Treść opublikowana przez Lukas
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no pewnie ze podskoczyc do nas do Ustki
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
Norbi go jeszcze robi (ale tylko milimetry) no i Poziek cos krzyczal z samolotu ze jak wroci to oniak idzie pierwszy do
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
a co ten klekot tu robi oniak nie napisales ze w wypasie masz jeszcze klimatyzowany schowek B7 tylko w avancie mi pasi :th: Ale najlepszym KOXem w tym aucie jest silnik :oklaski: Furak jak sie patrzy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak zolw pewnie zanim wjedzie na gore to walnie ze 3 razy woje 5 minutowki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Miron ja od 7 jestem w Ustce to bedziemy sasiadami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja za ta linke dziekuje no chyba ze skocze z Zólwiem w duecie
-
[B5 ADR] Instalacja gazowa a komputer pokładowy
no dokladnie Hack teraz sie zgadza bo mi podobnie pokazuje jak tobie :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poz chyba lunatykuje przez sen i dlatego pisze glupotki
-
[B5 ADR] Instalacja gazowa a komputer pokładowy
u mnie pokazuje spalanie i na benzynie i na gazie takze nie wiem o czym mowicie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek zalecial dzisiaj weekend to co grill u Pozia no jak nie bolalo to tylko 30 kucy wiecej a ty Norbi sie dales
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fachmani powiedzieli ze logi to se mozna o kant du*** rozbic trzeba wymienic
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
fakt ja to teraz na gazie przez miesiac bede jezdzil zeby odrobic ale fakt kawalek plastiku a tyle kasy no ale ciezko byloby cos dorobic no chyba ze zwykla nakretka ale wtedy nie ma regulacji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wlasnie wrocilem z kolacji z Adasiem tylko troche przeklinal jutro rezaja dalej i szukaja przyczyny twierdza ze to przeplywka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
az sie boje myslec ile by u mnie bylo jakby zaczeli moja rezac Pewnie cos kolo 350 toz to prawie RS
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja juz wiem dlaczego Adas dzisiaj na silownie poszedl cisnienie mu skoczylo i wcale sie nie dziwie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wykres KOX nie ma to jak dobra promocja Ja dzisiaj bujalem sie z tym moim filtrem kabinowym co mi tak go ladnie zalozyli i odkrylem cos ciekawego : mialem w vagu blad czujnika czystego powietrza (oniak nie szukaj tej funkcji u siebie to inna technologia ) no to szukam go przy filtrze kabinowym no ale gazownicy umiescili mi go kolo AQ
-
[B5 ADR] Komu padł pasek rozrządu ?
ostatnio w klubie to kolega spetnaz robil cala glowice dzieki paskowi a samochod mial miesiac czasu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu jest problem sprawdzalem w etce ale nie moge znalesc twojego modelu auta tam nie ma corolki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba sprawdzic w etce czy u was jest jak to zamontowac ewentulanie wyjac schowek na spocie i sprawdzic recznie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik padłem oniak no co jak co ale skoda na zderzaku Adam zapraszam na pawełki dzisiaj do mnie :th:
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Młotkiem ja operowalem bo oniak stwierdzil ze jest za delikatny do takiej roboty i moze "zejsc" jak wspominalem mlotek nie jest potrzebny :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu powietrze bierze sie z klimy ale bezposrednio i nie wazne jak ustawisz czy na low czy na 22 jak dziala klima i dmucha wiatrak to powietrze w schweczku bedzie najnizszej temp
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
to fakt bedzie trzeba tak robic ale jest jeszcze tam jest pokretlo kotrym sie odcina doplyw powietrza z klimy i jak nie masz nic w schowku to po co ma go chlodzic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy uzupełnij profil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angela jak juz oniak napisal do B5 do 900 zł netto z naszymi czesciami