Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i do tego jeszcze spinery ale bylby NIEBIESKI KOKS a jak maniury by sie ogladaly :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hugo juz gadał z Tomboyem i obiecal ze bedzie nam robil co wtorek sesje jego aparatem to mowcie kiedy bedzie ten aparat to na myjnie pojade fele umyje bez chemii
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poszly juz 4 minuty temu oj mialem kiedys taki pakiecik to sie kazdy smial a teraz Poz chce zakladac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale chodzi Ci o te 3 zblakane owieczki co krecily sie po parkingu :biggrin: ja nie wiem co sie dzieje z tymi babami ale czasami dobrze ze moja tak daleko bo bym musial zmieniac mojego sedanika na Avancika bo w moim butla te sprawy i by wozek sie nie zmiescil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a mieszkamy ulice obok to sie odprowadzalismy do domku :twisted: dokladnie mamy nadzieje ze to nie byl wasz ostatni spot z nami jak widac nie bylo rannych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj raczej trzeba poczekac na RSa bo inaczej nie dostaniesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO to po spocie jestem jako pierwszy Aut masa chyba ze 14 bylo a ludziow jeszcze wiecej :eek: Wit ja juz wiecej sie z Toba nie pałuje :biggrin: [ Dodano: 08-05-2007, 22:21 ] a next spot we wtorek za tydzien tak jak zawsze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac Piotrkow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak Torwar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak tak i zaraz bedzie ze to sa efekty uboczne czarnobyla ja sie wcale nie dziwie ze nowi nie chca sie pokazywac na spotach jak takie rzeczy my tu gadamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te oniak a moze by pasowaly zaciski od fiata pandy to wtedy i 13" by wlazlo a hamowac w sumie nie masz po co
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz Poziek ty masz przewage nad oniakem bo on biedny nie moze wsadzic sobie 15"
-
[B5 2,5]Kontrolka ciśnienia oleju wrzeszczy. Jakeś sugestie?
Tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eh ten nasz mistrz lansu na 15" daje popalic klubowiczom
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak widze ze ono przegnalo fure przez cala Polske i moczy zbraklo albo boi sie ze mu Poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze za ja nie jestem Duzy :redface: :redface:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To taki prezent urodzinowy od naszego Prezesa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie nie wiem czy zauwazyliscie ale ktos mi nicka zmienil teraz juz nie mam 23 lat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Poziu wiedzialem ze jest dobrze ale ze az tak no spanky slonce jest takze zakladaj stringi i na spota
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać No widzisz teraz juz nie bede Cie meczył
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chlopaki jak ktos nie ma tela do mnie to piszu bo inaczej mozecie miec problem ze znalezieniem nas bo Dziki sie szybko przemieszczaja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na najwiekszym parkingu ale nie da sie nas nie zauwazyc do ktorej to zalezy ale tak do 21:20 bo pozniej Magda M sie zaczyna a nie wszyscy maja TV w samochodach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i z pawelkami ma sie rozumiec
-
Zachowanie użytkowników CB
no i tu zostało wszystko powiedziane na temat zachowań ludzkich tu chodzi o to ze teraz byle 18latek robi prawko siada za kierownice i prowadzi 40T jak jeszcze nie mial okazji pojezdzic osobówka, kiedys bylo inaczej musialo sie po zrobieniu prawka odczekac kilka lat, pojezdzic lekkim sprzetem zeby mozna bylo wsiasc na 40T ale i to nie do konca samemu bo pierwsze dosiadalo sie jako drugi do weterana ktory uczyl co i jak Piotr, a inne jeszcze pytanie ten Tir to byl polski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ty od 28.04.07r ciagle na % jechałes ty to masz glowe to my bedziemy u ciebie w takim razie lepiej sie przygotuj