Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. ale ze jak takie kolejki wszystko zajete
  2. Malik ale zadzwon do niego bo cos czuje ze mial ich wiecej dzieki za linka bede rezal jak znajde chwile a ty bys pokazal swoj nowy zderzak
  3. Powitać uzupelnij profil caly a i oczywiscie obowiazkowo zapraszam na spoty warszawskie
  4. allegro http://moto.allegro.pl/item199051032_przelacznik_oswietlenia_halogeny_audi_a4_8e0.html dzwon do goscia moze cos jeszcze ma ale wyglada jak nowka takze warto ciekawe jeszcze czy dziala
  5. dobrze tatus znajdz mi jeszcze od szybek i bedziesz dziadziem
  6. a oniak was wszystich nie dosc co na wsteku to jeszcze dookoła wlasnie odebralem moja paczke z eleganckim nie wytartym wlacznikiem siwatel ale KOX teraz tylko zmienic ten moj stary poobdzierany
  7. ach ci od TDIkow zielonego pojecia o normalnym silniku
  8. spanky ja wiem ze ty tylko TDI ale zobacz moja tak przy okazji
  9. teraz to trzeba magikow np.seba zeby to odczytał
  10. dlatego ja nie mam turbiny inaczej nie utrzymał bys kierownicy ... chyba masz racje przy mojej budowie to by mi kiera rece by polamala a przyszpieszenie kregoslup
  11. dlatego ja nie mam turbiny
  12. espero to jakies obce u nas samo CCCO i jeden zblakany fiacik a wy mowiliscie ze ja robie zdjecia rozmazane
  13. cos czuje ze jak Poz wroci z wycieczki z worem $ to pokaze na co go stac
  14. tak ale powiedzialem ze i tak wylatujesz to narazie beda ja wozil na moim felunku ale serio mowila ze zrobi prezent tylko ze musza byc takie jak moje bo te oniaka to jej sie nie podobaja
  15. ale co to za temat raz dwa go poprawic i po co te !!!!!! ? a ktory wentylator bo sa dwa ostatnio hornet cos takiego przerabial to poszukaj
  16. Oniak tez widze prezyl klate ale widzieliscie tego grafitowego jakie ma za***iste felgi nic dziwnego ze laski sie o nie pytaja ( Poziek Q chciala je odkupic dzisiaj)
  17. Bo Zołwia to jeszcze nie wszyscy znaja on tylko na lodach taki spokojny bo to swojskie klimaty a na torwarze ujawnia sie jako stary erotoman
  18. Oniak ja juz jestem po dwoch pawełkach takze plete bzdury A tak na serio to nie wiem co wybrac mat czy lustro
  19. Cos A. wspominala ze jak nikt z klubu go nie widzi to ma takie zrobione pokorowce z cyber skory i je zaklada
  20. ale oczywiscie zloiles oniaka z tych swiatel w sumie teraz to on oszczednie jezdzi po powyzej 100km/h to nawet komar moze mu porysowac lusterka
  21. Plati dzisiaj go dygnal takze mysle ze mu wystarczy na tydzien
  22. Lukas wlasnie z domu ogladal koniec Magdy Juz wszystko po spocie Poziek pojechal tylko upalac ale to norma
  23. Norbi a ty kiedy szuszary odpalasz na spota
  24. winda to tez ale bardziej tak od tylu jest kilka pieter chyba 4 z czego 4 jest zamkniete to zostaje nam 3
  25. Zapraszamy NOWYCH telefon do mnie macie na pw A z pogoda to tak jak co wtorek niby jest ok a jak blizej 19 to bedzie padac zbieramy sie o 19 na torwarze jak zacznie lac to promenada ostatnie pietro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.