Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. ale co ma fajnie wygladac no chyba ze fele tak jak pisze adas ladowac ogrow na poklad i napierac a jak zle to napierd....
  2. ale oniak bieze go z Maca dostaje w promocji do wiesmaka
  3. to widze ze jeszcze brakuje mi lusterek i listw na probi ktore sa ciezko osiagalne a co do zderzka to jesli bede szukal od S4 do grill tez musi byc od S4 bo od Sline nie pasuje
  4. a co to nie ma 230 Kucy to co Poziek juz nie bedziesz sie pewnie bral oniak moze bedzie chetny :eek:
  5. Elberoth, ale orginaly bixenony chyba zawsze sa czarne czy sie myle bo to jest bixenon jestem tego samego zdania pokaz swoja to bede wiedzial co rezac a najlepiej to jak juz pisalem zapraszam na zywo
  6. no jak trzeba to trzeba nie wiem czemu ale znajomy zawsze bierze mnie na chrzestnego do samochodow jak kupuje nowe tlumaczy to tym ze ja malo pije to moze i one pojda w moje slady Poz to kiedy Elb cie
  7. No witam witam Zapraszam na Spot we Wtorek
  8. bedzie od S4
  9. powitać dokladnie
  10. no tu sie zgadza jak tankuje po 4,89 to :eek: dobrze ze raz na jakis czas tylko chociaz ostatnio to 600 km zrobilem na PB tylko i wylacznie :twisted:
  11. i tak wiemy ze kujawski lejesz
  12. NO prosze czego te Ruskie nie wymyslą :eek: Miodzio jak dla mnie ciekawe czy mi bedzie w samochodzie odbierala
  13. no ja zawsze na shellu teraz tylko ono mnie utwierdziles w przekonaniu ze dobrze robie i jeszcze by bylo ze to ja tam bylem
  14. Jestem ciekawy w jakim innym miescie sa takie spoty jak u nas Tu niby klubowicze i A4 a tu kobity i ploty na raz ale jak widac u dzikow wszystko da sie zrobic :eek:
  15. jak to Klaudia przeczyta to bedziesz Poziu ty lepiej uwazaj zeby sie twoje nie zmienilo
  16. tak jak i u mnie plus kilka choineczek a i jeszcze zapach ciekawe jak to polewal woda zeby pachnialo
  17. Zygi1, bylo zamowic sobie grill od S4 i by piknie bylo a teraz to musisz jeszcze dolny zakupic ale w tym momencie nie bedzie sie to zgrywalo z lusterkami najlepiej zeby nie bylo kosztow sprzedac ten kupic od S4 i
  18. A nasz Adas to zyje czy dostal wczoraj moze od Klaudynki za ta Kawe
  19. Co do blendy to chyba musi byc cala reszta bo jakbym tak zaczepil to bez bojlerka na klapie to by juz nie robilo takiego efektu nie mam pojecia jaki to kolor Prezes ma taki sam ale ja moje i tak wywalam bo mi sie nie podoba to drewno :twisted: To tak na marginesie
  20. czyli to jednak tylko takie pogloski byly ze red tornado bedzie smigalo na 15
  21. a mi tam sie moja podoba i nie bede jej sciagal kred, nie patrz tylko kupuj ale nie taka za 50 zl miron78 u nas tez takie cos posiada
  22. Poziek to teraz rozpeta zamieszanie na forum i kazdy zaczyna zmieniac fele na 15 Nawet Kunio cos pisal ze szuka ladnych stalowek 15 " prawda to Kunio
  23. jak sie zalamie to sprzedam Fure za 50 tys i tyle bedzie jacys chetni
  24. Spanky musimy kupic dobre paski to go wiecie zamyslilem sie wiesz i nawet mi spalanie duzo nie wzroslo jedynie do 15 L/100
  25. mowisz i masz http://moto.allegro.pl/item191696063_kolpaki_obrotowe_samochodowe_14_cali_ale_jazda_.html no widzisz wczoraj Brynie a dzisiaj Ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.