Treść opublikowana przez Lukas
-
[B5 ACK] szarpanie przy przyspieszaniu
cos w tym musi być u mnie jest podobny objaw tylko jak postoi dluzej i jade w trase to po 200km zaczyna sie problem samochod ostygnie i rano juz jest ok nawet powrot drugie 200km nie sprawia problemu ostatnio sprawdzilem i jedynym bledem byl brak spalania na cylindrze 3 takze jade do mechanika wymieniam cewke i swiece na tym cylindrze i bede wiedział czy to to
-
[B5 ACK] szarpanie przy przyspieszaniu
ale jakby to byly wtryskiwacze od gazu to by chodził na benzynie a nie chce
-
[B5 ADR] Wskazania ilości gazu
Dokładnie tak jak koledzy pisza musisz liczyć kilometry ja zawsze kasuje licznik i robie 300km i do pelna te kropki to swieca jak chca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to małe podsumowanie A4 były A3 były zdjęcia były Spankej też był Podziękowania dla Wszystkich którzy dali rade przyjechać Prezes
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky ma Vagine tylko nie wiem czy Cie stać bo po 200zł bieże ponoć dresy nowe musi kupić i szmąci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten Ukcio to ma jednak dobrze może i ziemniaki spalone ale 2 kobity w domu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli dzień jak co dzień, zero zmian a co Poź Bryńka i ciebie karmiła czy jak ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale którego Lukasa bo A. Czukundura to całkiem inaczej wyglada :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale jest kilka wyjątków
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze że Nosfer spamer dzisiaj jest już mocno aktywny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem ciekaw za ile Poziowy odda siostrę Raggamanowi bo mi to podał taką cenę że
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja myśle że z samego rana Prezes jeszcze tu zawita ale Wy jak zwykle zrobicie :hahaha:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no cos kolo 15 aut bylo ja i krzyniek bylismy nawet bez A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten film to juz ze 4 razy byl wklejany a raczej nie bedzie orki nim zla skrzynia :gwizdanie: to co na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie znaczy ze nie czytam ostatnio zabawka została odwieziona na zimowy ospoczynek także mam wiecej czasu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas sprawdź w garażu czy Ragga czy już silnika nie podpierdzielił Zagladam pod pokrowiec a tam sama rama "Panie daj Pan spokój" Adaho podaj mi adres tego garazu Ragi [br]Dopisany: 06 Październik 2008, 22:23_________________________________________________A i Panowie nie zmieniajcie tak czesto miejsca spotów bo mi sie podpisów nie chce edytowac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sebek a gdzie Ty byłeś obok nas na tarchominie u Kotńskiego może ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do miejsca to po dzisiejszym spocie mam dosc ale decyzja bedzie podjeta najpozniej do poniedzialku do 20
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN widzialem Cie dzisiaj z rana jak skrecales w klasyków. Raga tak to ja byłem wracałem do Stolicy
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
No Ja tez juz doma srednia gorsza bo 94 Km/h takze tez ok patrzac na te 4 meganki co nas blokowały
-
[B5 ACK] Gdzie można umieścić reduktor LPG ?
jak u mnie w 3 litrach zmiescili 2 parowniki to i ty dasz rade z jednym szukaj pod zbiornikiem od wspomagania tak jak zegarmistrz pisał
-
czy sa na forum motocyklisci? [potrzebuje kupic kurtke skorzana Alpinestars]
wu to kiedy upalamy motoja ? alpiny maja chyba na jagiellońskiej w hondzie sprawdz na necie
-
[B5 AVG] [ALL B5] Centralna konsola
a po co chcesz jak wyjac masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30628.0.html;highlight=wyjęcie+radia http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1479.0.html;highlight=wyjęcie a i temat zle stworzyles radze sie tego nauczyc i obslugi opcji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie jeszcze ja nurkowie wyciagają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fly - poczekaj. Może Suli ma jakies świerze ploty o Lukasie? HALO!!! HALO!!! Słyszeliście? Lukas podobno dostał ban'a na . Podobno dlatego, ze sam na motorze jeździ (choć to chyba plotka). Wiecie coś w temacie? Generalnie bym nie uwierzył, ale sam zainteresowany milczy, więc tylko zdaje się potwierdzać tą wiadomość ... dostał BANa po ostatniej imprezie :gwizdanie: skad Wy to wszystko wiecie Nie chce mi sie z Wami pisac ide na Urlop takze dzieciaki