Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie i Panie radze nie podskakiwać tym na górze wczoraj sie posmiałem troszke z władzy i dzisiaj były ciecia ide sie chyba spić zeby zapomnieć ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no u Pozia to raptem mały wiatraczek
-
RS4 (B5) & S4 (B6) - wady & zalety
a jaki program mozna zrobic z wolnossaka na +5 koni nie dziekuje ja postoje W S4 mozna tylko kompresor ale to juz inne $ takze Miron RS4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po Niemcowni sie lansowalem wlasnie na to czekam bo sam jestem ciekaw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi to dla Ciebie Dziku zebys sie mogł powoli przestawiać na Promke a nie ciach i w byc ze to tak daleko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie w wiadomym miejscu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wracam do żywych W promce nie ma takich dobrych kanapek a jutro bede głodny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym jeszcze nie ryzykował zróbmy jeszcze jutro w FW tak jak w temacie a za tydzien jak sniegiem nie bedzie sypało to atakujemy Promke
-
Spotkania na drodze
Puławy sobota godzina 9-10 ciemny avant LPU... z ramkami i naklejkami krzyczałem na radiu ale widocznie bylismy za blisko siebie bo siedzialem Ci na zderzaku SCANIA bordowa
-
[B5 AAH] Jaką instalację gazową założyć ?
A nie mozna troche poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/instalacje_lpg_i_cng/a4_b5_18_adr_stag300_opinie-t8171.0.html;highlight=stag+300 http://www.a4-klub.pl/smf/instalacje_lpg_i_cng/odp_instalacja_sekwencyjna_kme-t13587.0.html;highlight=kme+diego http://www.a4-klub.pl/smf/instalacje_lpg_i_cng/odp_b5_abc_jaka_instalacje_zalozyc-t27143.0.html;highlight=brc+sequent
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja na miejscu Pozia czego innego bym sie obawial
-
[ALL B6] Spojler S4
ceny sa różne np u Szewczyka jest najdrozej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witek my tu piszu piszu ale gdzie ty dzisiaj byles jak byl spot oniak buziaki rozdawał wszystkim za zyczenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe czy zauwazyli ze tyle A4 na raz złapało na foto
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no prosze jakie długie powitanie WItam i zapraszam do aktywnego działania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam To jak juz Kupisz to B7 a nawet przed zakupem zapraszam na spota
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spota we Wtorek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy wiekszego brata
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam emigranta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witek chłopie napij sie bo widze ze sie pogarsza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam a na jakiej stacji mamy rozumiec ze mozemy jechac naszymi niesprawnymi autami i cos sie wymysli oczywiscie zartuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przasnyska bylaby ok chiba [br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 21:07 _________________________________________________no Angela jestem jestem wczoraj milem wyjazd słuzbowy dlatego mnie niet no i w sumie nie chcialo mi sie słuchac waszych opowiesci o Zlocie