Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jak obiecałem zmieniamy miejsce spotów na Promkę Tylko czy to był poziom 3 czy drugi bo już dawno tam byłem ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sunsiad Najlepszego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z Promka ruszymy od 13 kwietnia, 6 pewnie i tak bedzie tylko pare osób bo jeszcze bedą wszyscy na kacu poswiatecznym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z geometria jest tak ze nie wszedzie nawet jak mają sprzet to ustawia u mnie sie np. nie widzialy pod podwoziem czujniki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pańcio ja to myśle że Ty Wszystkich wyprzedzisz na wsteku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podobno Adamoo już od wczoraj nie je :kox: no tak najlepiej sie tłumaczyć że przegrało sie wagą, ja moge zabrać na pokład Żółwia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozmieniane spokojnie w środę się odwróci jestem tylko ciekaw ilu mięczaków stawi się na torze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie i Panowie jutro zmiana miejscówki spotowej. W Arkadii wylało szambo i przenosimy sie na ul.Modularną 3A zaczynamy jak zwykle od 19 o 21 mamy zarezerwowany tor. Auta parkujemy i wchodzimy do środka jest gdzie usiąść, poogladać teledyski wypić herbatkę kawę nie ma jedzenia takze wcześniej trzeba się posilić. Informacja jak dojechać http://rcw.waw.pl/ plus informację w wątku http://www.a4-klub.pl/smf/mistrzostwa_gokart-t123625.0.html jeśli chciałby sie ktoś pościgać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oskar Najlepszego
-
[B5 AEB] LPG z uszkodzoną turbiną?
Założyć da rade tylko czy warto ? Pierwsze ogarnij auto żeby było sprawne a dopiero później zakładaj gaz po co masz się denerwować, że założyłeś gaz i ciągle coś nie tak.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To co lecim na weekend A i cos dla boberka
-
[ALL B6] Wymiana żarników, a przepalenie przetwornicy.
Spalona przetwornica została naprawiona koszt 100zł diagnoza problem na wyjsciu czyli zła żarówka i faktycznie tak było nowa żarówka niestety chinska 6000tys stopni i po 1tys km zaczęła czasami przerywać co wykończyło przetwornicę. Pogadałem troche z gościem z HID-serwisu i mówi że do tych chińskich nic nie ma, ale to nie jest to co orginał i lubia padać przy nich przetwornice dodatkowo mają słabsze swiatło. Ostatnio zostały wprowadzone żarówki z mniejszą ilościa rtęci mają być eko i z temp 4100 przez co nasze stare przetwornice bedą jeszcze częściej umierać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie Nosfer trenował tylko dlaczego wybrał Ciebie Adam na testy Ej kuwa ! Ten koleś z pierwszego posta zszedł na dół :shocked: A usunąć Ci posta A chcesz odczuć to samo ? No i uj zamykam się na nastepne pół roku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie Nosfer trenował tylko dlaczego wybrał Ciebie Adam na testy Ej kuwa ! Ten koleś z pierwszego posta zszedł na dół :shocked: A usunąć Ci posta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie Nosfer trenował tylko dlaczego wybrał Ciebie Adam na testy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zaczynamy tu gdzie zawsze a kończymy w Jankach czytać pierwszy post
-
[B6 ASN] Średnica tłoczka przód tarcza 312x25
Zgadza się 57mm przy tarczy 312mm wszystko powymieniane hamuje elegancko
-
[ALL B6] Wymiana żarników, a przepalenie przetwornicy.
u mnie po 3 wymianie żarnika jedną przetwornicę trafiło także nic nie jest wieczne, ale powiedzenie, że przy wymianie żarówki D1S padnie przetwornica jest trochę przesadzne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja właśnie wróciłem z odcinków specjalnych w lasach i powiem Ci oniak, że jakby nie drzewa to też bym wszędzie wjechał i to prawie 0 uślizgu tylko troche łapska bolą Adrianie za udostępnienie sprzetu
-
Spotkania na drodze
Oskar widziany wczoraj koło 14 na Dolince
-
[B5 ADP] Gaśnie na LPG
Takie naloty na korku i na bagnecie często pojawiają się jak auto mało lata było już o tym na forum.
-
[B6 ASN] Średnica tłoczka przód tarcza 312x25
Kto mi podpowie jaka jest szerokość tłoczka w B6 przy tarczach 312mmx25 bo w IC podali mi 57mm lub 54mm obstawiam, że 57mm gdyż 54 były w 288mm. Musze kupić zestaw regeneracyjny a bez tego ani rusz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakby było z 6 chłopa to by to pchnęli i nie trzeba subaryny. Ale filmik robi kariere w sieci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potrzebne by było tylko miejsce bo bronisze to pewnie do tego czasu 3 razy odsnieżą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kogo boli głowa bo mnie nie Poziowy Najlepszego !