Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. i do tego jeszcze spinery ale bylby NIEBIESKI KOKS a jak maniury by sie ogladaly :eek:
  2. Hugo juz gadał z Tomboyem i obiecal ze bedzie nam robil co wtorek sesje jego aparatem to mowcie kiedy bedzie ten aparat to na myjnie pojade fele umyje bez chemii
  3. poszly juz 4 minuty temu oj mialem kiedys taki pakiecik to sie kazdy smial a teraz Poz chce zakladac
  4. ale chodzi Ci o te 3 zblakane owieczki co krecily sie po parkingu :biggrin: ja nie wiem co sie dzieje z tymi babami ale czasami dobrze ze moja tak daleko bo bym musial zmieniac mojego sedanika na Avancika bo w moim butla te sprawy i by wozek sie nie zmiescil
  5. a mieszkamy ulice obok to sie odprowadzalismy do domku :twisted: dokladnie mamy nadzieje ze to nie byl wasz ostatni spot z nami jak widac nie bylo rannych
  6. oj raczej trzeba poczekac na RSa bo inaczej nie dostaniesz
  7. NO to po spocie jestem jako pierwszy Aut masa chyba ze 14 bylo a ludziow jeszcze wiecej :eek: Wit ja juz wiecej sie z Toba nie pałuje :biggrin: [ Dodano: 08-05-2007, 22:21 ] a next spot we wtorek za tydzien tak jak zawsze
  8. Powitac Piotrkow
  9. Tak Torwar
  10. tak tak i zaraz bedzie ze to sa efekty uboczne czarnobyla ja sie wcale nie dziwie ze nowi nie chca sie pokazywac na spotach jak takie rzeczy my tu gadamy
  11. te oniak a moze by pasowaly zaciski od fiata pandy to wtedy i 13" by wlazlo a hamowac w sumie nie masz po co
  12. wiesz Poziek ty masz przewage nad oniakem bo on biedny nie moze wsadzic sobie 15"
  13. Eh ten nasz mistrz lansu na 15" daje popalic klubowiczom
  14. no tak widze ze ono przegnalo fure przez cala Polske i moczy zbraklo albo boi sie ze mu Poziek
  15. dobrze za ja nie jestem Duzy :redface: :redface:
  16. To taki prezent urodzinowy od naszego Prezesa
  17. panowie nie wiem czy zauwazyliscie ale ktos mi nicka zmienil teraz juz nie mam 23 lat
  18. No Poziu wiedzialem ze jest dobrze ale ze az tak no spanky slonce jest takze zakladaj stringi i na spota
  19. Powitać No widzisz teraz juz nie bede Cie meczył
  20. chlopaki jak ktos nie ma tela do mnie to piszu bo inaczej mozecie miec problem ze znalezieniem nas bo Dziki sie szybko przemieszczaja
  21. na najwiekszym parkingu ale nie da sie nas nie zauwazyc do ktorej to zalezy ale tak do 21:20 bo pozniej Magda M sie zaczyna a nie wszyscy maja TV w samochodach
  22. no i z pawelkami ma sie rozumiec
  23. no i tu zostało wszystko powiedziane na temat zachowań ludzkich tu chodzi o to ze teraz byle 18latek robi prawko siada za kierownice i prowadzi 40T jak jeszcze nie mial okazji pojezdzic osobówka, kiedys bylo inaczej musialo sie po zrobieniu prawka odczekac kilka lat, pojezdzic lekkim sprzetem zeby mozna bylo wsiasc na 40T ale i to nie do konca samemu bo pierwsze dosiadalo sie jako drugi do weterana ktory uczyl co i jak Piotr, a inne jeszcze pytanie ten Tir to byl polski
  24. to ty od 28.04.07r ciagle na % jechałes ty to masz glowe to my bedziemy u ciebie w takim razie lepiej sie przygotuj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.