Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. NO i co tam Dziki sie wiecej dzialo na tym Spocie
  2. nie do konca musi byc pracy
  3. dla malo zorientowanych dzisiaj SPOT o 19 jest okazja pozegnanie Pozka cześć 4
  4. Ja pitole 500 stron juz wyprodukowalismy jest okazja do kolejnej Krowki
  5. A Żółw by latal po samolocie jako stewardessa i by polewal
  6. Wcale bym sie nie zdziwil gdyby na koniec to oniak popilotowal tego 767
  7. Ono to bylo nagrywac jak wijemy od tych kamieni az dziwne ze zaden PStry PSTRY PSTRY nie dostal centralnie kamieniem Kto na mnie glosuje przeciez ja biore Qryche z dwoma nie dam sobie rady to znaczy ze skonczy sie na lotnisku w poniedzialek z flagami i orkiestra a na koniec cala kolumna A4 wyprowadzi samolot na pas
  8. ale do tego czasu to jeszcze 3 tyg i pozniej ze dwa razy bilet przebukuje
  9. Oj dziewczynki wy moje ale wywijacie Poz pozniej bedzie Ankieta kto zaopiekuje sie Q
  10. No Kichol to czekam na zdjecia ale płomienie KOX
  11. Poziek pojechalbys w koncu bo widzisz jutro mialem jechac po Q i nie pojade bo ty jestes ono to ty chcesz od poniedzialku zaczynac impreze i tak do niedzieli
  12. no to jutro sie Poziek obgada co i jak w sobote dam rade mysle
  13. Powiedz tylko kiedy ?
  14. Przez tego Pozia to wpasc mozna w alkocholizm juz 3 impreza pozegnalna byla a widze ze jeszcze bedzie jedna
  15. Wiesz u Pozia po % wszystko ladne
  16. Poz w tym roku nie leci bo dostal zakaz od Nas sprzedaje tego Pazdziocha kupuje rower i jakos rok przebiduje no jak nie ma a ty murzyn
  17. No Norbi dzieki za zaopiekowanie sie nami bo by jeszcze nas ktos rozjechal no jak nie jak tak obowiazkowo
  18. a no i mamy winowajce tego calego zamieszania
  19. Oniak ciebie to wczoraj ssalo nie ma to jak pic driny wino i czysta a mowilem nie mieszac
  20. No tak Poziek wybawca
  21. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ale chlopaczyna ma fuksa szkoda ze za kazdym razem cos go spotyka Czyli co za miesiac na tor wroci
  22. Na zlocie to moze byc zapozno ;/ W jednym pokoju bedzie 5 osob a w drugim 2 - tak to sie moze skonczyc... przeczytaj to co napisalem jeszcze raz bo ja mowie o SPOCIE a nie o ZLOCIE a to roznica
  23. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dostał w prawe tylne kolo Trulleg i go podbilo tak podali w wiadomosciach
  24. Ekipa warszawska juz cos zajela ale ustalimy dokladny podzial na spocie
  25. co na Jagiellonskiej ? dzieje sie cos u mnie na ulicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.