Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. No mi sie podobaja adas po ile sa na allegro takie
  2. No jak widac malo kto zostal w wawie pewnie adas siedzi tylko w robocie bidak jeden
  3. Witaj przyjacielu no chlopaki tylko nie balaganic Norbi a ciebie czemu nie bylo na 1/4 zobaczylbys jak eSki dostaja
  4. No prosze nawet pojawila sie 3 razy najladniejsza A4 KLUBOWA na zdjeciach od (A)rturo,
  5. nie podoba mi sie kiera w niej takze ja nie rozbijam swinki
  6. Mnie jutro nie ma dzisiaj jade na dziki wschod :frown: szkoda bo najfajniejszej to nie ma na tych fotach
  7. a gdzie reszta tych lasek z javy Hornet widze ze nawet prezes ma jedno foto z maniurami
  8. oj Kuniacz ja to od wczoraj codziennie z rana sprawdzam czy mam kola bo widzialem kilkanascie osob chetnych (A)rturo, waszym plusem bylo to ze to prawie centrum naszego szerokiego kraju dlatego tyle mieliscie chetnych, my w Wisle czyli duzo osob mialo kawal drogi do przejechania uzbieralismy tez ladna liczbe
  9. O Red Tornado wrocilo
  10. (A)rturo, to sie chyba slabo rozgladales zaraz obok was staly 3 sztuki a w porywach 4
  11. Wszystko jest ok rok temu jak bylem w Miami zajechalem przy okazji do salonu Audi no i ceny mnie rozwalily :eek: trafilem na pracownika z Polski i pytam sie co jest grane a on ze salon ten sprzedaje ponad 50 samochodow w ciagu miesiaca, a u nas to w ciagu roku tyle nie zejdzie, takze ceny to oni sami ustalaja cos w tym musi byc
  12. No zdjecie chlopaki maja koksowe ciekawe co na to Karolina i Klaudia
  13. tel mi umarl nagraj z jedna CD ja sobie zgram jak ktos bedzie mial laptopa
  14. no prezes teraz wypoczety po wczasach w stolicy
  15. no pomysl nie jest zly nie no pogoda taka sie zrobila ze trzeba znowu na lody jezdzic :eek:
  16. Miron kurna miales byc i co nie moglismy cie znalesc
  17. no ja juz po imprezach wygladam jak po solarium :eek:
  18. Ale dalismy w palnik z Poziem :twisted: Ciezko sie pisze.Obstawiam czas jego rekacji na 15 minut To pisalem Ja - Hugo , z rezydencji Pozia` te przypominacie mi tych dwoch pedziow co z jednego IP pisali tylko wy to nawet logujecie sie na jednego Prezes pilnuj Pozia zeby juz nic wiecej nie pil bo jutra ja bede musial pojechac ta padaka
  19. Powitać przyszła
  20. No my juz po imprezie Prezesa upilismy i podał nam wszystkie tajne kody dostepu do forum takze teraz
  21. a my serio mowimy bedziemy o 8 sie zbierac na torwarze i przejazd na bemowo takze telefony mamy to sie zdzwonimy
  22. to my znajdziemy Ciebie
  23. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    czemu Kaczyńscy jeżdżą w samochodach z przyciemnianymi szybami ? Wstydzą się pokazać w fotelikach dziecięcych...
  24. a to jakas okazja byla czy tak jak zawsze ty sie lepiej szykuj na poprawke
  25. no ok adas przed 8 jestem u Ciebie a o 8 umowmy sie na torwarku i pojedziemy razem wszyscy czy jakies inne plany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.