Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Powitac szkoda ze nie napisales poprawnie tematu
  2. Jakos malo zdjec ale eSa pikna, popraw jeszcze temat to bedzie wszystko piknie
  3. nie no jeszcze by ci prawko zabrali panowie ja to na 40% jestem na imprezie wlasnie dostalem tela ze musze byc o 6 rano w ZMC takze ciezko
  4. No ja slyszlaem ze Kunio sie wybiera razem z Tomboyem plus nocleg
  5. a ta ładna pania co byla w tym teledysku tez zaprosiles oj cos czuje ze znowu kilka osob nie bedzie moglo i sie posypie
  6. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    20 tematow juz chyba bylo ale jeszcze jeden nigdy nie zaszkodzi Antena jest w tylnej szybie jesli posiadasz sedana lub na dachu gdy kombi
  7. Kozi to jak cos czytaj watek i bedziesz wiedzial gdzie jestesmy pomozemy cos wybrac
  8. no to powiedz jaki i zaraz Cie wpisuje w liste jazdy probnej
  9. ale ze jak ze motor :biggrin: Zapraszamy
  10. no jak przeciez mam to cos zwane chlapaczami
  11. Brynia navi jak navi nie uzywam ale DVD to jest to A4 WARSAW DVD TEAM :biggrin: jak znajde to kupie bo i tak jeden mi sie zgubil w sniegu :frown: kamyczki same wypadaja przy 240 Km/h
  12. no bylo nas 6 samochodow 8 klubowowiczow
  13. szybki z przodu byly juz zdzierane i to nie raz bo dowodzik byl kasowany ja zrobie to delikatnie i moze bede mial wiecej szczescia
  14. Do mojej fury zabraklo kierowcy ja musialem dzisiaj prowadzic A5 do wawy oj C5 i stary chcial poupalac troche to mu zostawilem zeby sie pobawil
  15. wstepne rozmowy juz byly i w przyszlym miesiacu je lekke sciemnie
  16. bylo zamontowane to zostaje jakos tak przywyklem ze jak cofam to mi cos pika
  17. Obiecane lepsze zdjecia w pierwszym poscie dla tych ktorzy nie widzieli jeszcze w realu
  18. tak tez myslalem ze bedzie dla wujka ok My to chyba powinnismy zalozyc jakals agencje poszukiwania zaginionych klubowiczow
  19. nie no ONO juz zdrowy bo juz zaczyna młócic
  20. no i jak Tu macie wiecej foto http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6932&start=0
  21. Ten silnik to gdzies juz kiedys widzialem Lodzio miodzio
  22. cos pani A slabo Cie grzała fort wola
  23. Dobra to robimy tak SPOT FORT WOLA godz 19 :exclaim:
  24. Wit dam cynk ale pewnie sie tak zrobimy bo za tydzien tez mnie nie bedzie bo mam urlop planowany takze 2 tyg bez dzikow to troche za duzo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.