozniej to Witamy w USA :mrgreen:
  19. A no tak bartte, bo Cie nie bylo do konca na spocie gdzie ustalilismy termin i takie tam to trzeba bedzie pomyslec :roll:
  20. termin to tak jak mowilismy 7;8;9 lipiec czekam na opinie reszty i zapodaje nowy temat
  21. Panowie jest romans mialy być mazury a może byśmy do Białowieży udeżyli troche blizej jakaś woda jest rybki można połowić no i park miejsce na grilla też jest juz nie mowiac o parkingu i miejscu do spania za ktore zaplacimy flaszke a to dzieki uprzejmości naszego kolegi No to teraz co wy na to :?:
  22. Lukas odpowiedział(a) na Lukas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dokladnie tak jak helus mowi nie bylo gdzie tego przyczepic to sobie tak wisi ja tam sie przyzwyczailem i mi pasuje
  23. w ksiazce serwisowej i we wnece na kolo zapasowe
  24. Lukas odpowiedział(a) na Lukas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No cos wspominales Cb to jest najlepsza wersja po co ma byc jakis kolos z tego tez sie dogadam co i jak
  25. no jakbym jezdzil B6 to moze i nie biedny ale B5 to juz kazdy ma :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.