Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. w tym drugim przypadku to musialbys chyba dopłacic sam
  2. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Mam podobne tylko moje to 18"
  3. Witam Polska pozdrawia Irlandie
  4. Witam i Pozdrawiam
  5. Witam a dlaczego Eizo jakis zwiazek z monitorami ?
  6. Kieorwca tej A4 ma chyba szczescie http://www.fishki.net/comment.php?id=31083
  7. ten gosc kogos mi przypomina z Klubu tylko kogo Poziek jak myslisz
  8. no ja mysle ze tez w niedziele mam ostatni egzamin ale na troche bede
  9. jak malo ja tu widze z 8 osob Angela
  10. Lukas odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    145 Konikow czekamy na statek
  11. Witam i zapraszam we Wtorek na spota
  12. Lukas odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    to ja juz wiem jakie bede mial blachy w nastepnym Audi ono zamawiaj jeszcze z 10 tych Fordow bo ciezko wybrac dobre blachy
  13. dobrze słyszałeś nawet ostatnio bylo w uwaga pirat jak skasowali dwa samochody na raz
  14. Poziek piekny dzwiek wydajesz slyszalem Cie jak bylem juz na Nowodworach do swego blaszaka zajezdzales chyba
  15. cos mało babelków maja te kurczaki
  16. Elita jest juz pare minut po 18
  17. Michau powiedz ze z okazji spota imieniny odwołane Zółwia i tak nie minie pojawienie sie w najgorszym przypadku dorwiemy go na zlocie no chyba ze z hhackiem pojedzie
  18. Zółw jak dzisaj nie pojawi sie na spocie to zarobi zółta karteczke
  19. Witamy przyszle
  20. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak się nazywa blondynka po kąpieli? -Czysta głupota! - Stosunek z blondynką? - Rżnięcie głupa. Niewidomy leży na plaży. Wyciąga gumową lalkę i zaczyna ją nadmuchiwać. Ludzie się gapią, jakaś pani odważyła się, podeszła i nieśmiało zwraca mu uwagę: - Wie Pan, tu się dzieci bawią, a Pan lalkę z sex-shopu dmucha... - O KU*WA! To ja całą zimę posuwałem ponton! Pani Kowalska, czy pani wie, że mój mąż to 300 procentowy impotent? - 300 procentowy? - Ano tak, Do wczoraj to on był 100 procentowy, ale wczoraj spadł z drabiny, złamał sobie palec i zębami odgryzł język... Na dachu domu publicznego grzmociły się dwa koty, a że robiły to bardzo namiętnie to spadły. Zauważył to przechodzący mężczyzna i woła: - Hej dziewczynki, reklama wam zleciała!!! Bzyka facet panienkę na cmentarzu i podchodzi do niego drugi facet i mówi: - Daj pobzykać!! Na to pierwszy : - Wykop se !!!!!!
  21. Witek troche pozno napisales bo juz zamowilem w tamtym tyg regały
  22. Brynka a co to za nowy avatarek jakas okazja
  23. to moja droga do domu juz czysty i koloru dolphin grey
  24. tylko zeby mu przez to doladowanie nie spadło
  25. to wczoraj o ktorej sie spotowicze rozjechali jak jeszcze jakies herbatki byly grane ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.