Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ze jak takie kolejki wszystko zajete
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik ale zadzwon do niego bo cos czuje ze mial ich wiecej dzieki za linka bede rezal jak znajde chwile a ty bys pokazal swoj nowy zderzak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać uzupelnij profil caly a i oczywiscie obowiazkowo zapraszam na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
allegro http://moto.allegro.pl/item199051032_przelacznik_oswietlenia_halogeny_audi_a4_8e0.html dzwon do goscia moze cos jeszcze ma ale wyglada jak nowka takze warto ciekawe jeszcze czy dziala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze tatus znajdz mi jeszcze od szybek i bedziesz dziadziem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a oniak was wszystich nie dosc co na wsteku to jeszcze dookoła wlasnie odebralem moja paczke z eleganckim nie wytartym wlacznikiem siwatel ale KOX teraz tylko zmienic ten moj stary poobdzierany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ach ci od TDIkow zielonego pojecia o normalnym silniku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spanky ja wiem ze ty tylko TDI ale zobacz moja tak przy okazji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
teraz to trzeba magikow np.seba zeby to odczytał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dlatego ja nie mam turbiny inaczej nie utrzymał bys kierownicy ... chyba masz racje przy mojej budowie to by mi kiera rece by polamala a przyszpieszenie kregoslup
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dlatego ja nie mam turbiny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
espero to jakies obce u nas samo CCCO i jeden zblakany fiacik a wy mowiliscie ze ja robie zdjecia rozmazane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cos czuje ze jak Poz wroci z wycieczki z worem $ to pokaze na co go stac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak ale powiedzialem ze i tak wylatujesz to narazie beda ja wozil na moim felunku ale serio mowila ze zrobi prezent tylko ze musza byc takie jak moje bo te oniaka to jej sie nie podobaja
-
[B6 1.8 T] zalacza sie wentylator po rozruchu silnika
ale co to za temat raz dwa go poprawic i po co te !!!!!! ? a ktory wentylator bo sa dwa ostatnio hornet cos takiego przerabial to poszukaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak tez widze prezyl klate ale widzieliscie tego grafitowego jakie ma za***iste felgi nic dziwnego ze laski sie o nie pytaja ( Poziek Q chciala je odkupic dzisiaj)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo Zołwia to jeszcze nie wszyscy znaja on tylko na lodach taki spokojny bo to swojskie klimaty a na torwarze ujawnia sie jako stary erotoman
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak ja juz jestem po dwoch pawełkach takze plete bzdury A tak na serio to nie wiem co wybrac mat czy lustro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cos A. wspominala ze jak nikt z klubu go nie widzi to ma takie zrobione pokorowce z cyber skory i je zaklada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale oczywiscie zloiles oniaka z tych swiatel w sumie teraz to on oszczednie jezdzi po powyzej 100km/h to nawet komar moze mu porysowac lusterka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plati dzisiaj go dygnal takze mysle ze mu wystarczy na tydzien
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas wlasnie z domu ogladal koniec Magdy Juz wszystko po spocie Poziek pojechal tylko upalac ale to norma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi a ty kiedy szuszary odpalasz na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
winda to tez ale bardziej tak od tylu jest kilka pieter chyba 4 z czego 4 jest zamkniete to zostaje nam 3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zapraszamy NOWYCH telefon do mnie macie na pw A z pogoda to tak jak co wtorek niby jest ok a jak blizej 19 to bedzie padac zbieramy sie o 19 na torwarze jak zacznie lac to promenada ostatnie pietro