Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Powitac uzupelnij jeszcze profil tak jak sie nalezy
  2. bo to byl specjalny szalik z logo CCCO takze udzielalem korepetycji jak to powinno wygladac Chlapacze KOX chyba kupie spray i walne swoje w sumie mialem je sciagac ale po co
  3. tylko zastanawiam mnie jedno co on tak plusowal na lodach ostatnio od tej strony to go nie znalem
  4. Juz nie przesadzajcie dziewczynki kazdy ma zajecie oni siedza sobie spokojnie i nikomu nie przeszkadzaja a my sobie jak zaczniecie ukracac to pozniej bedziecie musieli glaskac tak jak Poziek przez tydzien
  5. no co ty Przemas jeszcze by mu prawko zabrali przeciez to red bull cos czuje ze teraz to oniak uprawia lanserke po Wawie z nowymi lusterkami
  6. no prosze a jaki oniak zadowolony jak dziecko z choinki pikna robota
  7. To chlopaki i nareszcie po dluuugich oczekiwaniach dziewczynko jutro pewnie zaczniemy tak jak zawsze torwar a jak zacznie padac to promenada start godzina 19
  8. Witam i Pozdrawiam
  9. jestem ciekaw jak je beda rozdzielac hmm moze mi dadza podwojnie bo mam gaz i benzynke
  10. Wit ale spamu rozsiales no tak tylko kto poleje
  11. Ja z mazur odpadam nastepny weekend tak ten nie bo mam sesje Nareszcie po 3 dniach mam neta
  12. No witamy uzupelnij profil !
  13. zbiornik paliwa to tak kolo 700 litrow aktualnie z braku granic UE stosuje sie zbiorniki po 1400litrow ale z mysliwcem masz racje
  14. Co do ciezarowki to najlepsze jest spalanie 1000 litrów paliwa na kilometr toz to prawie jak moje 3,0
  15. Bawil sie pewnie vagiem i sobie wskazówki tak poustawial
  16. ale wymysliles Wit to Poz jak z tym DVD w aucie
  17. We wtorek beda wszyscy bo bedziemy zegnac Pozia
  18. Wit ty ostatnio to czesto wpadasz na spoty inna fura klub Fiata pewnie nie jest Ci obcy
  19. Tak jak Spanky psize hamowac mi tu bajere my sie znamy na naszych zartach a nowa kolezanka jeszcze nie jest wtajemniczona
  20. co wy mi tu wyprawiacie dziewczyna jeszcze na spocie nie byla a jak tak poczyta wasze wypociny to na bank nie przyjedzie angela spokojnie oni sa tacy mocni na forum jak co do czego to tak jak Poziek pisal smyczke sie sciaga blizej nogi i waruja
  21. Powitac z najmniejszym silnikiem
  22. Poziu ale Kolega moze znalazl jakies robione w Polsce a z tymi to moze byc problem w Fisie
  23. Powiatac Ale rodzynka znalazles
  24. Poziek no chyba ze Prezes sie dorwie to 13 litrow i 4 razy wisle przejezdzal to ty chyba nie wiesz jak ten pan mgr. Poziek traktuje swoja furmanke a turbo dopiero 2
  25. to jak tak to lepiej moze szukaj 1,8T zawsze to litr mniej spali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.