Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak ma orginaly ja tez posiadam samorobki takze Sebek damy rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zostajemy na WOLI nic innego nie szukamy na LATO Promka
-
Spotkania na drodze
MSC79 a to ty moze parkujesz w weekendy przed WSCIL na Jagiellońskiej ?
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Ja mysle Hugo ze można mowic nawet o 40 osobach zawsze to klubowicz plus osoba towarzyszaca.
-
F1 Wyniki Roberta K
No ale jak ladnie wyprzedzil Kubica 2 auta na raz na 10 okrazeniu
-
[B5 AJM] Kto WIE??????
Jak dobrze ze ja juz takie felgi mam i nie musialem za nie placic fakt moze jest ciezka farba czy zlazi jak sie ja uderzy kluczem do kol to tak ale i tak felga jest bo ciezko spotykana
-
dobry kurier w polsce????
No jesli juz to tylko Raben jedyna firma ktora ma normalne ceny ale za 400zł z tymi wymiarami mozesz nie dac rady obstawiam ze cos kolo 800zl beda chcieli zalezy jeszcze jaka odleglosc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja zakladam jak tylko zakupie 16 srub do alusów bo w starych felgach mam stożki a w zimowkach sferyczne łby
-
[B6 AWX] Coś mi huczy w kole ...
A o to winowajca tego zamieszania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja tez takie zdjecie wklejalem tylko my mielismy latwiej bo to byl cienias a nie opel Spetsnaz zapraszamy na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nawet pisalem wczesniej ze przy komisie takze ciezko bylo nas nie znalesc Hornet czwartek jest dobrym dniem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornecik nie ma problemu powiesz tylko kiedy i gdzie a spot taka jak zawsze tylko troche malo aut
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik specjalnie dla Ciebie Pamietajcie ze dzisiaj FORT WOLA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziekowac za zwrocenie uwagi zmienilem wszedzie tylko nie w podpisie Wieczorem tajne przez poufne pozniej kazdy by mial takie ladne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ja pisalem o smyczach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do ekipy "panna w avatarku" zmieniamy pozycje bo mi sie juz znudzily
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wczoraj mijalem sie na miescie z A5 tez jest malina te lampeczki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziewczynki patrzac na dzisiejsze temp. to zima juz blizej niz dalej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wtedy pamietnego dnia na Borniszach bylo strasznie Adas pelne gacie po wjezdzie oniaka boczkiem. No i te subaraki i mietki piknie bokiem na raz zawijali a my za nimi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo wy Uzytkownicy zwyklego napedu pospolitego (to juz moj traktor ma 4x4) nie wiecie co to jest dobra zabawa na sliskim A Bronisze sa pikne do slizgania :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jak co ty gadasz Malik my uzytkownicy najlepsiejszego napedu chcemy juz sniegu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja zimowki szykuje na koniec pazdziernika To kiedy ten snieg
-
[B5 AWT] Ubywa płyn chłodniczy
Samochody z instalacja gazowa maja to do siebie ze posiadaja tysiac dodatowych trytytek (opasek) na trojnikach ja u siebie jak kupilem auto to z 5 musialem dokrecic bo kapal plyn latwo sprawdzic po czerwonym zabarwieniu. Takze moze u Ciebie tez gdzies sie poluzowalo i scieka ten plyn a jak czesto musisz dolewac ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zaraz obok komisu na samym dole tylko zebyscie nie pomylili spotow bo tam jeszcze mazda bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spota robimy w FW na poczatek, nastepnym razem moze jakies karty ale to w CB