Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale co ma fajnie wygladac no chyba ze fele tak jak pisze adas ladowac ogrow na poklad i napierac a jak zle to napierd....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale oniak bieze go z Maca dostaje w promocji do wiesmaka
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
to widze ze jeszcze brakuje mi lusterek i listw na probi ktore sa ciezko osiagalne a co do zderzka to jesli bede szukal od S4 do grill tez musi byc od S4 bo od Sline nie pasuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co to nie ma 230 Kucy to co Poziek juz nie bedziesz sie pewnie bral oniak moze bedzie chetny :eek:
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Elberoth, ale orginaly bixenony chyba zawsze sa czarne czy sie myle bo to jest bixenon jestem tego samego zdania pokaz swoja to bede wiedzial co rezac a najlepiej to jak juz pisalem zapraszam na zywo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak trzeba to trzeba nie wiem czemu ale znajomy zawsze bierze mnie na chrzestnego do samochodow jak kupuje nowe tlumaczy to tym ze ja malo pije to moze i one pojda w moje slady Poz to kiedy Elb cie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No witam witam Zapraszam na Spot we Wtorek
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
bedzie od S4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać dokladnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tu sie zgadza jak tankuje po 4,89 to :eek: dobrze ze raz na jakis czas tylko chociaz ostatnio to 600 km zrobilem na PB tylko i wylacznie :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i tak wiemy ze kujawski lejesz
-
Audi TV juz jest!
NO prosze czego te Ruskie nie wymyslą :eek: Miodzio jak dla mnie ciekawe czy mi bedzie w samochodzie odbierala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja zawsze na shellu teraz tylko ono mnie utwierdziles w przekonaniu ze dobrze robie i jeszcze by bylo ze to ja tam bylem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem ciekawy w jakim innym miescie sa takie spoty jak u nas Tu niby klubowicze i A4 a tu kobity i ploty na raz ale jak widac u dzikow wszystko da sie zrobic :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to Klaudia przeczyta to bedziesz Poziu ty lepiej uwazaj zeby sie twoje nie zmienilo
-
Zapachy samochodowe,perfumy,choinki : czyli jakie stosujemy.
tak jak i u mnie plus kilka choineczek a i jeszcze zapach ciekawe jak to polewal woda zeby pachnialo
-
[B6 TDI 130] nowy gril sami ocencie i pomozcie!!??
Zygi1, bylo zamowic sobie grill od S4 i by piknie bylo a teraz to musisz jeszcze dolny zakupic ale w tym momencie nie bedzie sie to zgrywalo z lusterkami najlepiej zeby nie bylo kosztow sprzedac ten kupic od S4 i
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nasz Adas to zyje czy dostal wczoraj moze od Klaudynki za ta Kawe
-
blenda na tylna szybe- czy warto i jakiej firmy
Co do blendy to chyba musi byc cala reszta bo jakbym tak zaczepil to bez bojlerka na klapie to by juz nie robilo takiego efektu nie mam pojecia jaki to kolor Prezes ma taki sam ale ja moje i tak wywalam bo mi sie nie podoba to drewno :twisted: To tak na marginesie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli to jednak tylko takie pogloski byly ze red tornado bedzie smigalo na 15
-
blenda na tylna szybe- czy warto i jakiej firmy
a mi tam sie moja podoba i nie bede jej sciagal kred, nie patrz tylko kupuj ale nie taka za 50 zl miron78 u nas tez takie cos posiada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek to teraz rozpeta zamieszanie na forum i kazdy zaczyna zmieniac fele na 15 Nawet Kunio cos pisal ze szuka ladnych stalowek 15 " prawda to Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak sie zalamie to sprzedam Fure za 50 tys i tyle bedzie jacys chetni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky musimy kupic dobre paski to go wiecie zamyslilem sie wiesz i nawet mi spalanie duzo nie wzroslo jedynie do 15 L/100
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mowisz i masz http://moto.allegro.pl/item191696063_kolpaki_obrotowe_samochodowe_14_cali_ale_jazda_.html no widzisz wczoraj Brynie a dzisiaj Ciebie