Treść opublikowana przez Lukas
-
Lukasowoz
www.dido.win.pl u niego poszukaj
-
Strefa Śmiechu
No to jeszcze cos o Rasiaku Do reprezentacji Polski trafił nowy Murzyn. Na pierwszej odprawie przed treningiem Paweł Janas narysował na tablicy wielki prostokąt i zaczął uderzać w niego piłką. - Piłka, rozumiesz? Bramka, tu, prostokąt. Bramka, piłka do bramki to dobrze, rozumiesz? Wstał nasz nowy Murzyn, lekko poszarzały i odzywa się do trenera Janasa: - Panie trenerze, ja od kilkunastu lat mieszkam w Polsce, mam tu żonę, dzieci, a studiowałem filologię polską i mówię w tym języku lepiej niż niejeden Polak! Paweł Janas popatrzył na niego ze zdumieniem i powiedział: - Siadaj synu, ja mówię do Rasiaka.
-
Strefa Śmiechu
Mistrzostwa swiata w Pilce Noznej 2006, spotkanie Polska - Brazylia. Brazylijczycy typuja jednego zawodnika - Ronaldo - bedzie gral z Polakami sam, reszta ekipy brazylijskiej idzie na browara. Siedza brazylijczycy w pubie, pija piwo i od czasu do czasu zerkaja na relacje telewizyjna z meczu. - 36 minuta - mowi spiker 1:0 dla Brazyli, strzelajacy :Ronaldo. Brazylijczycy ciesza sie i pija dalej. Pod koniec meczu spiker podaje: 86 minuta 1:1. Strzelajacy: Rasiak Po godzinie do pubu dolancza Ronaldo. - Witaj Ronaldo - mowia Brazylijczycy. - Dlaczego pozwoliles strzelic Polakom bramke? - No nic nie moglem poradzic. W 37 minucie dostalem czerowna kartke... - odpowiada Ronaldo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to widze ono ze szykuje sie pierwsze rezanko w B7 :mrgreen: dokladnie tak bylo i jednak tomson ma troche honoru my to powinnismy dorabiac jako wrozki moze
-
Audi A4 AVANT 1.8 T S-LINE
On tez do Hameryki pojechal ja nie wiem co tych ludzi tak ciagnie za ten ocean :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (patrz podpis)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek bo jak zawsze byla elita klubu a z nami zawsze wszystko wychodzi Co do furasa to jak ono mowi bedzie dobrze tylko musisz dac namiary na maila co i jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Spanky zawiodles mnie :razz: bo myslalem ze bedzie nas troche dzisiaj a tu znowu sama elita :mrgreen:
-
wylaczenie postojowek przy swiatlach drogowych
Ja tez mialem brac niebieskie ale dzien wczesniej kumplowi zabrali dowod za postojowki dlatego wybralem biale zeby nie bylo zbednych kosztow
-
wylaczenie postojowek przy swiatlach drogowych
ale przeciez nie widac swiatla postojowego z wlaczonymi mijania ja zalozylem biale ledy i mam spokoj z niebieskimi a kolorek tez daja ladny i bez ryzyka a przy kontroli i tak Cie skasuja za niebieskie :???:
-
Strefa Śmiechu
Cos dla żonatych (uff dobrze ze nie dla mnie :mrgreen: )
-
Problem z immobiliser'em
Taki mam plan tylko czasu braknie ale myslicie ze by sie rozkodowal :?: po roku uzytkowania
-
Problem z immobiliser'em
ja mialem tak na dorobionym kluczyku na org narazie jest Ok zobaczymy na jak dlugo :neutral:
-
Problem z immobiliser'em
ja mialem a tu masz caly watek http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=390 o tej przypadlosci A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek kiedy Ty lecisz bo juz mialo Cie nie byc a do adamooo trzeba bedzie przedzwonic zeby zabral bo to jedyna szansa a ty Poziek zabierz kompa
-
Lukasowoz
wpialem sie w bezpieczniki pod sygnal nie podpinaj przypadkiem pod radio bo bedzie sialo zaklucenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie galeria bedzie zrobiona jak mi sie uda adamooo zabiez plyte z filmem dla nas :!: :!: :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no wracam wracam co by bezemnie zrobila parafia warszawska :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O prosze no panowie zbierac szykować sie na wtorek bo to i ja ostatni raz sie pojawiam na spocie pozniej to Witamy w USA :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A no tak bartte, bo Cie nie bylo do konca na spocie gdzie ustalilismy termin i takie tam to trzeba bedzie pomyslec :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
termin to tak jak mowilismy 7;8;9 lipiec czekam na opinie reszty i zapodaje nowy temat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie jest romans mialy być mazury a może byśmy do Białowieży udeżyli troche blizej jakaś woda jest rybki można połowić no i park miejsce na grilla też jest juz nie mowiac o parkingu i miejscu do spania za ktore zaplacimy flaszke a to dzieki uprzejmości naszego kolegi No to teraz co wy na to :?:
-
Lukasowoz
Dokladnie tak jak helus mowi nie bylo gdzie tego przyczepic to sobie tak wisi ja tam sie przyzwyczailem i mi pasuje
-
Szyberdach, kod wyposazenia, ustawienie stalej predkosci
w ksiazce serwisowej i we wnece na kolo zapasowe
-
Lukasowoz
No cos wspominales Cb to jest najlepsza wersja po co ma byc jakis kolos z tego tez sie dogadam co i jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jakbym jezdzil B6 to moze i nie biedny ale B5 to juz kazdy ma :razz: