Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Witam Kolego uzupełnij profil bo jakoś tak łyso
  2. Siemanito Kolego doczytaj regulamin popraw temat i profil
  3. No siema pomoc pomocą ale obowiazkowo musisz przyjechać na spota http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_fort_wola_ul_polczynska-t45.0.html
  4. Tomasz co to za laska A nowych zapraszamy nie ma czego sie obawiać tylko prosimy o umycie i zatankowanie aut po sam korek przed zjazdem na parkind podziemny
  5. tylko brac maly przebieg babcia tylko do kosciola jezdzila w niedziele
  6. Smiało dawaj tylko pamietaj pierwszy spot najgorszy na drugim bedzie juz z gorki
  7. Witam Zapraszam na spota we Wtorek
  8. Witam dawaj na spota we Wtorek
  9. Dzieciaki robimy w FW nigdy nie zmienialem tak nagle decyzji ale to co sie dzieje z pogoda to :gwizdanie: Przepraszam wszystkich tych którzy pojadą do Promki np. Zółwia Narazie zostajemy w FW
  10. Adas wiesz ze teraz bedziemy czesciej u Ciebie w lokalu
  11. Norbi gadaj z sasiadem on tam nie patrzy jak ma daleko to moze Cie bedzie zabieral
  12. Czekalem na własnie taka wypowiedz tego pana Norbi wiem ze to dzien zaloby ale taka kolej rzeczy
  13. Lukaszer pojdziemy sprawdzic czy maja jakies dobre kanapki w Promce
  14. tez sie obawiam pogody ale jak jest tylu chetnych to probujemy Łukaszer pamietasz ostatniego grilla jak bylo zimno
  15. Juz wsio pozmienialem
  16. Dobra miski mial byc FW ale przenosimy sie na Promke niech strace ale jak mi ktory bedzie marudził ze wieje to :bicz3: Promenada ostatni poziom na jaki można wjechać autem północno zachodnia cześć parkingu jak cos dzwonić
  17. Siema nie doczytałes chyba do konca regulaminu i nie umiesz robic tematow przez to
  18. Poziek musisz zmienic zdjecie w podpisie bo jak tak patrze to tam cos Ci sie nie swieci tak jak teraz
  19. Witam i pozdrawiam
  20. Siema Benzin
  21. I to nawet nie Spanky rozgadał :gwizdanie:
  22. Poziek ty to lepiej nic nie pisz bo wiemy gdzie mieszkasz i jak konczymy balety to idziesz koze doic z rana
  23. ty wiesz ze o tym samym pomyslalem ze co jak co ale zeby mod był koloru wsi to przesada tym bardziej ze my ze STOLICY
  24. kur.... znowu mnie załatwili :wallbash:
  25. Powiedzieli ze jak odejde to dostane rekompensate na koncie ponoc kilka zer to nie mialem wyjscia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.