Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. C.MILE tym bardziej ze jeden RS4 B7 juz niby potwierdzil swoje przybycie na moment nie bylbys sam Brynia ta zawiecha od Pozia to szkoda gadac to zadno obnizenie szkoda kosztow kup juz lepiej -30 i bedzie git ewentualnie od Pozia i 2 Zółwiczkow do srodka jeden w bagaznik drugi pod maske szkoda ze nie zastosowalismy naszego konfiguratora obnizenia ala Zólw
  2. a no dzisiaj Anny wszystkim Annom Wszystkiego Najlepszego (musze do mamusi zadzwonic z zyczeniami dobrze ze przypomnieliscie ) dziekujemy za przybycie i zapraszamy kolejny raz ale mało kto za wami by nadążył
  3. to zalezy jak pan "Ł" szybko sie i czy Brynia bedzie posiadala ten terminal płatniczy tylko zaraz przeciez wczoraj ustalilismy ze spi u nas w domku
  4. Akurat wtedy w sobote przelatywalem kolo tego lotniska ale ze impreza slabo byla mi znana to tylko postalem w korku 10 minut i ogien dalej uff tyle szczescia
  5. ale ze jak ze ten pan palki swojej moze uzyc do tej operacji z czego co wiem to ono nie ma w samolocie miejsc stojacych
  6. oj chlopaki chlopaki jezdzicie i nie wiecie tak w sumie czym jezdzicie te oznaczenia to rodzaj auta jeden silnik moze miec kilka oznaczen np 1,9 tdi 130 kucy moze byc AWX jesli 5 biegowa skrzynia lub avf jesli 6 biegow. a jak nie wiecie co macie to albo ksiazka serwisowa pierwsza strona lub wlepka kolo kola zapasowego
  7. na lotnisku na bramce bedziesz piszczal poprosza cie za parawanik a tam juz taka duza wielka czarna pani wyciagnie ci je i wysle do nas
  8. z tym sie zgodze ostatnio widzialem go na miescie jak stał na kresce ze Skoda i to dostał jeszcze
  9. Oniak cos wspominal ze wylatuje na dzikie południe i chata bedzie wolna to moze u niego
  10. Ciekawe ile ten bambus mial promili i gdzie byla ochrona jak tylko zaczal jezdzic ?
  11. Zólw Wszyskiego Najlepszego Czyli w piatek czy w sobote u Zólwia spotkanie
  12. Brynia ja to tylko załuje ze nie miałas tego terminalu do płacenia karta bo tez bym zobaczyl ta bielizne :drool:
  13. nie wiem kto to mowil ze Adas to bardziej za chlopakami :Chemik, oniak ewentualnie Poziek Norbi a Speed napisał ze sie pojawi w swoim watku w Moja A4 no i sie pojawił
  14. ale Angela nie wiem czy mozemy ci podac te dane bo ostatnio panna K zrobila sie strasznie zazdrosna zebys pozniej nie miala problemow
  15. Wit miodzio kiedy stajemy na kresce
  16. jaki osowiały ? musiałem odnowic kontakty z naszymi paniami
  17. RS KOX Zólw ma ladne zdjecie przy masce ale za to ja siedze za sterami Zólwik tych zdjec od motora moze nie pokazuj Adasiowi ani Oniakowi bo bedziesz mial :bicz3: Norbi za tydzien bedzie juz Torwarek bo te mury Promenady do mnie nie przemawiaja
  18. tak promenada najwyzej dostane klaustrofobi
  19. W takim razie za rok jak juz bede mgr. bede musial zaczac szukac znajomosci w WKU lub zrobie doktorat jeszcze
  20. Wiciu jakiego linka zapodales Ciekawe co na to by powiedziala "J"
  21. Spanky skad twoje zdziwienie ?? z tego ze chlopak sie narabal zpoczatku tygodnia czy ze jedzie na zlot do AKP ?
  22. no ok jeszcze w tym tyg promenada
  23. dyski przenosne sa :th: jutro zgrywamy :drool: własnie jestem po spocie a Adasiem i wyjasnil mi ze mam zj**..... przełacznik od swiatel (kupiłem nowy i swieci sie pozycja na 0 )jutro bede wyjmowal wszystkim przełaczniki z B6 na testy takze szykowac sie
  24. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    RS Czesciej ja widac w Wawie ale i w Zamościu czasem lata :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.