Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. powitac Stolice jak oniak zaprasza to musisz sie pojawic
  2. Witam moje miasto
  3. Witam A to byly 1,8 Quattro ? moze masz 1,8TQ lub samo 1,8
  4. Witam prawie z moich okolic
  5. Widzisz Poziu jak to dobrze ze Q nie ma w domu tak chociaz mozesz posiedziec w nocy w garazu
  6. Norbi obiecuje ze w nagrode bede dbał zebys mial zawsze polane
  7. Miski i jak udało sie uruchomic tego pazdziocha Czujka od dymu sie nie włączyła
  8. Witam i zapraszam na spota dzisiaj to poznasz wiecej Klubowiczek no i spora ilosc Klubowiczów
  9. Przepraszam najbardziej przeoczyłem Adasia ale przelew juz wykonany niech chłopina jedzie z nami ( za kogo jeszcze zapłacić )
  10. mała poprawka dzisiaj bylem w ASO i termostat kosztuje trosze wiecej 160 zł gdyz jest to komplet z rura takze pompa i termostat musza byc zmienione a koszt to tak z 500zł po czesciach z ASO
  11. Wiem ze kotlet ale moze sie komus przyda czesci masz wszystkie do rozrzadu tylko jakies ceny dziwne jak nie w aso no chyba ze masz duuze znizki bo jak mi wycenili w aso te czesci to kosztowalo 1700zł to jest ciekawe bo ta cena jakby byla 2 razy drozsza to bym uwierzył, przy tym silniku jest troche roboty i zwykly mechanik nie ASo chce 600zł za 5-6 godzin pracy przy tym takze ASO musi byc drozsze Oczywiscie ze musi byc zmieniona i to obowiazkowo z termostatem koszt około 400zł
  12. no juz po Spocie ale zaczelismy bardzo dobrze :th: z 14 aut bylo
  13. Wawa wita Grojec
  14. Oczywiscie ze FW nic nie zmieniamy
  15. Jutro Spota nie ma ale bedzie Hornet jak cos oczywiscie zartuje nareszcie SPOT z rok mnie nie bylo na zadnym
  16. ale to trzeba miec pasje po co wydawac 120 tys na nowa A6 jak za 40 tys tez moze wygladac podobnie
  17. Witam jakis dziwny ten twoj nick
  18. Witam ludzi od PREZESA
  19. Witam Ale rozumiem ze masz checi zmienic na
  20. Lukas odpowiedział(a) na vessago temat w Audi A4 B5
    Tylko ze w tych wentylatorach to jest wszystko ladnie zalane w obudowie i ciezko cos wyjac z tego ale dla zdolnego elektryka caly wentylator mozna wyrwac za okolo 100zł
  21. Poziu widze ze ci spalanie skoczyło ale pamietaj umnie to eLPiGi
  22. Powitanko Lukaszr powtorki robisz
  23. witam Radom
  24. Witam i pozdrawiam Krakow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.