Treść opublikowana przez Lukas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac szkoda ze nie napisales poprawnie tematu
-
[B5 S4] Moja Blue torpet....
Jakos malo zdjec ale eSa pikna, popraw jeszcze temat to bedzie wszystko piknie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no jeszcze by ci prawko zabrali panowie ja to na 40% jestem na imprezie wlasnie dostalem tela ze musze byc o 6 rano w ZMC takze ciezko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja slyszlaem ze Kunio sie wybiera razem z Tomboyem plus nocleg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ta ładna pania co byla w tym teledysku tez zaprosiles oj cos czuje ze znowu kilka osob nie bedzie moglo i sie posypie
-
gdzie jest antena???
20 tematow juz chyba bylo ale jeszcze jeden nigdy nie zaszkodzi Antena jest w tylnej szybie jesli posiadasz sedana lub na dachu gdy kombi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kozi to jak cos czytaj watek i bedziesz wiedzial gdzie jestesmy pomozemy cos wybrac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to powiedz jaki i zaraz Cie wpisuje w liste jazdy probnej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ze jak ze motor :biggrin: Zapraszamy
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
no jak przeciez mam to cos zwane chlapaczami
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Brynia navi jak navi nie uzywam ale DVD to jest to A4 WARSAW DVD TEAM :biggrin: jak znajde to kupie bo i tak jeden mi sie zgubil w sniegu :frown: kamyczki same wypadaja przy 240 Km/h
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no bylo nas 6 samochodow 8 klubowowiczow
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
szybki z przodu byly juz zdzierane i to nie raz bo dowodzik byl kasowany ja zrobie to delikatnie i moze bede mial wiecej szczescia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do mojej fury zabraklo kierowcy ja musialem dzisiaj prowadzic A5 do wawy oj C5 i stary chcial poupalac troche to mu zostawilem zeby sie pobawil
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
wstepne rozmowy juz byly i w przyszlym miesiacu je lekke sciemnie
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
bylo zamontowane to zostaje jakos tak przywyklem ze jak cofam to mi cos pika
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Obiecane lepsze zdjecia w pierwszym poscie dla tych ktorzy nie widzieli jeszcze w realu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak tez myslalem ze bedzie dla wujka ok My to chyba powinnismy zalozyc jakals agencje poszukiwania zaginionych klubowiczow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no ONO juz zdrowy bo juz zaczyna młócic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i jak Tu macie wiecej foto http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6932&start=0
-
[ '02 B6 3.0 V6 Quattro] - zdjęcia
Ten silnik to gdzies juz kiedys widzialem Lodzio miodzio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cos pani A slabo Cie grzała fort wola
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra to robimy tak SPOT FORT WOLA godz 19 :exclaim:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit dam cynk ale pewnie sie tak zrobimy bo za tydzien tez mnie nie bedzie bo mam urlop planowany takze 2 tyg bez dzikow to troche za duzo