Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. ja tam ogladam i podczas jazdy wystarczy tylko specjalne pudeleczko podpiac za 300zł i gra malina co do jakosci to troche niebardzo no chyba ze po wawie jezdzisz to jest ok
  2. no dokladnie z dzikiego wschodu
  3. No ja juz jestem w Wawie takze wszystko wraca do normy
  4. czyli tak jak zawsze ono Wszystkiego Najlepszego to kiedy pijemy
  5. Witam wrocilem prawie do swiata internetu widze ze impreza byla udana wczoraj jak nikt dzisiaj nic nie pisze :eek: mam nadzieje ze plazma jeszcze wisi u oniaka
  6. Dziewczynki wczoraj mialem impreze na ktorej rozlalem 12 litrow wodki ja to mam dopiero teraz wprawe takze nastepnym razem wam pokaze :twisted:
  7. no dzisiaj to ja wiem ze moge liczyc na telefon tym bardziej Tomboy nie bedzie spal bedzie w avatarku kiedys
  8. a jak fajne foto to znalazlo swoje miejsce No ja od dzisiaj na urlopie tydzien czasu takze zachowywac sie dziewczynki jak nie bede odbieral telefonu to znaczy ze jestem za granica i nie mam $ na roaming
  9. no adas jak dzisiaj tym pazdziochem wyjedzie to bedzie wszystkich robil jak chce :eek:
  10. A no spokoj bo kazdy sie wycisza zeby mozna bylo sie wyszumiec
  11. Poz Kezor mowil ze ma byc ta laska z kolobrzegu takze mysle ze warto
  12. No stary jak bedzie pasowal termin to trochu ludzi pewnie sciagnie ale sie biedny zdziwi
  13. proponuje pochowac wszystkie odkurzacze kije szczotki przepychaczki do kibla bo jak mnie nie bedzie to kto wam to z rak pozabiera
  14. kurcze no :eek: ale on lubi szkolenia
  15. Ja Dziewczynki nie dam rady jutro, musze jechac na zamosc w piatek 13 :eek: takze bawic mi sie tam grzecznie
  16. No prosze a czemu ja tego auta nie widzialem jeszcze na spocie w Wawie widze ze brakuje Ci zaslepki w radiu trzeba cos wstawic bo jakos tak dziwnie
  17. na uniaka stary tez mial 8 lat gwarancji na blache ale nie bylo wizyt w ASO i po 6 latach rdza zjadla drzwi
  18. dawajrapa, ale chyba nie czytales uwaznie chodzi czy same sie skladaja bo to ze z guzika to ja to mam u siebie
  19. Pewnie to DVD za duzo pobiera pradu i mocy nie starcza zeby juz jechalo
  20. Kunio nas nawiedza codziennie a tak to nic nie da sie zrobic
  21. no to RS4 w B5 i ogien :twisted:
  22. Sprzedaj tego pazdziocha kup S4 tylko lepsze niz Norbi i bedzie spokoj
  23. tak ale jest zawsze granica do ktorej to bedzie chodzilo gdzies byl juz u nas taki temat
  24. no ale jakie efekty zmienilo sie cos
  25. jak bede to sie zaopiekuje panna oniaka i adasia juz nie raz pilnowalem i nie mieli zastrzezen

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.