Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. No panowie wiatraczek zrobiony klima dziala ufffff i to za 118zl Mam nadzieje ze NOWI sie dzisiaj pojawia bo inaczej
  2. Powitać i uzupełnij jeszcze profil
  3. No prosze kolejna Klubowiczka Witam
  4. Wit ja to sie chyba zapisze na jazde probna tym stilo
  5. dziki zawsze tak sie przemieszczaja kto pierwszy ten lepszy
  6. na onecie pokazali piekna pogode bedzie jak bedzie spotykamy sie na towarku pozniej zrobimy ladny przejazd do promenady jak bedzie padac
  7. no jak nie jak pol nocy gadalismy o CCCO a najlepszy był start Qrychy " Lukas jakie ty masz fajne fele" biedna sie naogladala tych pazdziochowatych 15" Poziowych i dopiero u mnie zobaczyla prawidziwa felge (biedny Poz)
  8. no ale w sobote to piles jak wode
  9. NO wazne ze sie odmotales Powitać
  10. Poziek moze jakbysmy pojechali hurtowo to by bylo taniej
  11. Żółwik ty tez wpadles ze daw razy w rytmy lambady Panowie jutro spot tak jak zawsze ! to info dla nowych
  12. ale dzieki temu ile mu weszlo pol rozna opierniczyl nawet kielby zabraklo dla oniaka i musial od Pozia ukrasc z talerza
  13. Pierwsze to regulamin Kolego pozniej zmienisz jeszcze temat ! a tak wogole to co to za firma tjuningowa ?
  14. nastepnym razem poprosze o prawdziwy aparat z fleszem bo jakie tance i obroty byly tylko Poz cos Krzywo wywijal bo raz krecil 5 razy w prawo a pozniej tylko 2 w lewo cytat czyj ? "dzisiaj to widze ze nawet stabilizacja obrazu nie pomaga"
  15. Wiciu ja to kazdemu pomoge i jestem pewien ze Adas zna numer do mnie To zdjecie mozna dac do konkursu Foch Zólwia na kiełbe
  16. nie no ja mysle ze jakos Adas sam to zalatwi pomocy kolegow mu nie trzeba
  17. to dodam tylko tylko ze malo by brakowalo a widzielibysmy szalonego oniaka jak mknie w kierunku katowic na suzuki GSX R zabraklo 5 kieliszkow a tu cos dla Wita i Qrysi oj Poziek chyba znowu bedzie glaskanie
  18. No kazdy pilnowal ale najlepsza para to Wit z Żona takie bylo dmuchanko ze hoho dobrze ze kielbaska i skrzydelka nie poszly z dymem
  19. A jaka pogoda byla gdyby nie to ze dzisiaj byla impreza kameralna to pewnie czesc by nie wrocila o wlasnych silach i nawet flaszka sie zostala rozpoczeta a w skrocie to picie, tance i smiech
  20. no widze ze kolega to jeszcze duzo musi poczytac i poszukac informacji o podstawowym napedzie A4 QUATTRO i Torsen kotry dziala non stop
  21. jesli kolo 13 to ja [br]Dopisany: 20 Maj 2007, 19:36 _________________________________________________A to nasz nowy DJ przepraszam za jakosc zdjecia ale bylo ciemno i pacjent sie ruszal ciagle
  22. A co tu taka cisza ? a wiem Adas kotlety tak jak zawsze, Poz rozpala grilla lub ewentualnie glaska Q, oniak byl ze mna u MT gdzie odbywal sie spot Aut "pedofili" a ile ich tam bylo ze 30 sztuk, Zólw to tak jak zawsze tnie komara a Wit ? pewnie prasuje koszulke na imprezke
  23. jak nie to to zawsze mozna uturbic http://www.audi-sport.dk/audi_a4_3.0_turbo.htm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.