Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. no ponoc juz cos sie organizuje gdzies jakos lece do Łodzi na spota jak cos komus moze trzeba z tego miasta to dzwonic
  2. Oniak ty to jak zwykle po weekendzie (glowa boli) :biggrin:
  3. to pozdrow Lookiera i powiedz zeby sie odezwal
  4. ciekawe jakby to wygladalo w tym czerwonym swiatelku
  5. to moze na nastepnej imprezie znajac wasze popedy to bedziecie naginac w jednych wszyscy razem cytat czyj to "ja was Kocham ale do łozka z wami nie pojde "
  6. Tomboy mu zalatwial po znajomosci z Klubu BMW gdzie polary opychal
  7. tym bardziej jak bede swiecil swoim trixenonem Ci po tylku
  8. Poziu bo ty masz dziury wszedzie to nic dziwnego ze nie jedzie
  9. no ale ze mu Klaudia tak ladnie pozuje tylko pozazdroscic
  10. to w takim razie ja swoja navi wywalam
  11. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  12. No Poz piknie to wydlada no ale myslalem ze nie bedzie pokazywalo w zegarach a tu zonk :eek: to co jednak sprzedajesz furaka tak jak mowiles :frown: no ale w sumie po co masz sie meczyc
  13. To kiedy Poziek ogladamy ten koncert
  14. Fotki ala rezanie navi :twisted:
  15. praca od niego wymaga zeby byl usmiechniety nigdy nie wiadomo gdzie czai sie kolejny zainteresowany RS4
  16. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Temu nawet nie pomoglo :eek:
  17. jakie przekrety ja o niczym nie wiem Mi tu bardziej chodzi o to zeby du** nie zawracac Lookierowi tylko samemu na legalu tam pojechac
  18. A my mieslimy cos załatwic dla nas i co sprawa ucichla a nie wiadomo jak dlugo Lookier bedzie pracowal u VWSZ
  19. tylko pamietaj o tej mojej navi sie popytac
  20. a ta rakieta to Zółwia :twisted: w pierwszym poscie jest napisane ze jak ktos nie ma mojego numeru to Pw pisac latwiej sie w tym momencie znalesc Poź to sprawdzaj ten towar i jak bedzie ok to dawaj znac
  21. to widze popłyneliscie z tym pakietem oswietlenie Poz juz wysylam namiary
  22. ale kolega chcial takze mysle ze 19" i koniec :twisted:
  23. no jak zrywał jak go dopiero co kladli dla nas specjalnie zebysmy mogli jezdzic po rownym
  24. a moze to fele 18" micek a nie 17"
  25. to po spocie trochu nas bylo naliczylem 9 aut chyba :biggrin: a ile wspomnien bylo milych z zycia A4WT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.