Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Zółw myslal o jakims wczesniejszym terminie niz sobota chyba go suszy
  2. no inaczej to proszenia na imprezy nie bedzie takze we wtorek mozesz naprawic swoje winy i sie pojawic
  3. spadlem z fotela ale Dzik jestes Wiciu wszystko sie zgadza pogoda bedzie jaka bedzie
  4. chyba nie znasz mozliwosci szalonej nieogarnietej Bryni onato zrobi w 10
  5. za tydzien w weekend impreza u horneta
  6. daltego tak napisalem Norbi ze szkoda Krakowa na nas Oj Wiciu nie jeden chcialby to zobaczyc ale kiedy indziej
  7. Wtryskiwacze tylko jakie
  8. Mad Max szkoda takiego ladnego miasta zebysmy go rozniesli
  9. No co ale ja bede polewal a Poziek podeslij tego linka do akcesoriow o tych co gadalismy na spocie
  10. No krowke kolor jest to krowka sie nalezy bo tak to bys nalezal do szarej grupy uzytkownikow
  11. Powitac i zapraszam na spoty
  12. Poziek a u Q to foch juz minal chcesz nastepny taki zebys nie mogl poglaskac
  13. Lukas odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    W moim przypadku to tylko opcja 200zł i szpec
  14. Lukas odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    adas ma taka temperaturke i w dzien to nas razilo a co mowic w nocy dlatego ja wybralem 8tys tak jak Poz do halogenow tylko problem jest z fisem bo wywala error
  15. Poz nie widzialem tego zdjecia ale wyglada jak takie rasowe auto amerykanskie
  16. No to witamy wKlubie Cuber ja tez mam do wymiany same przelaczniki od szyb i swiatelek Chyba tyllko u Prezesa jest ok ale ten to jezdzi w rekawiczkach
  17. Norbi stawiasz % za rozowy kolorek
  18. ten' date=' który [b']oniak[/b] zalozyl i zapraszal na twoja impre gosci ten tez ale jeszcze byl inny taki o nowej robocie Pozia A po co dałeś link do kasowania pliku? Już go nie ma no wlasnie gdzie sie podziala ta czerwona A4 ??
  19. Zółwiczku prosiłbym zebyś nie wysyłał zadnych PW do naszego oniaczka wiesz w jakiej sprawie Oniak to o co chodzilo z ta fuszka Pozia bo mowiles ze jest tu gdzies temat nawet ale nie moge znalesc
  20. NO gdzie sa wszyscy ja juz prawie godzine w domu siedze hornet dawaj foty
  21. jestem wyluzowany ale nie zmieniamy miejsca spotkania w ten sam dzien co spot bo niektorzy nie maja dostepu do netu 24h na dobe i np. nowi moga nie trafic a ze pogoda pikna to jeszcze lepiej ze na powietrzu
  22. ZACZYNAMY na Torwarze nic mi tu nie zmieniac !
  23. Co do naklejeczki to 3 prosta i wyrazna
  24. ciekawe czy o tym wie a co sie bedzie kasa marnowala po takiej imprezie to by dopiero byl foch
  25. Kolego a czytaleś regulamin byles w dziale newbie ? jak nie to zapraszam a i temat popraw ! Czy tylko ja nie widze zdjec ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.