Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. no pewnie ze podskoczyc do nas do Ustki
  2. Norbi go jeszcze robi (ale tylko milimetry) no i Poziek cos krzyczal z samolotu ze jak wroci to oniak idzie pierwszy do
  3. a co ten klekot tu robi oniak nie napisales ze w wypasie masz jeszcze klimatyzowany schowek B7 tylko w avancie mi pasi :th: Ale najlepszym KOXem w tym aucie jest silnik :oklaski: Furak jak sie patrzy
  4. no tak zolw pewnie zanim wjedzie na gore to walnie ze 3 razy woje 5 minutowki
  5. Miron ja od 7 jestem w Ustce to bedziemy sasiadami
  6. ja za ta linke dziekuje no chyba ze skocze z Zólwiem w duecie
  7. no dokladnie Hack teraz sie zgadza bo mi podobnie pokazuje jak tobie :th:
  8. Poz chyba lunatykuje przez sen i dlatego pisze glupotki
  9. u mnie pokazuje spalanie i na benzynie i na gazie takze nie wiem o czym mowicie
  10. Poziek zalecial dzisiaj weekend to co grill u Pozia no jak nie bolalo to tylko 30 kucy wiecej a ty Norbi sie dales
  11. Fachmani powiedzieli ze logi to se mozna o kant du*** rozbic trzeba wymienic
  12. fakt ja to teraz na gazie przez miesiac bede jezdzil zeby odrobic ale fakt kawalek plastiku a tyle kasy no ale ciezko byloby cos dorobic no chyba ze zwykla nakretka ale wtedy nie ma regulacji
  13. wlasnie wrocilem z kolacji z Adasiem tylko troche przeklinal jutro rezaja dalej i szukaja przyczyny twierdza ze to przeplywka
  14. az sie boje myslec ile by u mnie bylo jakby zaczeli moja rezac Pewnie cos kolo 350 toz to prawie RS
  15. To ja juz wiem dlaczego Adas dzisiaj na silownie poszedl cisnienie mu skoczylo i wcale sie nie dziwie
  16. Wykres KOX nie ma to jak dobra promocja Ja dzisiaj bujalem sie z tym moim filtrem kabinowym co mi tak go ladnie zalozyli i odkrylem cos ciekawego : mialem w vagu blad czujnika czystego powietrza (oniak nie szukaj tej funkcji u siebie to inna technologia ) no to szukam go przy filtrze kabinowym no ale gazownicy umiescili mi go kolo AQ
  17. ostatnio w klubie to kolega spetnaz robil cala glowice dzieki paskowi a samochod mial miesiac czasu
  18. Wiciu jest problem sprawdzalem w etce ale nie moge znalesc twojego modelu auta tam nie ma corolki
  19. trzeba sprawdzic w etce czy u was jest jak to zamontowac ewentulanie wyjac schowek na spocie i sprawdzic recznie
  20. Malik padłem oniak no co jak co ale skoda na zderzaku Adam zapraszam na pawełki dzisiaj do mnie :th:
  21. Młotkiem ja operowalem bo oniak stwierdzil ze jest za delikatny do takiej roboty i moze "zejsc" jak wspominalem mlotek nie jest potrzebny :th:
  22. Poziu powietrze bierze sie z klimy ale bezposrednio i nie wazne jak ustawisz czy na low czy na 22 jak dziala klima i dmucha wiatrak to powietrze w schweczku bedzie najnizszej temp
  23. to fakt bedzie trzeba tak robic ale jest jeszcze tam jest pokretlo kotrym sie odcina doplyw powietrza z klimy i jak nie masz nic w schowku to po co ma go chlodzic
  24. Witamy uzupełnij profil
  25. angela jak juz oniak napisal do B5 do 900 zł netto z naszymi czesciami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.