Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. No to jak tak to ja też bede na Torwarze po 19
  2. Norbiak to co zawsze czysty Spiryt
  3. Pany zmieniamy bo w Arkadii za mocno śmierdzi Jutro PROMKA ! Nie pomylić się i nie jechać do Arkadii.
  4. jutro zmieniamy na Arkadię dziś nie ma co już wprowadzać bałaganu.
  5. no dzis nawet Poziowy byl takze wszystko hornet sie zgadza
  6. Pany jak komuś nie odpowiada miejsce spotów to mogę zrobic ankietę jeśli wszystko ok to od wtorku spotkania odbywają sie w Promce
  7. Jutro z rana ustawiamy Promke, dziś juz nie ma co zmieniać bo sie rozjedzie na pół wszystko.
  8. Makaron chciałbyś w taką pogodę jak dziś stać w promce na 3 piętrze raczej mało przyjemne. Majówki zaczniemy od promki no chyba ze bedzie nacisk :gwizdanie:
  9. Poziek nawet nie mysl o nowym spotowiczu na torwarze
  10. w MC koło szpitala JP2
  11. plan filmowy był ubezpieczony od takich przypadków no i adas pilnował wszystkiego swoim tajnym okiem policjanta :gwizdanie:
  12. gosc z kontenera dawal rade ale poldek mistrz driftu
  13. Panowie chciałbym przypomnieć że w tym wątku tylko POLECAMY nie dyskutujemy !
  14. wszyscy na spocie Malislaw nawet Norbiasty zajechal :gwizdanie:
  15. Ostatnio podczas słynnych wycieczek z Adamooo zajechaliśmy w Poznaniu do chłopaka który miał ori webasto mokre od B8 za 200zł :gwizdanie: tylko że ono ponoć do B6 nie pasuje musi być eberspacher a to było WEBASTO.
  16. Jastków godzina 16 B5 benzyna raczej na blachach LC zaparkowana niedaleko kościoła
  17. Lukas odpowiedział(a) na ukcio temat w Inne marki
    Auto Git ostatnio jezdziłem zwykłym mini i najbardziej mnie rozbawiło umiejscowienie dzwigni otwierania maski
  18. u mnie było to samo i poprzedni właściciel zablokował guzik monetą 5 groszową i szyby z tyłu działały ja wymieniłem cały lewy panel na nowy bo z czego co pamietam jest to komplet z guzikami od szyb oprócz pokrętła od lusterek
  19. dziwna akcja z tym Słupskiem zaznaczyłem że płace 300 i bez punktów odesłałem a oni wysłali poleconym żebym zapłacił tylko 200 i bez punktów promocja jakas czy co
  20. no nie do konca u mnie u adasia i oniaka udało się wyjąć nasmarować i ładnie chodzi wszystko
  21. no prosze oniak od kiedy Ty na łatwiznę idziesz każdemu przebieg sprawdzasz normalnie a teraz sie wahasz :gwizdanie:
  22. czyli rozumiem że spoty przekładamy na weekenda i bedziemy jezdzić MZK na nie jesli ma byc pub ....
  23. W forcie odbywały się kiedys spoty w sumie przed arkadią i nie było źle tylko że jak zwykle komuś musi być dalej a komuś bliżej oniak jak jechał na spota to brał kanapki z pasztetem i termos z herbatą także nie wiem czy będzie pasowało wszystkim :gwizdanie:
  24. jutro znowu ma być zimnawo to pora na przeprowadzkę
  25. w sumie masz rację drzwi do domku były chyba z papieru bo się bardzo łatwo podziurawiły :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.