Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. moje auto stało samotne na parkingu z przeciwka gosc cofał i trafił centralnie w moj zderzak na szczescie nie udało mu się uciec http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b6_kolizja_parkingowa_mtu_pzu-t78259.0.html;msg872488#new
  2. Kurvvvva człowiek raz na 2 tygodnie wyjedzie z parkingu na miasto pod market sie polansować A4 i zderzak przedni do wymiany
  3. Nie ma to jak dobrze zacząć dlugi weekend od kolizji Człowiek raz w tygodniu wyjedzie z parkingu A4 i problem Do rzeczy: Parking wielki jak cholera M1 nic obok mnie nie stało, młody gnojek samochodem mamusi poobijanym z kadej mozliwej strony cofał ja rozumiem, że A4 jest małe, ale było jasno a nie zauważył i stuknął swoim tylnim zderzakiem w mój przedni zaczynając przed zaslepką gdzie się wkreca hak, az po ramke klubową (na szczeście jej nie połamał bo mam ją od 2 miesiecy i bym mu nakopał do d*py). Krótka wymiana zdań szybki telefon na policje, która odziwo przyjechałą w ciągu 20 minut a lawet w ciagu 7min . Ustaliliśmy z Policjantem że gnojek jest trzeźwy w nagrode dostał 200zł mandatu 0 punktów bo to teren prywatny. Oczywiście przyznał sie do winy Policjant spisał "notatkę informacyjną" kto w kogo wszystkie dane uczestników i pocieszył mnie że sprawa skonczy sie najprawdopodobniej w sądzie gdyż to teren prywatny i ubezpieczyciel MTU nie bedzie chciało zapłacić, trochę dla mnie to dziwne bo wkoncu wina ustalona mandat wypisany, kierujący sie przyznał to po co sąd ? Teraz co robić atakować prosto do swojego ubezp PZU żeby szkode (wymiana zderzaka s-line na fotkach jakie robiło PZU 2 lata temu był jeszcze zwykły zderzak ) robić z AC a później żeby PZU dogadało sie z MTU abym nie stracił zniżek czy iść do MTU prosto. Czekam na sugestie
  4. To niech adaho oglada i sie uczy trików we wtorek zrobimy mu sprawdzian myśle ze do tych akrobacji nadaje sie dwukółka Witka
  5. Spoko juz wysyłam chlopaków odprowadzą auto Sebmis dzis koło 17:30 na Modlińskiej
  6. Uzupełnij profil i uzywaj opcji wiekszość już było na ten temat :gwizdanie:
  7. to Ci sie udało bo siriusa nie ma juz jakis czas na rynku a dlugi jeszcze oddaja.. co do cen to nie tak dawno model ps50a656 w MM kosztowal 5,300 a w saturnie ten sam model tylko 4700 takze warto poszukac
  8. tak 19 promenada
  9. To raczej nas Prezes bedzie przypalał pewnie ktoś doniósł, że za mało piszemy postów istotnych..... tych o Paniach
  10. Bede lekko po 16 bo wyscig F1 takze: Zółw ono Wit.s Lukas Kto jeszcze ?
  11. Bede tylko o ktorej ? bo dopiero wstałem Sebek zyje ?[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:46_________________________________________________ja bede koło 16 jak cos na tych lodach
  12. Witek to w sobote upalamy
  13. Dzisiaj to mam 3 świeta Dzien Ziemi urodziny i imieniny daj pan spokój Dziękuje Wszystkim za Życzenia Łukasze Najlepszego
  14. Zdeniu cos mi sie wydaje ze nie do końca było juz o tym kiedys na forum że jednak w tych latach były kabelki ja z czego co pamietam po stoim B5 to tez mialem takie kable do świeczek
  15. lece po jakies pampersy żeby obciachu nie było
  16. a Audi Cie kopało napewno NIE także masz odpowiedź zawsze mozesz założyć sobie do nogi taki odgromnik http://www.allegro.pl/item585783103_pasek_antystatyczny_odgromnik_uziemienie_samochodu.html
  17. Fakt Witek miales wejscie bylismy pewni ze w parafii robisz :gwizdanie:
  18. tak wyglada jak srodkowy
  19. tam byl moj pierwszy spot ... Pamietasz lot bokiem eSą przez skrzyżowanie na blokach ja pamietam jak wytrzepywał cos ze spodni nogawką
  20. Mina tych pań jak nas mijały i komentarz oniaka
  21. za dawnych czasow tylko stara grupa pamieta spoty w Media na ostrobramskiej, dwie panie tak parkowaly ze 2 pary drzwi do klepania były także da rade wszedzie zawadzic
  22. Suli Szaman mi to przepowiedzial to szybko zmienialem
  23. Lukas nie decyduje samodzielnie bo później bedzie wszystko na niego ankieta jest, dzisiaj się konczy także demokratycznie wybieramy miejsce
  24. Trzeba też pamietac że w maju Torwar nie bedzie czynny z powodów okapowych z drzewek. Powtarzam info o spotach bedzie po południu w kazdy poniedziałek
  25. Myślę że jak tyle razy dawaliśmy rade na Torwarze to i teraz jakoś damy tylko trzeba obserwować dzień wcześniej prognozę pogody oraz informator rozrywkowy czy nie będzie żadnej imprezy bo nam parkingu zabraknie Torwar tam się wszystko zaczęło Info o spotach bedzie umieszczone w poniedzialek i we wtorek nie bedziemy tego zmieniac także chyba każdy trafi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.