Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. W hameryce to fajnie maja tam to duzo tych silnikow jezdzi a u nas po takim czyms toz to bylaby S4
  2. ale to chyba juz bym musial gazik wywalic kurna 15 klockow i tylko 100 kucy ale w Polsce to ktos to zrobi ?
  3. Czyli jeszcze nie bylo banana na twarzy u Adasia ? jedynie baki czuje ze ja musze sie zaczac rozgladac za kompresorem tylko po co
  4. no jak po co byle kto wsiada na tylna kanape i smiech na sali az wstyd wtedy przyznac sie ile kosztowalo to "cacko"
  5. a czyli jeszcze dostaje od Ciebie a Poz wstawil tego swojego pazdziocha czy oddal go tam na zyletki
  6. Powitac Silnik taki sam jak moj tylko mlodsze troche
  7. Ale Murzyn wogole to jedzie ?
  8. hornet nie zawracaj nam gitary takimi malymi pazdziochami my to pow 200 kucy tylko Stary no innego wyjscia nie ma jak czujnik widocznie ma zla rezystancje i zle zapina
  9. tak uwazacie ze sie myle ? za kare bede JA polewal w sobote
  10. No stary to masz szczescie ze nie pojechali idz dac na msze wydaje mi sie ze tylko jedne drzwi sa master no chyba ze masz 2xmaster u mnie bylo tylko z kierowcy
  11. No mnie tez sie podobuje tym bardziej ze juz widzialem na live tylko nie bylo tych fajnych list na drzwiach chyba
  12. No prosze ile deklaracji sie sypie od Nowych osob ale przejscie od slow do czynow dopiero we wtorek o 19 takze zapraszam Oniak ale masz duuuze koła pelen kox
  13. No jak ono oddasz kluczyki A i po sprawie jakos wroci a ty do bagaznika grzecznie
  14. w sumie to ja mam jeszcze 2 miejsca jak cos tylko pamietac ze ja bede wracal raczej do domu bo na 8 rano musze byc w szkole oczywiscie moge jechac bezposrednio
  15. Zółwiczku jak cos to sie nia zaopiekuje ale wiesz tak jak siostra
  16. Wit jakie masz ladne foto nawet z tym paskiem na oczach ci do twarzy a ta pani to miala kiece chociaz
  17. Wit ale wiesz ja mam butle z gazem w bagazniku to ciezko ja bedzie tam zmiescic (wedlug twojego opisu)
  18. pewnie tak i wygladaly jeszcze jak ta pogieta co oniak zdjecia wklejal, byly 18 ale dalo sie tylko wyprostowac na 17,5 "
  19. Kunio mowil ze wygladaja jak 17" ale to sa 18 " Wit jak cos ja bede jechal samochodem to cie zabiore
  20. smialo mozesz zakladac tak jak spedyt pisze na tył nawet 255
  21. uuu to strasznie zle dlugo sie nie najezdziles Wit a jakie sa nagrody w tym konkursie ale w sumie to ja i tak wiem kto wygra nasz Adas on ma najwieksze doswiadczenie w tych sprawach
  22. w USA takiej wersji exclusive nie znajdziesz takie rzeczy to tylko w Polsce
  23. ale do nas tez nie przyjechales wczoraj oj Elb
  24. no wlasnie mi wychodzi w jego grafiku bicie kotletow ale moze sie myle zapomnialem sie go spytac dzisiaj
  25. No jaki avancik sie trafil i to w moich rodzinnych stronach sie bedzie krecil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.