Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. bo trzeba na spoty jezdzic a nie czekac az bedzie Zima i bedie FW to byc wiedzial o co kamenuje
  2. W tym roku ma nie byc zimy takze spokojnie damy rade na Woli
  3. Zostajemy przy Woli bo w BC jakos tak ciasno i nisko a na Woli mozna zawsze poogladac auta w komisie no i tego samego dnia ma tam spoty klub mazdy Najwazniejsze to to ze Norbi ma obiecane FW
  4. Fort Wola jak popada snieg to zawsze bedzie blisko na Bronisze polatac z
  5. niestety idzie zimniejsza pora w naszym klimacie dlatego bedziemy zmuszeni do zmiany miejsca na takie w ktorym nie wieje
  6. ma szczescie ze wszystkim nam sie nie chcialo do tej lazienki POZIEK witamy w KRAJU :oklaski:
  7. jakos przez pol roku bylo dobrze i nikt nie marudzil zobaczymy co bedzie sie dzialo za tydzien pozniej i tak bedzie Wola
  8. Tak jak zawsze Promenada bo pogoda zmienna jest
  9. Motor ale masz mega felgi w avatarku moze warto by bylo zabrac swoja Anke to popilnuje
  10. www.allegro.pl
  11. no wlasnie wymiar 58 idzie do moich felg i szukalem ich dlugo ale udalo sie znalesc 57,5 ze znaczkami OOOO i pasuja
  12. wykrecasz lampe cala z tylu masz taki zaczep z drutu plus srubki odkrecasz zdejmujesz pokrywe,wyciagasz żarówke i skladasz [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2007, 20:15 _________________________________________________w zwyklym ksenonie moze sie udac bez wyciagania lampek w bi tak jak u mnie trzeba wyciagac calosc tu masz opis http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1243.30.html
  13. Malik ale po co Ci te zdjecia jak ty sie strasznie boisz zony pamietasz foto z Kaletki jak je szybko wykasowales :>
  14. ale w czym tkwi problem ? urzadzenie pomiarowe w dlon a pozniej www.allegro.pl i sobie znajdziesz takie jakie Ci pasuja. A nawet lepiej jest gosc na allegro ktoremy podajesz wymiary i Ci wyreza taki dekiel
  15. Spetsnaz ale czego sie nie zrobi dla szkoly :oklaski:
  16. Michał trzeba sie poswiecac ale masz TDI przeciez
  17. No Flyer teraz o kazdej twojej nieobecnosci na spocie musi wiedziec rada Klubowa czyli wysylasz podanie i jakies dowowy ze nie mozesz sie pojawic
  18. Flyer ty nie musiales wiedziec, Wielki Brat czuwal i widzial wszystko. Jest jeszcze 2 ktorzy zostana mianowani jak beda grzeczni
  19. Nie bylo zdjec takze
  20. Najbardziej mi sie podobalo z tych lodow 3 x A4 przelatujace na poznym pomaranczowym
  21. Po lodzikach troche ludziow bylo nawet Spanky teraz szykujemy sie na impreze do oniaka ale bez oniaka (jest w Lwowku) Anka zapraszala
  22. Ok tak mi sie wydaje ze to bedzie na ul. Piłsudskiego tak jak Kichol pisal przed krzyzowka z ul. Polna http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Warszawa%2C+&Submit.x=70&Submit.y=17&long=21.2345864&lat=52.137995&type=3&scale=1
  23. Brynia dawaj na lody nie ma co siedziec w Radomiu adres do w falenicy ale tylko zolw wie jaki numer ja zawsze tam na czuja jezdze
  24. to tak kolo godziny 15 zapraszamy adres zna tylko Zólw
  25. W takim razie robimy jutro lody u Zólwia bo juz dawno byly

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.