Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja nie moge nic zaproponowac o ktorej mamy byc w sobote bo jestem tam pierwszy raz czekam na glosy stalych bywalcow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo jak zwykle sie przespalo dla kogo dlugio to dlugi ja mam do roboty 30 i 4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a przylatuje na okecie jakas szycha i musimy mu dupe czyms zajac zeby sie nie nudzil
-
Guzik od czujników na słupku...kiedy jest ON a kiedy OFF.
imo zamknac sie w aucie i poruszac
-
[B5 1.9 tdi] wentylator od chlodnicy
ten po prawej (stoisz twarza do silnika) jest na pasku i kreci sie non stop i tylko wisko go spina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie trzeba cos ustalic jak sie spotykamy jutro i w sobote :exclaim:
-
[B5 1.9 tdi] efekt stukania przy wlaczonej klimie
no a gdzie jest tam jakas wiskoza przeciez to nie ten wiatrak luzy na lozysku wentylatora klimatyzacji
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli juz nie bedzie tego ladnego gwizzzzzdu jak start samolotu :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie teraz to pokazuje "Audi A4 Sprawdź tysiące ofert Audi. Konkurencyjne ceny i duży wybór. " Spokojnie Wit to w ramach testu no wlasnie trzeba cos ustalic co jak i o ktorej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak nie 1 kwietnia byl taki przypadek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no takie rzeczy to tylko u Pozia
-
[B6] Podświetlenie nawiewów?
to moze inaczej kto w B6 tego nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no cos Norbi gadal ze moze cos sie zostanie jakby u mnie byla to bym ci pozyczyl ale niestety misiek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale odziwo nie bylo zadnej B5 same B6 i jedna B7 :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po spocie bylo 6 A4 i jedna jakas Toya czy cos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jakby tam jakas jedna turbawka albo cos takiego to sie pisze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No piknie Norbi troche cie to bedzie kosztowalo tylko zeby przy skladaniu tego wszystko wsadzili
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co ty odpalilby koncert na DVD z ta ladna pania i by mu przeszlo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ze jak znowu jakies balety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To co dzisiaj 19 TORWAR
-
Na jakich felgach jeździmy
18" ale 19" tez by bylo OK