Treść opublikowana przez Lukas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac Stolice jak oniak zaprasza to musisz sie pojawic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam moje miasto
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam A to byly 1,8 Quattro ? moze masz 1,8TQ lub samo 1,8
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam prawie z moich okolic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzisz Poziu jak to dobrze ze Q nie ma w domu tak chociaz mozesz posiedziec w nocy w garazu
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Norbi obiecuje ze w nagrode bede dbał zebys mial zawsze polane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miski i jak udało sie uruchomic tego pazdziocha Czujka od dymu sie nie włączyła
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spota dzisiaj to poznasz wiecej Klubowiczek no i spora ilosc Klubowiczów
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Przepraszam najbardziej przeoczyłem Adasia ale przelew juz wykonany niech chłopina jedzie z nami ( za kogo jeszcze zapłacić )
-
[A6 AVK] Wymiana paska rozrządu
mała poprawka dzisiaj bylem w ASO i termostat kosztuje trosze wiecej 160 zł gdyz jest to komplet z rura takze pompa i termostat musza byc zmienione a koszt to tak z 500zł po czesciach z ASO
-
[A6 AVK] Wymiana paska rozrządu
Wiem ze kotlet ale moze sie komus przyda czesci masz wszystkie do rozrzadu tylko jakies ceny dziwne jak nie w aso no chyba ze masz duuze znizki bo jak mi wycenili w aso te czesci to kosztowalo 1700zł to jest ciekawe bo ta cena jakby byla 2 razy drozsza to bym uwierzył, przy tym silniku jest troche roboty i zwykly mechanik nie ASo chce 600zł za 5-6 godzin pracy przy tym takze ASO musi byc drozsze Oczywiscie ze musi byc zmieniona i to obowiazkowo z termostatem koszt około 400zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no juz po Spocie ale zaczelismy bardzo dobrze :th: z 14 aut bylo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wawa wita Grojec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oczywiscie ze FW nic nie zmieniamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro Spota nie ma ale bedzie Hornet jak cos oczywiscie zartuje nareszcie SPOT z rok mnie nie bylo na zadnym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to trzeba miec pasje po co wydawac 120 tys na nowa A6 jak za 40 tys tez moze wygladac podobnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jakis dziwny ten twoj nick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ludzi od PREZESA
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Ale rozumiem ze masz checi zmienic na
-
[B5 1Z] Problem z nawiewem
Tylko ze w tych wentylatorach to jest wszystko ladnie zalane w obudowie i ciezko cos wyjac z tego ale dla zdolnego elektryka caly wentylator mozna wyrwac za okolo 100zł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hejka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu widze ze ci spalanie skoczyło ale pamietaj umnie to eLPiGi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitanko Lukaszr powtorki robisz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam Radom
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam Krakow