Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółw myslal o jakims wczesniejszym terminie niz sobota chyba go suszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no inaczej to proszenia na imprezy nie bedzie takze we wtorek mozesz naprawic swoje winy i sie pojawic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spadlem z fotela ale Dzik jestes Wiciu wszystko sie zgadza pogoda bedzie jaka bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba nie znasz mozliwosci szalonej nieogarnietej Bryni onato zrobi w 10
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za tydzien w weekend impreza u horneta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daltego tak napisalem Norbi ze szkoda Krakowa na nas Oj Wiciu nie jeden chcialby to zobaczyc ale kiedy indziej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wtryskiwacze tylko jakie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mad Max szkoda takiego ladnego miasta zebysmy go rozniesli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No co ale ja bede polewal a Poziek podeslij tego linka do akcesoriow o tych co gadalismy na spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No krowke kolor jest to krowka sie nalezy bo tak to bys nalezal do szarej grupy uzytkownikow
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac i zapraszam na spoty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek a u Q to foch juz minal chcesz nastepny taki zebys nie mogl poglaskac
-
Bixenon Xenon od A do Z
W moim przypadku to tylko opcja 200zł i szpec
-
Bixenon Xenon od A do Z
adas ma taka temperaturke i w dzien to nas razilo a co mowic w nocy dlatego ja wybralem 8tys tak jak Poz do halogenow tylko problem jest z fisem bo wywala error
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poz nie widzialem tego zdjecia ale wyglada jak takie rasowe auto amerykanskie
-
[B6] wytarte przyciski i plastik
No to witamy wKlubie Cuber ja tez mam do wymiany same przelaczniki od szyb i swiatelek Chyba tyllko u Prezesa jest ok ale ten to jezdzi w rekawiczkach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi stawiasz % za rozowy kolorek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten' date=' który [b']oniak[/b] zalozyl i zapraszal na twoja impre gosci ten tez ale jeszcze byl inny taki o nowej robocie Pozia A po co dałeś link do kasowania pliku? Już go nie ma no wlasnie gdzie sie podziala ta czerwona A4 ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółwiczku prosiłbym zebyś nie wysyłał zadnych PW do naszego oniaczka wiesz w jakiej sprawie Oniak to o co chodzilo z ta fuszka Pozia bo mowiles ze jest tu gdzies temat nawet ale nie moge znalesc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO gdzie sa wszyscy ja juz prawie godzine w domu siedze hornet dawaj foty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem wyluzowany ale nie zmieniamy miejsca spotkania w ten sam dzien co spot bo niektorzy nie maja dostepu do netu 24h na dobe i np. nowi moga nie trafic a ze pogoda pikna to jeszcze lepiej ze na powietrzu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ZACZYNAMY na Torwarze nic mi tu nie zmieniac !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do naklejeczki to 3 prosta i wyrazna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe czy o tym wie a co sie bedzie kasa marnowala po takiej imprezie to by dopiero byl foch
-
[B5 AFN] moja kosa z niemiec
Kolego a czytaleś regulamin byles w dziale newbie ? jak nie to zapraszam a i temat popraw ! Czy tylko ja nie widze zdjec ?