Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Panowie i Panie radze nie podskakiwać tym na górze wczoraj sie posmiałem troszke z władzy i dzisiaj były ciecia ide sie chyba spić zeby zapomnieć ;(
  2. nie no u Pozia to raptem mały wiatraczek
  3. a jaki program mozna zrobic z wolnossaka na +5 koni nie dziekuje ja postoje W S4 mozna tylko kompresor ale to juz inne $ takze Miron RS4
  4. Po Niemcowni sie lansowalem wlasnie na to czekam bo sam jestem ciekaw
  5. Norbi to dla Ciebie Dziku zebys sie mogł powoli przestawiać na Promke a nie ciach i w byc ze to tak daleko
  6. dokladnie w wiadomym miejscu
  7. No wracam do żywych W promce nie ma takich dobrych kanapek a jutro bede głodny
  8. Ja bym jeszcze nie ryzykował zróbmy jeszcze jutro w FW tak jak w temacie a za tydzien jak sniegiem nie bedzie sypało to atakujemy Promke
  9. Puławy sobota godzina 9-10 ciemny avant LPU... z ramkami i naklejkami krzyczałem na radiu ale widocznie bylismy za blisko siebie bo siedzialem Ci na zderzaku SCANIA bordowa
  10. A nie mozna troche poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/instalacje_lpg_i_cng/a4_b5_18_adr_stag300_opinie-t8171.0.html;highlight=stag+300 http://www.a4-klub.pl/smf/instalacje_lpg_i_cng/odp_instalacja_sekwencyjna_kme-t13587.0.html;highlight=kme+diego http://www.a4-klub.pl/smf/instalacje_lpg_i_cng/odp_b5_abc_jaka_instalacje_zalozyc-t27143.0.html;highlight=brc+sequent
  11. Ja na miejscu Pozia czego innego bym sie obawial
  12. Lukas odpowiedział(a) na miki_v6 temat w Audi A4 B6
    ceny sa różne np u Szewczyka jest najdrozej
  13. Witek my tu piszu piszu ale gdzie ty dzisiaj byles jak byl spot oniak buziaki rozdawał wszystkim za zyczenia
  14. Ciekawe czy zauwazyli ze tyle A4 na raz złapało na foto
  15. no prosze jakie długie powitanie WItam i zapraszam do aktywnego działania
  16. Witam To jak juz Kupisz to B7 a nawet przed zakupem zapraszam na spota
  17. Witam i zapraszam na spota we Wtorek
  18. Witamy wiekszego brata
  19. Witam emigranta
  20. Witek chłopie napij sie bo widze ze sie pogarsza
  21. Witam a na jakiej stacji mamy rozumiec ze mozemy jechac naszymi niesprawnymi autami i cos sie wymysli oczywiscie zartuje
  22. Przasnyska bylaby ok chiba [br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 21:07 _________________________________________________no Angela jestem jestem wczoraj milem wyjazd słuzbowy dlatego mnie niet no i w sumie nie chcialo mi sie słuchac waszych opowiesci o Zlocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.