Treść opublikowana przez Lukas
-
[A4 B6] Navi RNS-E - TV?
ja tam ogladam i podczas jazdy wystarczy tylko specjalne pudeleczko podpiac za 300zł i gra malina co do jakosci to troche niebardzo no chyba ze po wawie jezdzisz to jest ok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dokladnie z dzikiego wschodu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja juz jestem w Wawie takze wszystko wraca do normy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli tak jak zawsze ono Wszystkiego Najlepszego to kiedy pijemy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam wrocilem prawie do swiata internetu widze ze impreza byla udana wczoraj jak nikt dzisiaj nic nie pisze :eek: mam nadzieje ze plazma jeszcze wisi u oniaka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziewczynki wczoraj mialem impreze na ktorej rozlalem 12 litrow wodki ja to mam dopiero teraz wprawe takze nastepnym razem wam pokaze :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dzisiaj to ja wiem ze moge liczyc na telefon tym bardziej Tomboy nie bedzie spal bedzie w avatarku kiedys
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jak fajne foto to znalazlo swoje miejsce No ja od dzisiaj na urlopie tydzien czasu takze zachowywac sie dziewczynki jak nie bede odbieral telefonu to znaczy ze jestem za granica i nie mam $ na roaming
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no adas jak dzisiaj tym pazdziochem wyjedzie to bedzie wszystkich robil jak chce :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A no spokoj bo kazdy sie wycisza zeby mozna bylo sie wyszumiec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poz Kezor mowil ze ma byc ta laska z kolobrzegu takze mysle ze warto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No stary jak bedzie pasowal termin to trochu ludzi pewnie sciagnie ale sie biedny zdziwi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
proponuje pochowac wszystkie odkurzacze kije szczotki przepychaczki do kibla bo jak mnie nie bedzie to kto wam to z rak pozabiera
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurcze no :eek: ale on lubi szkolenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja Dziewczynki nie dam rady jutro, musze jechac na zamosc w piatek 13 :eek: takze bawic mi sie tam grzecznie
-
[B5 1.9 TDI 110KM AVANT] moja niunia
No prosze a czemu ja tego auta nie widzialem jeszcze na spocie w Wawie widze ze brakuje Ci zaslepki w radiu trzeba cos wstawic bo jakos tak dziwnie
-
Co Wy na to ?
na uniaka stary tez mial 8 lat gwarancji na blache ale nie bylo wizyt w ASO i po 6 latach rdza zjadla drzwi
-
Czy elektryczne składane lusterka w A4 moga sie auto zamyka
dawajrapa, ale chyba nie czytales uwaznie chodzi czy same sie skladaja bo to ze z guzika to ja to mam u siebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie to DVD za duzo pobiera pradu i mocy nie starcza zeby juz jechalo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio nas nawiedza codziennie a tak to nic nie da sie zrobic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to RS4 w B5 i ogien :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sprzedaj tego pazdziocha kup S4 tylko lepsze niz Norbi i bedzie spokoj
-
[B5 1.8T] czip + gaz
tak ale jest zawsze granica do ktorej to bedzie chodzilo gdzies byl juz u nas taki temat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale jakie efekty zmienilo sie cos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak bede to sie zaopiekuje panna oniaka i adasia juz nie raz pilnowalem i nie mieli zastrzezen