Treść opublikowana przez Lukas
-
[B5 AEB] Jak wyjac panel z przyciskami z drzwi kierowcy i jeszcze jedno?
nie da sie trzeba sciagac tapicere a jak to zrobic juz pisane bylo kilka razy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to ladnie teraz to nie bedzie -15 a -40 Brynia Icemana jedzie juz w czwartek to nam droge wyrówna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia mowilem nie jedz to nie pojade zobacze Lukas ma zawsze racje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no a czego sie spodziewales calkiem podobny do tego no jak go tam nazywaja POZIA Daniel_A4_2002 zarty na bok zapraszamy na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak nie bedzie reszty dzikow z Wawy to z kim wy macie tak szalec w czwartek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer 7-8 to mi tak pasuje takze wstepnie mozemy sie ustawiac na piatek rano
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tu widze ze Wit chyba planuje jakis nowy zakup auta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ADAM! te dwie spotowiczki sa bardzo spokojne takze Najgorzej to z ta ruda w stringach No dobra ale gdize jest Lukaszr gdzie sa fotosy furaka jakies opisy z jazdy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas da rade jak nie bede dawal rady to sie napije i jakos pojdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z dwoma to jeszcze dalbym rade ale z trzema to nie wiem czy ogarnę
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
A ja wam powiem ze mi to tam obojetne co bedzie pite ale finka jest dobra do polewania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ile taka usluga 4x4 poprosze o info moze byc PW a i czy ta hamownia to nie taka jak w VT z wirtualnymi koniami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no felgi to tylko u Angeli Poziek ty jeszcze zyjesz myslalem ze juz na jakims odwyku lezysz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet czytaj JA Lukas nie JA Zólw to jak moge zamulac :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to w takim razie musze zmienic myjke bo jezdze na taka ze slonikem i tam ciezko mi obejsc za raz auto widocznie maja mniej sekund
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nie wiem czy dasz rade bo ciezko obiec cale auto za 2zł Co do Kubicy to czuje ze bedzie masa ludzi i nic sie nie zobaczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurna jeszcze 1,5 tyg i oraz w najlepszym wykonaniu ZLOTOWYM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi juz z dnia na dzien zimniej sie robi to wroci twoje ulubione miejsce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JAK TO NIE MA A JA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie wiem Brynia czy nie da rady jestes takich gabarytow ze nawet Panda moglaby Cie zassać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No chlopaki jak piknie moje auto zostalo na wsi na zabiegu takze potrzebuje podwiezienia Flyer mam dla Ciebie plytke w plecaku to odrazu sprawdzimy w drodze na spota czy dziala podeslij mi Tela na PW bo moj to chyba masz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto dzisiaj bedzie przelatywal kolo ZOO na spota ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To zapraszamy wszystkich do Promenady bo pogoda tego lata to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a racja Flyer jesli jutro jakos dotre to zabiore CD
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik miales cos mi wyslacw pdf wodzu Wit to lubi różne klimaty ale ten jest kox